Як зробити приворот на повернення коханого чоловіка?

Сумно, коли любов проходить, особливо якщо вона залишає лише одного з партнерів. Начебто зовсім недавно дві людини не могли жити один без одного, і ось один з них іде, а другому, в якому любов не померла, дістаються лише безсонні ночі, сльози і душевні терзання. Як же бути? Як виправити таку несправедливість? У цьому исстрадавшемуся серцю допоможе приворот на повернення коханого.

Зміст:

Як зробити приворот на повернення коханого чоловіка?

Приворот на повернення коханого

Як повернути коханого

Ситуація, коли коханий чоловік йде, не так вже рідкісна в сучасному світі. Але що ж робити кинутої жінки? Як повернути кохану людину? У неї є лише два шляхи виходу із ситуації: змиритися чи боротися.

Жінці, ступившей на шлях боротьби, доведеться витратити весь свій шарм і навіть вдатися до жіночої підступності. Деякі дами в ці важкі моменти життя уповають на Бога, моляться про допомогу Святої Матрони Московської, звертаються з молитвою до ікони Святої Богородиці або читають дуа — найпотужніші старовинні молитви мусульман. У своїх зверненнях до Господа вони волають про милість і просять повернути щастя в їхнє життя. Покинуті жінки, чий розум затьмарила образа, просять у бога кари для зрадника і суперниці.

Ті, хто далекий від Бога, йдуть до психолога, вважаючи, що фахівець зможе розставити все по своїх місцях або хоча б просто вислухає і дасть добру пораду. Для містично налаштованих дам своєрідними психологами є ворожки і віщунки. Сучасні Ванги не завжди можуть передбачити майбутнє, але вилити душу їм все ж можна. Нарешті, залишаються вірні подружки кинутої панянки, яким завжди можна поплакатися в жилетку і які дадуть пораду чистіше будь-якого психолога.

Але що ж робити, якщо всі ці способи не дали результату? В особливо безнадійних випадках на виручку прийде любовна магія, яка навчить, як повернути коханого чоловіка за допомогою чаклунства. Знайти особисте щастя, домігшись возз’єднання з обранцем, допоможе приворот на повернення коханої людини. Суть цього впливу полягає в тому, що замовник привороту з допомогою певних магічних ритуалів може впливати на думки і вчинки жертви, підлаштовуючи їх під свої бажання.

Існує маса приворотів на коханого на повернення. Вони можуть відрізнятися правилами проведення, застосовуваними інгредієнтами і часом дії. Привороти, що допомагають повернути прихильність коханої людини, прийнято робити на зростаючий місяць вночі. Це не стосується впливів, в рекомендаціях до яких вказані інші часові рамки їх проведення.

Обряд з віником

Розглянемо, як самостійно повернути коханого чоловіка, використовуючи звичайний віник. У магії цей предмет має двоякі функції. З одного боку віник — загальновідомий атрибут і транспортний засіб відьми, а з іншого — його часто використовують в якості домашнього оберега, яким можна вимести сварки і невдачі з життя людини. Якщо чоловік або коханий чоловік охолов, завелася суперниця, і він навіть думає про те, щоб залишити сім’ю, повернути коханого допоможе віник. Цей нехитрий спосіб працює навіть на відстані.

Щоб повернути кохану людину, знадобиться:

 • Звичайний віник. Краще, щоб його вже використали за призначенням. У разі, якщо старого віника немає, потрібно купити новий і кілька днів помісти їм підлога в хаті.
 • Воскова свічка. Підійде біла або червона.
 • Червона стрічка.
 • Фотографія жертви.
 • Провести ритуал можна, коли місяць вступить у фазу зростання. Краще вибрати нічний час, усамітнитися в кімнаті, закрити вікна, вимкнути світло і позбутися від будь-яких відволікаючих шумів. Під час обряду не можна ні з ким розмовляти і відволікати думки на сторонні предмети.

  Закінчивши попередню підготовку, запалюють свічку, кладуть біля неї фото чоловіка і висмикують з віника два однакових по довжині прутика. Потім зосереджують увагу на фотографії коханого, поринають у мрії, уявляючи, як буде добре разом після його повернення. Необхідно відчути присутність обранця поряд і постаратися як можна довше утримувати це відчуття. Коли контакт з чоловіком налагоджений, прутики беруть в руки і переплітають їх, супроводжуючи дії словами заговори:

  «Як ці прутики один одного стосуються, сплітаються в один, так і доля Раба Божого (ім’я чоловіка) з долею Раби Божої (ім’я того, хто чаклує) переплететься, той годину Раб Божий (чоловік) до Рабі Божої (жінка) повернеться. Амінь. Амінь. Амінь».

  Після того як заговір прочитаний, а прутики переплетені, їх перев’язують червоною стрічкою так, щоб вони не расплелись, і зав’язують конструкцію на три вузли. Далі лягають відпочивати, а запалену свічку, фото і прутики залишають на столі. На цьому перший етап ритуалу закінчений.

  На наступний день, перше, що треба зробити — позбутися від свічкового воску, який має властивість накопичувати інформацію та може завдати шкоди, залишаючись в будинку. «Утилізувати» його можна, закопавши або кинувши в річку. Далі йдуть до будинку, де на даний момент живе обранець, і закопують прутики як можна ближче до його порогу. Вести себе при цьому потрібно спокійно, а зробивши справу, швидко піти додому, не оглядаючись назад і ні з ким не розмовляючи.

  У випадку, якщо чоловік ще не пішов і проживає в одному з колишньою дівчиною будинку, прутики закопують біля порогу або ховають у квартирі. Фотографію чоловіка також потрібно грунтовно приховати. Дотримуючи всі умови привороту і не відступаючи від загальних правил подібних впливів, можна буде назавжди повернути свого коханого.

  Головна умова — ніхто, це стосується в першу чергу жертви, не повинен здогадатися про те, що був проведений обряд. Дане вплив підійде тим, хто хоче відірвати безвільного сина від владної матері, яка будь-яким способом прагне позбавити жінку довіри і поваги чоловіки, незважаючи на взаємні почуття партнерів.

  Вузликова магія

  Домогтися повернення свого коханого можна, використовуючи обряди вузликової магії. З допомогою простих вузликів цілком реально купірувати сварки, налагодити стосунки зі своєю другою половинкою, запобігти розставання, зберегти сім’ю і відродити колишні почуття. Самостійний приворот на вузлики проводять вночі в період місячного зростання. Перед ритуалом слід грунтовно підготуватися. Беруть три нові свічки, фотографію чоловіка та мотузку довжиною близько метра.

  Вночі зачиняють усі вікна і двері, позбавляються від сторонніх людей і звуків і приступають до виконання ритуалу. Запалюють свічки, розставляють їх у формі трикутника, а в його центрі кладуть фотографію коханого. Всю силу думки направляють на обранця, намагаючись запалити в ньому пристрасть і відродити колишні почуття. Потім сідають навпроти однієї з запалених свічок і, зав’язуючи вузол на мотузці, починають читати слова дуже сильного заговори:

  «Вузлики на мотузці накручу, приворожити тебе, (ім’я чоловіка), хочу. Свічка моя яскраво горить, моє серце з твоїм (ім’я чоловіка), говорить. Серце моє до твого (ім’я чоловіка), тягнеться, милий мій зі мною залишиться».

  Вимовивши останні слова заговори, слід переміститися, сісти навпроти іншої свічки і почати читати заклинання знову, а потім знову зав’язати тугий вузол. Після другої начитки її роблять в третій раз, перебуваючи навпроти третьої свічки і зав’язуючи третій вузлик. Коли всі три вузли будуть зав’язані, заговорену мотузочку ховають разом з фотографією чоловіки. Щоб не тільки повернути вашого коханого чоловіка, але й утримати його, час від часу доведеться діставати мотузку і підтягувати ослаблі вузлики. Свічкам дають можливість догоріти до кінця, а коли це станеться — закопати їх на деякій відстані від будинку.

  Заговір на шпильку

  Чи можна повернути назад коханої людини, якщо він говорить, що розлюбив, що його почуття охололи, якщо підступна розлучниця спить і бачить, як займає вакантне місце, а над сімейним життям дамокловим мечем нависла загроза розлучення. У подібних обставинах налагодити стосунки з коханою людиною може допомогти проста англійська булавка. Навіть якщо чоловік вже пішов, але спілкування триває, варто скористатися приворотом на шпильку. Обряд проводять в період, коли нічне світило знаходиться в зростанні.

  Розглянемо, як повернути свого коханого з допомогою англійської шпильки. Для початку треба купити цю саму шпильку і не забути про свічці червоного або білого кольору. Після цього вибирають зручну ніч, коли ніхто не може перешкодити. Запалюють свічку, сідають перед нею і беруть в руки шпильку, деякий час сидять, тримаючи її в руках і думаючи про кохану людину. При цьому згадують найщасливіші миті відносин до розставання, вибирають найбільш сильні з них. Можливо, серед них такі, які зможуть зблизити вас, незважаючи на небажання чоловіка спілкуватися. Необхідно відкинути всякі думки про те, що у коханого з’явилася інша жінка, і закликати його до себе. Такі вправи допомагають замовнику налагодити контакт з коханою людиною.

  Після придбання відповідного настрою на ритуал і налагодження зв’язку з жертвою потрібно читати сильний заговір на шпильку. Для цього її відкривають і кажуть:

  «Силою вогню я, (ім’я читає заговір), шпильку заклинаю, місяць допомогти мені, (ім’я читає заговір), у моїй справі закликаю. Хочу, щоб милий мій (ім’я чоловіка) зі мною, (ім’я читає заговір), навіки був, щоб милий мій (ім’я чоловіка) про всіх інших забув. Як моя булавочка зійдеться, мій милий до мене повернеться. Наші долі булавочку з’єднати, моїх слів нікому не перебити».

  Після прочитання заклинання шпильку закривати не потрібно. Далі її залишають разом з палаючою свічкою на столі і йдуть відпочивати.

  На наступний ранок, щоб уберегти себе і своє житло від негативу, свічковий віск потрібно утилізувати. Заговоренную булавочку в розкритому вигляді ховають до пори, до часу. Тепер потрібно під будь-яким приводом приколоти її в непомітному місці на одяг того, кому вона призначена. Зробити це потрібно дуже акуратно, щоб не видати себе і вкрай не зіпсувати і без того не найкращі стосунки з коханою людиною. Прикалывая, шепочуть:

  «Носи не знімай — мене не забувай».

  Ритуал в дощову погоду

  Якщо стосунки з коханим зайшли в глухий кут і над парою нависла загроза розставання, не треба панікувати: є вихід. Любовна магія підкаже, як повернути свого коханого навіть у такій непростій ситуації. Приворотный обряд, проведений в дощову погоду, може допомогти не тільки нагадати про себе чоловікові, але і налагодити з ним стосунки, тим самим уникнувши розставання.

  Якщо за вікном йде проливний дощ, слід кинути всі справи і вийти на вулицю без парасольки. Далі потрібно стати під потоками води і, звертаючись до сил природи, попросити:

  «Дощ проливний, до тебе я, (ім’я читає заговір), свої благання звертаю, тебе допомогти в моєму горі закликаю. Я Хочу повернути любов Раба Божого (ім’я чоловіка) до мене, (ім’я читає заговір). Прошу тебе я, (ім’я читає заговір), проливний дощ, наведи на Раба Божого (ім’я чоловіка) тугу-печаль глибоку. Нехай вночі йому не спиться і вдень не можеться. Нехай постійно думає він про мене. Нехай душа його болить в розлуці зі мною. Будь по-моєму».

  Потім треба повернутися додому, не вступаючи у розмови з однією людиною і не обертаючись. Увійшовши в будинок, слід зняти з себе промоклий одяг і повісити її висихати. Розвішуючи предмети гардероба, треба примовляти:

  «Як сохне ця (назва речі), так нехай сохне по мені (ім’я чоловіка)».

  Рунічний обряд

  В арсеналі любовної магії є ще один спосіб, за допомогою якого можливо змінити на краще відносини з коханою людиною. У цьому можуть допомогти руни. Ритуал проводять на зростаючий місяць вночі. Запалюють свічку, кладуть перед собою фотографію коханого і пишуть на ній наступні рунні символи:

 • Дагаз. Ця руна символізує оновлення відносин.
 • Кеназ. Запалює пристрасть у серці і відроджує любов.
 • Гебо. Гарантує взаємність.
 • Цей рунный ставши також підійде заміжнім жінкам, що ведуть війну з суперницею, яка вирішила відвести одруженого чоловіка. Після нанесення вимовляють своїми словами те, чого хочеться досягти. Слова треба вимовляти від усього серця, вкладаючи в них якомога більше енергетики. Потім це фото загортають у нову хустку червоного кольору і ховають подалі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: