Як зробити приворот на одруженого чоловіка?

Як відомо, любов не вибирає ні часу, ні місця. Вона не звертає уваги ні на вік, ні статус, ні сімейний стан людини. Любов просто приходить, нічого з цим поробити не можна. Чудово, якщо закохані можуть вільно розпоряджатися собою і потопають в цьому почутті з головою.

Зміст:

Як зробити приворот на одруженого чоловіка?

Приворот на одруженого чоловіка

Часто буває, що чоловік вже зв’язаний зобов’язаннями по відношенню до іншої жінки і не може або не хоче робити остаточний вибір. У цьому випадку настраждався жінці нічого не залишається, як звернутися за допомогою до любовної магії, в якій завжди знайдеться відповідний приворот на одруженого чоловіка.

Як приворожити одруженого чоловіка

Серцю, як відомо, не накажеш. Рано чи пізно настає момент, коли коханка готова на все заради власного щастя, навіть на дуже сильний приворот одруженого чоловіка, незважаючи на страшні наслідки подібних ритуалів.

Існує думка, що всі важливі і незворотні рішення треба приймати на холодну голову, і тоді наслідки будуть не такими жахливими, тому будь-яка жінка, яка зважилася зробити сильний приворот на одруженого чоловіка, повинна повністю віддавати собі звіт в тому, що вона творить. Відводячи чоловіка у дружини і забираючи батька у дітей з допомогою любовної магії, коханка прирікає себе і коханого чоловіка на вічну розплату. Найжахливіше, що незворотні наслідки зробленого любовного привороту одруженого чоловіка можуть торкнутися дітей.

Наслідки привороту

Розглянемо деякі можливі наслідки рішення наведення привороту:

 • Один з найбільш ймовірних результатів сильного привороту одруженого чоловіка — проблеми зі здоров’ям, що загрожують життю коханців. Розпізнати жертву і замовника впливу в цьому плані досить просто: обидва виглядають болісно і просто не вилазять з лікарень.
 • Далі йдуть проблеми психологічного характеру. Внаслідок придушення волі чужого чоловіка у нього можуть виникнути депресивні стани або спалахи агресії. Часто такі дії можуть закінчитися божевіллям або суїцидом.
 • Нерідкі випадки алкоголізму у жертви сильного привороту.
 • Жінці, яка взяла чуже загрожує втратити своє, що може вилитися у вінець безшлюбності і проблеми з дітонародженням.
 • Обом сторонам потужного магічного привороту одруженого чоловіка варто побоюватися хвороб, нещасних випадків і навіть смерті найближчих родичів.
 • Нарешті, жертву і замовнику любовного впливу не уникнути додаткових проблем у побуті і на роботі.
 • Порядок дій

  Того, кого не злякали всі перераховані вище жахливі наслідки ритуалу і хто має твердий намір будь-якою ціною здобути об’єкт любові, насамперед потрібно посварити подружжя. Для цього в арсеналі любовної магії є різні роззсорки, здатні зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Далі слід зробити відворот або остуду чоловіки по відношенню до його законної дружини. Нарешті, останній етап отримання чужого чоловіка — найсильніший приворотный ритуал, який невидимим ланцюгом назавжди прикує його замовнику.

  Як посварити подружжя

  Ритуал роззсорки покликаний внести розлад у сімейні відносини подружньої пари. Розглянемо, як можна провести його самостійно в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги професіоналів. Щоб посварити обранця з його другою половинкою, необхідно придбати у жінки жменю макових зерен. При цьому здачу у продавця брати не варто. Ще для проведення ритуалу необхідно підготувати нову білу або чорну свічку, блюдце і невеликий мішечок, зшитий власними руками з натуральної тканини.

  Обряд роззсорки проводять на місяць, що зменшується у ніч на середу, п’ятницю або суботу. Усамітнившись в кімнаті, запалюють свічку і висипають жменю маку на блюдечко. Потім потрібно читати магічний заговір, рукою помішуючи макові зернятка:

  «Я не прості слова кажу, а сильний заговір творю. Зернятко до зернятка покладу, на сварки і лайка їх заворожу. Як на ті зерна Раб Божий (ім’я чоловіка), і Раба Божа (ім’я його дружини) встануть, так сваритися так лаятися стануть. Як макових зерен моїх не злічити, так мій заговір не свесть».

  Читати заговір треба з придихом, вкладаючи в нього як можна більше енергії і бажання посварити подружжя. Після закінчення начитки зсипають макові зернятка в мішечок і залишають їх біля палаючої свічки до ранку.

  Вранці позбавляються від залишків свічки, закопавши їх під деревом або кинувши в ріку. Далі потрібно самостійно підсипати мак в місці, де б подружжя могли на нього наступити. Це може бути поріг їх будинку або автостоянка, де припаркований автомобіль. Кинувши макові зернятка, слід негайно піти, не озираючись і ні з ким не вступаючи у розмови. Щоб грунтовно розсварити сімейну пару, одного ритуалу буде недостатньо, тому рассорку на мак доведеться час від часу повторювати.

  Як отворотить чоловіка від дружини

  Суть відвороту полягає в ослабленні енергетичних зв’язків між подружжям. Як наслідок між ними виростає стіна нерозуміння і відчуження. Як і всі ритуали, спрямовані на спад і руйнування, проводять відворот у період, коли місяць убуває. Робити це потрібно вночі після півночі.

  Тим, хто наважився зруйнувати чуже щастя, варто зробити відворот на фото. Цей сильний магічний ритуал будь-яка жінка зможе провести в домашніх умовах. Єдина складність — роздобути фото, де щасливі подружжя зображені разом. Воно повинно бути відносно свіжим (не старше року), на ньому повинні проглядатися очі людей і дружини повинні бути зображені в повний зріст. Крім заповітного фото знадобиться біла або чорна свічка і невелике блюдце.

  Для проведення ритуалу під покровом ночі необхідно залишитися в кімнаті на самоті, запалити свічку і покласти перед собою спільне фото подружжя. Спочатку необхідно подивитися в очі чоловікові й подумки наказати йому розлюбити свою другу половинку, а потім перемістити погляд на жінку і вимагати від неї того ж. Далі беруть фото в руки і з силою розриваючи його таким чином, щоб парочка виявилася роз’єднаною, починають читати заговір:

  «Разъединяю навіки Раба Божого (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я його дружини). Споруджую між вами гори високі, прірви глибокі та широкі моря. Разом вам більше не бути, один одного не любити».

  Після цього розривають половинку знімка, де зображена дружина коханого, на дрібні шматочки, кладуть їх на блюдце і підпалюють від полум’я свічки. При цьому потрібно читати таке заклинання:

  «Життя Раба Божого (ім’я чоловіка) Рабу Божу (ім’я дружини) забираю, в попіл її перетворюю. Як попіл на вітрі буде розвіяний, так Раб Божий (ім’я чоловіка) Рабу Божу (ім’я дружини) навік розлюбить. Хай буде так».

  На цьому ритуал можна вважати закінченим. Свічку не гасять, попіл залишають на столі, а частина фото, де зображений кохана людина, кладуть собі під подушку і відправляються на бічну. Вранці попіл потрібно буде розвіяти на вітрі, свічковий віск закопати під старим деревом, а знімок об’єкта зітхань приховати в надійному місці.

  Любовний приворот

  Настав час дізнатися, як самостійно зробити приворот на одруженого чоловіка в домашніх умовах. Любовні привороти, як і всі магічні обряди, спрямовані на «прибуток», тобто бажання щось отримати, проводять прибуває на місяць. Найкращий час для подібних ритуалів — між 12 і 3 годинами ночі. Існує безліч технік приворотів на любов. Ми ж розглянемо, як зробити обряд, використовуючи зображення жертви і кров замовника.

  Можна скористатися уривком фотографії, збереженим після обряду відвороту. Крім нього потрібно буде придбати свічку червоного або нейтрального білого кольору, голку і невелике блюдечко. Вночі при світлі місяця зачиняють усі двері, закривають вікна, вимикають світло і усувають всі сторонні звуки, потім запалюють свічку і кладуть перед собою зображення коханого. Слід подивитися чоловікові в очі, уявити його поруч.

  Голку розжарюють над полум’ям свічки і укалывают безіменний палець лівої руки. Видавлюють крапельку крові і капають її в область голови коханого, потім встромляють в це ж місце голку і починають читати слова привороту на одруженого чоловіка:

  «Кров’ю своєю чоло твоє окроплю. Печаль і тугу про мене думи твої подселю».

  Після цього витягають голку, ще раз розжарюють її на вогні свічки і вдруге проколюють свій палець. Другий краплею крові окроплюють серце коханого, встромляють в нього голку і вимовляють:

  «Кров’ю своєю серце твоє окроплю. Любити мене сильно йому накажу».

  Далі знову витягають голку, розжарюють її на полум’я свічки і в третій раз колють собі палець. Видавлюють третю краплю крові і капають в область паху. Встромляють туди ж голку і кажуть:

  «Кров’ю своєю стегна твої окроплю. На пристрасне бажання до мене тебе заговорю».

  Потім виймають голку і спалюють фотознімок на вогні свічки, попіл складають на блюдце. Свічку залишають горіти і йдуть відпочивати.

  На наступний день від свічкового воску варто позбутися і приступити до другого акту привороту. Попіл від фотографії акуратно складають у пакетик і відносять до будинку коханого. Там його потрібно буде закопати, причому чим ближче до дому чоловіка, тим краще. Робити це потрібно швидко і непомітно. Після всіх проведених дій слід швидко піти, при цьому не можна обертатися і говорити з ким би то не було.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: