Ефективні заговори, щоб хлопець повернувся

Якщо у вашому житті сталася ситуація, що ви розлучилися зі своїм коханим хлопцем, то рекомендується використовувати заговір, щоб хлопець повернувся. Іноді улюблені розлучаються з самим дріб’язковим причин. Причому обидві сторони настільки горді, що ніхто не може попросити вибачення. І тоді стосунки закінчуються раз і назавжди. Любов зникає, а залишається лише біль. Тим більше, якщо стосунки на відстані. Ніхто не хоче намагатися повертати все назад.

Зміст:

Ефективні заговори, щоб хлопець повернувся

Заговір, щоб хлопець повернувся

Більш поблажливими є жінки. Вони більш емоційні і більше відхідливі, тому вони найчастіше вдаються до магії, щоб створити таку ситуацію, коли хлопець все-таки повернеться. Причому молодий чоловік навіть не підозрює про те, що повертається з-за магічного впливу.

Спосіб повернення коханого

Магія може допомогти з вирішенням любовної проблеми, причому зробити це можна швидко. Для цього існує велика кількість можливих обрядів. В першу чергу, рекомендується зустрітися з молодою людиною, і поговорити з приводу відновлення відносин. Якщо розмова зайшла в глухий кут, а розпалюються почуття сильніше, то можна вдатися до допомоги магії. Тільки в цьому випадку можна користуватися подібним способом. Можна проводити обряди швидше, ось тільки вони малоефективні. Фахівці намагаються уберегти жінок від подібних вчинків з кількох причин.

 • Можливо, що хлопець просто не ваш. Іноді трапляються ситуації, що стосунки налагоджуються. Тільки через деякий час вони знову завершуються. Швидше за все, вам не судилося бути разом. Тоді краще перемучиться, і намагатися побудувати нові відносини. А не страждати з цим молодим чоловіком, якого абсолютно не турбує ваше самопочуття.
 • Магія може вимагати плату. Це може бути, як плата здоров’ям, так і особистими відносинами. Іноді після звернення до магії, молода дівчина більше не може будувати нові відносини. Страх і розчарування назавжди поселяються в її душі.
 • Як повернути хлопця?

  Якщо вам потрібно повернути колишнього хлопця, то цей спосіб якраз для вас. Наступний заговір легко проводити в домашніх умовах самостійно. Подбайте про те, щоб нікого вдома не було. Ви повинні бути на самоті. Проводити ритуал найкраще в нічний час доби. Для обряду вам потрібно запалити свічки. Кількість свічок, може бути яким завгодно. Головне, щоб число ділилося на три. Справа в тому, що ефективність ритуалу залежить від того, яка кількість свічок ви будете використовувати. Чим їх більше, тим сильніше буде обряд. Проводити ритуал необхідно щодня, протягом трьох днів. Для цього вам знадобиться фото хлопця і свічки. Заздалегідь підберіть той магічний спосіб, який вам найбільше підходить.

  На столі покладіть фотографію, і запаліть свічки. Тепер можете читати наступний заговір зі словами:

  «Встану я з першими променями сонця. Вмиватися піду до чистій проточній воді, яка змиє з мене всю втома і смуток. Витиратися буду тільки чистим рушником. Відразу ж прочитаю молитву Ісуса Христа. Після цього вийду до воріт, та порадію першим сонячним променям. З настанням ночі, під променями місяця, піду шукати саме старе, і найкраще дерево. Біля дерева відшукаю дошку, на якій розташувалася туга. Хто ж, як не вона, допоможе мені. Вимовлю прохання тугу, щоб вона пішла до рабу Божому (ім’я коханого хлопця). Прошу тебе заселитися в його серце, і не виходити звідти до тих пір, поки він не повернеться до мене, рабу Божу (ім’я). Нехай його кров вирує, поки він мене не бачить. Прошу стати для нього чистою, коханою жінкою на планеті. Бажаю, щоб він прийшов до мене. Щоб більше ніхто не зміг стати між нами. Ми пара навіки. Більше нікому належати не може. Моє слово змінити неможливо. Тільки я маю право. Тільки міняти своє рішення я ніколи не стану. Один раз і назавжди. Амінь».

  Читати цей сильний заговір потрібно щодня. Не пропускаючи жодного дня.

  Заговір, щоб позбавитися від суперниці

  Якщо ви впевнені в тому, що хлопець кинув вас з-за вашої суперниці, то даний заговір прийде на допомогу. Тільки потрібно упевнитися в тому, що його почуття не охололи. Інакше обряд просто може не подіяти. Для виконання ритуалу ви повинні зварити ягідний компот або кисіль.

  На компот потрібно читати наступний заговір:

  «Ягоди на деревах ростуть по різних місцях. Але, їх об’єднаю, і вони будуть постійно разом. Точно так само, як і ягоди, я хочу бути з коханим хлопцем (ім’я) поруч. Тільки він мені потрібен. Більше нікого бачити не хочу. Він мене любить, їсти не їсть, пити не п’є. Молитви мені сьогодні допоможуть. Розлучниця хай зникне, а молодий хлопець повернеться до мене, рабу Божу (ім’я) назавжди. Поріг нехай його не переступає. Після цього ніхто не стане між нами. Сьогодні слова молитви звучать щиро. Любов свою бажаю повернути. Ми будемо щасливі на заздрість всім. Амінь».

  Заключна частина

  Якщо ви вирішили повернути хлопця магічним способом, то, для початку, потрібно добре подумати. Поміркуйте, чи потрібно вам проводити магічний обряд. Так, розставання ще нікому не приносили задоволення. Але, цілком ймовірно, що ваші почуття з часом затихнуть. Тим більше, якщо він пішов до іншої жінки. Ви ж просто не зможете йому цілком довіряти, навіть, якщо будете знати про допомогу магії.

  Суперниця навряд чи буде сидіти, склавши руки. Цілком імовірно, що вона теж почне діяти. Так ви тільки завдасте шкоди молодій людині своїми постійними війнами. Більш того, якщо б хлопець насправді любив би вас, то не пішов би до іншої жінки. Любов – це складне відчуття, яке в будь-який момент може принести страждання.

  Якщо ви вирішили зробити так, щоб хлопець швидше повернувся до вас, не варто опускати руки, зважте всі «за» і «проти», упевніться в тому, що магічний спосіб вам підходить – і вперед до свого щастя.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: