Заговір на удачу і любов, на сіль

У магії існують різні заговір. За допомогою правильно підібраного заговору можна вирішити практично будь-яку проблему у своєму житті. Залучити на свою долю те, що вам хочеться. Часто в цих випадках застосовується заговір на сіль.

Зміст:

Заговір на удачу і любов, на сіль

Заговір на сіль

Як працюють заговори?

Магічні заговір працюють, таким чином, що своїм змістом і енергетичним наповненням вони допомагають у долю людини залучати необхідні енергії.

В езотеричних знань існує така теорія егрегорів. Егрегори – це якийсь згусток певної енергії. Є різні егрегори: влади, грошей, любові, здоров’я. Магічний заговір з допомогою свого наповнення може підключатися до того чи іншого егрегору. Через таку заговір та сама людина виявляється підключеним до певного егрегору. Це означає, що йому стає набагато простіше залучити в свою долю, що йому хочеться. Те саме бажане саме, досить легко і просто притягається в його долю.

Правила вимовляння замовлянь

Будь найсильніший заговір необхідно вимовляти за певними правилами, які призводять до того, що заговір працює набагато сильніше. Ось якими простими правилами можна користуватися для того, щоб будь-магічний заговір ставав ще сильніше і цікавіше:

В яких випадках застосовуються заговори?

Заговір на сіль вважаються дуже дієві, тому що сіль чудово вбирає в себе інформацію. Такі заговір можуть застосовуватися в самих різних ситуаціях:

 • Якщо потрібно залучити в життя любов, навіть, якщо мова йде про колишнього чоловіка, то сміливо використовуйте заговору на сіль. Вважається, що тут дуже добре працюють заговору на чорну гімалайську сіль.
 • Якщо вам некомфортно на роботі, ви, наприклад, хочете позбавитися від гніву начальника, то теж підійде такий заговір. Він поліпшить ваші стосунки з начальством. В результаті і результати вашої роботи будуть більш продуктивні.
 • Можна з допомогою заговорів на сіль залучити в життя і одруженого чоловіка, позбавитися від суперниці у вигляді дружини. Але врахуйте, що любов, отримана таким чином, може призвести до негативних наслідків. Так, що в цьому випадку подумайте, читати чи заговір на сварку чоловіка і дружини. До речі зняти такого роду ритуал теж не завжди представляється можливим.
 • Якщо дружина не довіряє чоловікові, то вона може провести обряд на усунення коханки. В даному випадку вищі світлі сили будуть на її боці, сильні наговори спрацюють краще. Тому що вона з чоловіком має зареєстровані відносини.
 • Залучення грошей у ваше життя теж легко і просто здійснити за допомогою правильного обряду, який виробляється в період зростаючого місяця. Напевно, не існує людини, який би не любив гроші і не хотів би їх більше в своєму житті.
 • Правильно підібрані заговору на сіль допоможуть позбутися від порчі і людського зла, навколо якого, звичайно, досить. В даному випадку вони виконують захисну функцію.
 • Якщо є заповітне бажання, то для його виконання краще проводити заговору на сіль в благовіщенську тиждень або інші церковні свята. Таким чином, можна притягнути удачу в своє життя. Удачу, ви отримаєте як зустріч з людиною, який допоможе знайти бажані блага.
 • Можна використовувати заговору на сіль і для того, щоб виграти в лотерею велику суму або квартиру, наприклад. Для цього, звичайно, доведеться провести заговір не один раз, вкласти в це достатня кількість енергії, але залучити навіть таке масштабне в життя за допомогою магії цілком реально. Але кожен ваш ритуал при цьому повинен бути наповнений величезним обсягом енергії.
 • Заговір на сіль для залучення любові

  Напевно, кожна людина в житті хоче позбутися від самотності, залучити в своє життя людини, з яким він буде переживати моменти близькості і любові. Завжди хочеться, щоб хтось вам нудно, і ви нудьгували по комусь. Це, можливо, за допомогою заговору на морську сіль. Для проведення знадобиться нова пачка морської солі, чавунна сковорідка, церковна свічка, ваше фото.

  Увечері проведіть приворот. Залишіться на кухні одні. Бажано, щоб місячне світло падало прямо на вас. Поставте сковорідку На вогонь і висипте на неї три столові ложки солі. Поруч запаліть свічку. Почніть читати і заговорювати сіль:

  «Як дівчина одна сиділа і нудьгувала молодця чекала, так більше вона нудьгувати не буде. Зустрітися на її шляху хлопець, гарний хлопець, ладний, ставний. Полюбиться він їй, але головне вона йому сподобається дуже. Молитви любові він на неї вимовляти стане. Молитви щастя вони разом сочинят, від негативу всього разом позбудуться. Любов сильна, любов міцна, прибрати весь негатив, створити любов. Свічка улюбленого мого освіти, щоб я його улюбленого дізналася, щоб я його улюбленого притягла. А все те, самотність на сковороді разом з морською сіллю выжарится».

  Це обряд на очищення енергетики від енергії самотності, ви її ніби знімаєте з себе, ставите захист на те, щоб самотність більше до вас не привязалось. В самому кінці покладіть своє фото на сковорідку і зверху киньте чорний перець, скажіть:

  «Щоб гостро, пристрасно було, на це посипаю».

  Таким чином, ви заговорюєте свої майбутні любовні відносини пристрасть і сильний інтерес. Саме в цих цілях і додається перець. Так можна легко залучити в своє життя дбайливого коханці з допомогою морської солі. Якщо є можливість, то сіль від ритуалу потрібно викинути через вікно. Свою фотографію, яка брала участь у ритуалі потрібно покласти під подушку, вона вам як оберіг на залучення любові. До речі, якщо вам потрібно навпаки вийти з тривалих відносин, то потрібно провести ритуал, який відповідає на питання як зняти заговір. Ще більшу силу матимуть ці ритуали, якщо проводити їх у Благовіщення. Якщо ви хочете, щоб чоловік ніколи від вас не пішов, то теж проводите цей ритуал.

  Заговір на сіль на багатство

  Як заговорити звичайну сіль на багатство? Сіль – це важливий інгредієнт для приготування їжі, без нього їжа буде прісною. А з сіллю їжа смачна, у неї багатий смак. Саме тому це приправа асоціюється з багатством, достатком. Тому на сіль можна сміливо проводити заговору для залучення багатства.

  Знадобиться склянка води, сіль. Сядьте зручніше, ввечері, щоб місячне світло потрапляв прямо на вас. Поставте Перед собою пачку нової солі і склянку чистої води. Наш ритуал починається з того, що потрібно щіпку солі покласти на язик і розсмоктати її. Другу щіпку солі киньте в склянку, дивіться на дно, де осіла солі і потрібно читати при цьому такий заговір:

  «Потрібний потрібного, вірний вірному, багатий багатому. Зазыв на багатство оголошую. Як сіль ця осіла на дні склянки, так нехай і в моєму житті осяде багатство. Щоб не інший його приніс, а сам я на багатство вийшов. Щоб життя моє завжди сповнена і рясна була. Очищаючий береги, очищає душу, так і моє багатство наповнює мою душу найкращим. День ходжу, день другий ходжу, а багатство мене знайде, до мене прийде. Чиста вода, чисте посудину, тому так легко солі і багатства в ньому осісти. Вода і сіль разом. Як щіпка солі робить солоним цілу склянку води, так і щіпка грошей перетворюється у моєму житті величезне багатство. Амінь».

  Заговір на сіль, як читати? Потрібно вкладати великий обсяг почуттів, тоді магія спрацює краще.

  Це біла магія. Такий обряд потрібно читати з почуттям ніжності, вдячності за те, що доля вже подарувала вам. Чим більше подяки буде в ваших словах, тим швидше до вас притягнеться бажане багатство. Такий стакан заговоренной води потрібно вилити на своє тіло, коли ви будете приймати душ або ванну. В кінці такої роботи ритуальної обов’язково прочитайте молитву.

  Заговір від гніву начальство

  Сильний заговір від начальства на сіль. Є цікавий магічний обряд, який допоможе зробити так, щоб ваш начальник перестав ставитися до вас упереджено. Це магічний обряд на смажене яйце. Щоб його провести, потрібна сковорідка, сире куряче яйце, щіпка солі з нової пачки.

  Готувати чарівну яєчню потрібно вечір прибуває місяця На кухні не повинно бути нікого, крім вас. Думайте про свого начальника, зробіть так, щоб його образ до вас прийшов і повністю заповнив вашу душу. Коли це буде так, значить можна починати робити ритуал.

  Просто почніть смажити яєчню яєчню і при цьому потрібно читати такий заговір:

  «Сльозу з-за тебе пустив, але не більше. Для поліпшення відносин смажу і зачитую, буде після освячення, після буде радість. Кожен раз як зберешся мене кольнути, масло від тієї яєчні тобі в око бризне. Яєчня глазунья – всевидячих очей, який за моїм начальником спостерігає, та нічого поганого йому відносно мене робити не дозволяє. Всевидюще око, око зі мною, охороняє мене від усього лихого, неможливо від нього втекти, на мій поріг нікому злого не пускає».

  Після цього потрібно посипати сіллю яєчню і сказати наступні слова:

  «Сіль загострює силу».

  І скажіть ім’я начальника. Найприємніша частина цієї заговору полягає в тому, що вам необхідно з’їсти яєчню. Їдять її з задоволенням, їдять її з насолодою. З чим великим задоволенням ви з’їсте цю яєчню, тим більший буде результат від проведеного ритуалу. Такий магічний обряд згодиться і в тому випадку, якщо потрібно почистити карму від порчі. Замість несправедливого начальника ритуалу як образу може брати участь недоброзичливий сусід, старший родич, який випускає в вашу сторону різні шпильки. Це теж біла магія, яка розрахована на захист власної енергетики.

  Наступного разу ви помітите, що начальник поводиться з вами більш люб’язно. Він почне проявляти у вашому ставленні більше поваги, цілком можливо, що скоро ваші з ним стосунки налагодяться остаточно. Для чоловіка і жінки, які будують кар’єру — це особливо важливо. Після такого примирення кар’єра піде вгору.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: