Заговір на повернення чоловіка

Навіть у самих щирих і прекрасних любовних відносинах ніколи немає гарантій того, що вони будуть тривати вічно. Закохані розлучаються, так буває. Буває і таке, що хтось з пари потім шкодує про те, що він відпустив коханої людини. У цій ситуації дуже підійде застосувати заговір на повернення коханого.

Зміст:

Заговір на повернення чоловіка

Заговір на повернення коханого

Як працює заговір?

Заговір на повернення коханого зробить так, що зміниться інформаційне поле, в якому ви перебуваєте зі своїм колишнім коханим. Якщо зараз біополе вашої пари заряджене якоюсь інформацією, яка сприяла вашому догляду один від одного, то магічний любовний ритуал все змінить. Тільки не сподівайтеся на те, що заговір на повернення спрацює так, що ви будете себе почувати як в початку роману. Це неможливо, той час минув безповоротно. Але це ніяка не трагедія, тому що є прекрасна можливість зараз створити абсолютно нову атмосферу для ваших відносин.

Сильний заговір на повернення коханого оновить дівчину і хлопця, в результаті у них буде можливість подивитися один на одного абсолютно по-новому. Це означає, що й дівчині потрібно буде попрацювати над тим, щоб позбутися від негативу щодо коханого або від ідеалізацій по відношенню до нього.

Коли можна застосовувати заговір?

 • Заговір на повернення коханого можна застосовувати, якщо ви розійшлися з коханим і пошкодували про це достатньо швидко. Треба сказати чесно, що чим швидше після розставання ви застосуєте цей любовний заговір, тим швидше після наговору вийде знову зійтися.
 • Чинний заговір на повернення судженого можна провести, якщо ваш коханий дуже несподівано для вас пішов до іншої жінки. Повернення тоді буде полягати в тому, що за допомогою магії ви будете формувати у нього абсолютно новий образ себе. До речі ефективніше проводити такий заговір у церковне свято, наприклад в Благовіщення. Тоді він працює також сильно, як ритуали знаменитої Наталії Степанової. У церковні свята біла магія посилюється.
 • В домашніх умовах сильний заговір на повернення коханого можна читати, якщо ви самі кинули свого хлопця і тепер хочете його повернути, а він вже з гордості не хоче назад.
 • Бувають такі ситуації, що коханий чоловік знаходиться десь на відстані вже тривалий час. І раптом ні з того, ні з сього закінчує з вами відносини. Дівчина, звичайно, в цій ситуації буде ошоломлена. Але дія наговору допоможе виправити ситуацію і по украй мірі вивести коханого на чесну розмову, де пара з’ясовуватиме стосунки.
 • Зрозуміло, що в аналогічних ситуаціях проводиться заговір на повернення коханої дівчини.

  Заговір на вінчальну годину

  Ви були разом довгий час, любити його було великою насолодою, також як і приймати любов від нього. Але так буває, що чоловік іноді кидає дружину, заради випадкової жінки. Але це не означає, що ваш благовірний залишив вас назавжди. Є можливість вплинути на цю ситуацію за допомогою обряду. Такий обряд називається «вінчальну годину». Виконувати його треба в 12 дня, вважається, що ті шлюби, які були укладені в цей час дуже міцні. Проводити ритуал потрібно саме в цей час. Абсолютно не має значення, що вас з благовірним розписали в інший час. Отже, якщо хочете улюбленого відвести від іншої, то візьміть червону нитку в дванадцятій дня станьте біля вікна і скажіть такий заговір на його повернення:

  «Раб Божий (ім’я) потрібний мені, той, який чоловік мені. Ми з ним при світлі дня обіцяли долі один одного. То обіцянку я воскрешаю за допомогою магії. Хто забув, той нехай згадає заново. Нитка пристрасті не рветься, поза шлюбу не залишиться. Зробити так, щоб ти поруч був допомагають вищі сили. На наступній зорі до мене прийдеш, знову зі мною поруч будеш. Повернися додому, сім’ю люби. Душі мого чоловіка, біля іншої не буде, тільки поруч зі мною він буде. Все святе сьогодні ввечері додому поверталося».

  Поки ви говорите цей текст, ви накручуєте на палець червону нитку. Можна це робити, дивлячись на фото чоловіка, але необов’язково. Потім цю нитку потрібно покласти під ваше сімейне ложе. Таким чином, можна повернути любов. Ритуал дієвий навіть у домашніх умовах. Для більш швидкого ефекту не потрібно сидіти і лити сльози за дружину. Краще приведіть себе в порядок перед його поверненням. Для відновлення відносин дуже добре, коли жінка піклуватися про себе. Сходіть в салон краси, зробіть нову зачіску. Це все потрібно не просто для того, щоб відволіктися.

  Справа в тому, що всі ці жіночі заходи підвищують жіночу енергетику. У дружини з чоловіком дуже сильна енергетична зв’язок. Це означає, що він обов’язково відчує вашу жіночу силу. Так, що такі жіночі заходи дуже навіть здатні підсилити цей любовний магічний заговір. Наслідки цього будуть ті, що чоловік ще швидше повернеться додому.

  Заговір на нового коханця

  Заговір на те, як повернути кохану людину потрібно шукати виходячи з цієї ситуації. Буває таке, що хлопець дівчину залишає практично на самому початку відносин. Ось пройшов місяць, який був сповнений пристрасті, любові. І раптом хлопець вирішив розлучитися з дівчиною, сказав, що краще їм залишитися друзями. А дівчина вже встигла дуже сильно залучитися до відносин, для жінок це особливо властиво. Якщо так сталося, то дівчині замість того, щоб лити сльози з приводу того, що її кинули краще вранці провести заговір на повернення коханого. Такий ритуал допоможе вийти з відносин обом більш гідно або продовжити їх в іншому контексті. Для здійснення цієї заговори, щоб повернути кохану людину необхідно вийти на перший перехрестя, який знаходиться біля будинку, і сказати такий сильний заговір на його повернення:

  «Торкнувся мого серця, почуттів до мене не пошкодував, прикусивши язик тебе слухала, хто любив, той розуміє. А потім серце розбив і залишив. Любов залишилася, а серця немає. Повернути тебе хочу, викликати на розмову. Допоможи мені з любові до минулого відновити моє серце. Не вбивай в мені жінку. Прийди з будь-якої сторони, я прийму, прийди і кажи, вернися».

  Потім потрібно мовчки, не озираючись піти до себе додому. А вдома потрібно ще встати посеред своєї квартири і сказати такі слова заговори, щоб повернути коханого:

  «Прийди сам».

  Говорити це важливо дуже енергійно, щоб енергетичний відгомін докотився до чоловіка. За допомогою такої заговору вам вдасться повернути чоловіка хоча б для головного розмови, у якому викладається все прояснити. Швидше за все, він прийде до вас через кілька днів. Ця розмова може закінчитися самим різним фіналом, але колишніми ваші відносини вже ніколи не будуть. В розмові жінка може розповісти щиро про свою образу на чоловіка, тільки не варто при цьому влаштовувати істерику. Також важливо в цей період читати молитви до Богородиці на відновлення свого жіночого серця.

  Заговір зі свічками

  Щоб повернути коханого можна застосувати ритуал з трьома церковними свічками. Така заговір діє як стандартні любовні привороти. Тому важливо проводити такий ритуал у період зростаючого місяця. Увечері залишіться наодинці з собою. Запаліть усі свічки, а всі електроприлади навпаки потрібно вимкнути. Свічки потрібно розставити у формі трикутника. Дивіться на трикутник зі свічками і уявляйте собі коханого, якого хочете повернути. Тут важливо дати собі пережити весь обсяг почуттів, який ви відчуваєте до цієї людини. Це можуть бути і негативні переживання, і позитивні, хай вони всі вільно оживуть у вашій душі. Тільки після цього дивіться на кожну з свічок і говорите такий заговір, щоб повернути коханого:

  «Як свічка не живе без полум’я, не проживає вона своє життя. Так і я, раба Божа (ім’я) не проживаю без раба Божого (ім’я чоловіка) життя свою повно. Ти мій вогонь, ти моє життя, будь зі мною, вір мені, як я тобі вірю. Повернути тебе хочу, мрію про тебе завжди. Полум’я мого життя без тебе не горить. Сили вищі прошу, щоб і твоя свічка тільки разом з моєю горіла. Вранці встанеш, мій образ побачиш перед собою, так захочеш мене наяву побачити. Жінку свого життя у мене побач мене, прийди до мене, люби мене, повернути тебе, значить повернути собі життя. Я з тобою, ти зі мною, ми разом назавжди».

  Після цього дайте свічкам догоріти до кінця. Самі в цей же час морально готуйтеся до приходу свого коханого. Ви повинні лягти спати, уявляючи, що він ось-ось прийде до вас у гості. Це відчуття має бути максимально реалістичним. Не дивуйтеся, якщо цієї ночі ваш улюблений людина прийде до вас у сні, це означає, що дуже скоро він з’явиться у вашому житті і наяву.

  Заговір на повернення від коханки

  Якщо ви з чоловіком не одружені, але живете разом, то теж досить болісно, якщо він раптом знайшов собі іншу жінку, по суті коханку. У цьому випадку дівчина не має сили, яка має законна дружина, але для відновлення відносин і повернення свого чоловіка все одно можна провести наступний обряд.

  Щоб повернути коханого дівчині знадобиться нова пачка солі, чавунна сковорода і полотняний мішечок. Ще потрібна буде одна церковна свічка. Цей ритуал бажано виконувати в повню, чим ближче до дванадцятої ночі, тим краще. Робити його потрібно на кухні. Залишіться на кухні одні, потрібно, щоб у цьому приміщенні не було навіть домашніх тварин на період проведення магічного ритуалу. Запаліть свічку. Можна прочитати молитву. Молитва допоможе підняти вібрації тіла на більш тонкі рівні, щоб обряд пройшов ще більш успішно. Потім поставте на вогонь чавунну сковороду. Висипте туди сім столових ложок солі. Заважайте дерев’яною ложкою сіль і говорите при цьому заговір, щоб повернути коханого:

  «Серце моє розпеченим, як ця сковорода. Серце твоє розпеченим від любові до іншої. Але і я з твого серця не пішла, не може бути такого. Мені тебе повернути треба. Пробач кохана, я на твоє серце сиплю сіль. То не сіль, то спогади про мене. Як розігріється ця сіль на сковороді, так розігріється серце твоє до мене знову. Зранку встанеш, ні про кого крім мене думати не зможеш. До мене повернешся, цього не минути. А іншу з твого серця я цієї сіллю спалюю. Немає вашої пристрасті, немає вашої любові. Немає більше вас, тільки окремо тепер. Тільки я тобі потрібна, тільки я тобі важлива. До завтрашньої ночі про мене думати не перестанеш, до мене повернешся, її забудеш».

  Власне цей обряд працює на те, щоб період пристрасті у молодої людини з дівчиною закінчився, як можна швидше. Він би і так закінчився і в кінці цього всього він би все одно згадав про вас, а так це відбудеться набагато швидше. Але це ще не кінець ритуалу. Тепер цю смажену заговорену сіль потрібно зібрати в полотняний мішечок. Цей мішечок з сіллю виносьте у двір і закапуєте під деревом жіночого роду. Тобто це може бути береза, осика, верба. Коли закопаєте, то говорите наступну частину заговори:

  «Повернути його собі, від неї забрати. Ти дерево подружка, допоможи своєю жіночої силою мені своє відвоювати у чужого. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього йдіть додому, і відразу лягайте спати. На душі дівчині стане легше вже після проведення цього магічного ритуалу. Як ви здогадалися, він діє, як відворот від іншої жінки.

  Заговір на фотографії

  Щоб повернути коханого, який зараз знаходиться на великій відстані від вас дуже добре використовувати цей дійсно робочий ритуал на фотографії. Фото зберігає в собі дуже багато енергетики від людини, саме з нею ви будете працювати в заговорі. Не має значення, чи будете ви робити обряд рано вранці або пізно ввечері, головне, щоб це були добу зростаючої місяця. В такі добу потрібно підійти з фото до вікна, так, щоб на неї падав денний або місячний світло. Спочатку розгляньте в подробицях фотографію, жінці потрібно, як ніби повністю увібрати своєю уявою всі риси обличчя свого обранця. Потім закрийте очі, важливо, щоб у цей момент у свідомості максимально чітко спливав образ вашого обранця. Якщо це не вдається, то витратьте ще трохи часу на роботу з фотографією, добийтеся, чіткості образу. А коли це будете так, то можна читати магічний текст:

  «Ти далеко, а любов твоя поруч. Любов твоя в мені, пам’ятаю я її знаю я її, вже ніколи я без неї не зможу. Затуманило серце твоє, не згадуєш про мене забув. Посилаю тобі сонце, яке відведе туман і нагадає про мене. Нехай це сонце освітить твою душу, нехай я сама і буду цим сонцем для тебе. Будь моїм небом, повернися до свого сонця. Як не може небо без сонця, так не може раб Божий (ім’я) жити щасливо без раби Божої (ім’я). Прийди за щастям, прийди за мною. Я і є твоя любов, почуй це, побач це, прийми це і повертайся до мене з відкритим серцем. Я приймаю, я повертаю, я люблю».

  Бажано говорити цей сильний магічний текст без образи на чоловіка. Чим чистіше і відкритіша буде ваше серце в цей момент, тим краще спрацює сам заговір. Якщо це так, то результат отримаєте буквально через кілька днів. Ваш улюблений з’явиться. Якщо раніше він не виходив на зв’язок, то після цієї заговору велика ймовірність, що вийде. Цікаво, що такий магічний ритуал іноді може змінювати навіть деякі об’єктивні обставини. Іноді відбувається так, що чоловікові треба було пробути у поїздці дуже тривалий час, але завдяки заговорі зовнішні обставини змінювалися, і він приїжджав раніше. Так працює сила жіночої любові. Важливо тільки правильно запустити її в дію. Це заговір, щоб повернути коханого, він дієвий, якщо очистити серце від образи.

  Заговір на кільце

  Жінки зазвичай хочуть визначеності у відносинах, тому часто форсують події. Вони дуже раді зустріти судженого, і хочуть, щоб він скоріше зробив їм пропозицію руки і серця. Чоловіки часто бояться відповідальності, тому іноді навіть готові піти з відносин, де на них тиснуть з приводу серйозних рішень. Якщо ваша розставання з коханим трапилося з цього ж приводу, то можна зробити наступний обряд. Візьміть кільце, яке буде нагадувати обручку. Запаліть свічку у вечір зростаючого місяця, сідайте перед нею і читайте такий потужний заговір:

  «Потік води, потік любові на тебе обрушився. Це я ту воду створила. Моя любов тебе придавила. Ти прости мене милий, прости улюблений. Доріг, люблю, тому і хочу все і відразу. Повернення твоє уві сні і наяву бачу. Ти мені потрібен, кільце не потрібно. Прийди в ім’я нашої любові. Прийди, обійми і поцілунок. Твоя. Чекаю, повертайся. Амінь».

  Після цього кільце потрібно викинути через вікно. Так, так, саме так і треба зробити. Це буде свідчити про те, що жінка готова відмовитися від своїх очікувань з приводу весілля, і прийнятий свого коханого, таким який він є. До речі, це одна з умов безумовної любові. Як це не парадоксально звучить, але дівчина зможе отримати від чоловіка практично все, що завгодно, якщо вона нічого не буде вимагати. Чоловіків дуже приваблюють незалежні жінки. Якраз їм і хочеться дати все, навіть те, про що не просять. Це сильний заговір, але він буде мати силу тільки, якщо жінка дійсно здатна відмовитися від своїх весільних очікувань. Якщо це так, то навіть прості ритуали і цей в тому числі спрацюють просто миттєво.

  Це все по суті білі привороти, які можна швидко провести самостійно. Виберіть один заговір, який найбільше відповідає вашій ситуації і проведіть у день зростаючої місяця. Зробіть це і будинок повернеться щастя. Для повернення милого популярні також обряди на вітер і дощ.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: