Заговір на виграш — таємні інструменти професійних гравців

Заговір на виграш - таємні інструменти професійних гравців

Заговір на виграш зможе допомогти вам як спіймати удачу за хвіст в азартних іграх, так і просто змінити своє життя на краще. Скориставшись одним з подібних ритуалів, ви можете швидко домогтися здійснення своєї мрії.

Зміст:

Заговір на виграш в карти

Багато хто намагається розбагатіти, граючи в карти, але домагаються результату одиниці. Існують заговори, які давали можливість нашим предкам вигравати в карти. Але користуватися ними потрібно з обережністю, інакше удача відвернеться від вас назавжди.

Якщо ви будете користуватися цією змовою, пам’ятайте, що більше, ніж трьох виграшів в цей день допускати не можна. Після того, як ви здобули перемогу в картах на третій раз, закінчуйте гру і йдіть. Читати потрібно тоді, коли йдете туди, де будете грати:

Там де гори далекі, так небо високе, варто дуб. А під дубом тим сидить бісеня, на підлогу стіл карти метає, та виграш збирає. Так би і мені, рабу Божому (ім’я), всіх обігрувати і гроші збирати. Амінь.

Є і ще один заговір для того, щоб виграти в карти. Робиться він незадовго до того, як ви підете грати. Можна зробити магічну підготовку до азартної карткової гри і за кілька днів. Такі ритуали можна порівняти тільки зі змовою на дуже швидкі гроші.

Вам потрібен корінь папороті. Його слід заздалегідь висушити і стовкти в порошок. Кавомолка і інша кухонна техніка для цієї мети не підходять. Рослини для магічних цілей завжди обробляються вручну. Можете взяти гострий ніж і ступку з товкачиком. При подрібненні кореня наговорюйте на нього:

Травушка-муравушка лісова, Матінка-земля тебе зростила, На службу мені визначила. На багатство, так на щастя, Мудрість мені свою віддай.

Порошок беріть з собою, коли зберетеся грати в карти. Будете сідати за стіл, одну пучку його киньте на підлогу праворуч від себе, одну — зліва і ще одну — прямо перед собою.

Заговори на виграш в лотерею

Лотереї улюблені багатьма, але шанси на великий виграш зазвичай невеликі. Ви можете спробувати спіймати удачу за хвіст і закликати її за допомогою заговори на виграш в лотерею. Можливо, у вас вийде виграти головний приз або просто солідну суму грошей, що повністю змінить ваше життя. Магія збільшить ваші шанси на перемогу.

Отже, дочекайтеся зростаючої місяця. Це — час для здобуття грошей, перемоги і удачі. Купуйте один лотерейний квиток — будь-який, який «подивиться» на вас. Також вам знадобиться купюра або монета номіналом в 5, 50 або 500 рублів (доларів, євро, копійок, центів і ін.). Не важливо, яку цінність має ця грошик, головне, щоб в її номіналі зустрічалося число 5. Це число грошей і удачі.

Грошики потрібно вшити в одяг, яка використовується вами кожен день до самого моменту розіграшу обраної вам лотереї. Якщо вам більше до смаку моментальна лотерея, то вважайте моментом розіграшу той час, коли ви перете спеціальне покриття квитків на останній лотерейку. Добре підходить пояс — його можна довго не міняти, на відміну від штанів або блузки. Іноді сприятливий шлюб теж буде виграшем — якщо використовувати заговір на багатого нареченого.

Під час того, як ви зашивали монету або купюру, читається заговори:

Як голочка з ниточкою нерозлучні, так і багатство зі мною буде поруч. Нехай воно до мене пришивається, як голочкою тканину прошивається. Удачі шлях відкриваю, поділ собі зашиваю, на мідь, золото, срібло та папір заклинаю. На щастя мені, на благодать Божу. Амінь.

Після цього купуйте ще шість квитків, щоб все у вас було сім штук. Це щасливе число, яке підвищує шанси на виграш. Якщо у вас моментальні лотерейні квитки, то можете прати їх захисне покриття з того моменту, як будете мати сім’ю лотерейку. Чекати розіграшу в іншому випадку потрібно, не знімаючи заговореної одягу з захистом монетою.

Грошовий магніт

Для того, щоб вдало виграти в лотерею, ви можете зробити грошовий магніт. Але пам’ятайте, що не можна нікому розповідати про те, що він у вас є.

Спочатку йдіть в ліс. Підійде і великий старий парк, але морське узбережжя — не той варіант. Вам треба знайти круглий камінь будь-якого розміру і кольору. Віднесіть його додому і покладіть на стіл. Запаліть будь-яку свічку. При її світлі накресліть на камені будь-який грошовий знак. Це може бути долар або знак будь-який інший грошової валюти. Креслити можна маркером, фарбою і навіть подумки — ви самі відчуєте, як треба робити.

Тепер заповніть камінь своєю енергією і наміром виграти в лотерею і знайти гроші. Уявляйте, як камінь притягує гроші, ніби магніт залізну стружку. Візуалізують, як грошові потоки змінюються силою вашої волі і завдяки впливу вашого магніту.

Магніт потрібно зберігати вдома, на будь-якому видному місці. Він дарує не тільки удачу в лотереях, але і в азартних іграх, бізнесі та інших справах, пов’язаних з отриманням грошей.

Обряд на виграш в лотерею

Щоб виграти в лотерею, можна зробити ще один ритуал на виграш. Вам потрібні такі компоненти: дві будь-які монети (які використовуються в даний час), скоринки лимонів і апельсинів і кілька кісточок вишень. Знадобиться також непрозора ємність з кришкою. Наприклад, бляшана коробка з-під чаю.

Закладайте в коробку компоненти в такому порядку: кірки апельсинів, кісточки вишень, монети і кірки лимонів. Закрийте ємність і скажіть три рази, утримуючи її в руках:

Баба в ліс пішла, ягоди знайшла. Куди не дивилася — всюди ягідку знаходила. ВЕРТАН баба по доріжці, знайшла три мідяки. Повернулась-озирнулася і повсюдно на мідяки натрапила. Почала вона паски куховарити, вийшли пишні та пахучі. Щоб і мені, як тій бабі щастило, та удача зі мною була всіх бід на зло!

Ємність зберігайте в своєму будинку так, щоб вона не потрапляла на очі ні вам, ні стороннім людям.

Магія для азартних ігор

Перед тим, як ви збираєтеся робити ставки або грати в карти, вам потрібно повільно погладити по хвосту чорного кота, щоб залучити на свою сторону магію азартних ігор і відчути ймовірність вашої перемоги.

У казино, звичайно, тварина везти не варто — погладьте його хвіст до виїзду на місце призначення. Кот може бути як вашим, так і чужим або бездомним — це не має значення.

Гладити котячий хвіст треба дев’ять разів. Дуже повільно. Якщо кіт втече від вас, значить, грати сьогодні не варто взагалі. Як і укладати контракти і парі. Незадоволені настрій кота — це до програшу.

Заговір на виграш

За допомогою цієї заговори можна дуже сильно підняти свої шанси на успіх в будь-який азартній грі. Особливо гарний він, коли в якості головного призу виступає транспортний засіб. Допомагає він також тим, хто часто грає в лотерею, але ніяк не може отримати приз.

Дуже рано вранці, як тільки вийде сонце, читається ця заговір на виграш. Спочатку простягніть руки до сонячного світла і погрійте їх в ньому. Потрібно дійсно відчувати тепло і енергію денного світила. Через скло ви нічого не відчуєте, потрібно відкрити вікно, вийти на балкон або на вулицю. Одночасно з цим читайте заговір:

Як встану я — помолюся. Як вийду — перехрещуся. На гору Високий влажу, на чотири сторони світ оглядаю. На сході на лузі, коня вороного бачу — Норова буйного, сил в ньому тьміща. Ніхто його ніколи не сідлав, Кінь той поводів та стремен не знав. А я його приборкуючи, та в стійло приведу. Буде він служити мені вірно, Возити мене чудово. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Пам’ятайте, що удача любить тільки впевнених в собі людей, які не сумніваються в своїх силах. Тому будь-якій такій обрядів слід проводити в хорошому настрої і з упевненістю у своєму успіху.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: