Які наслідки привороту для замовника і для жертви?

Приворітня магія вважається найсильнішою і затребуваною в сучасному світі. Привораживая іншої людини, замовник рідко замислюється, які будуть наслідки привороту його очікують у майбутньому. На етапі підготовки його тішить можливий результат, а не ускладнення неправильного або тривалого використання магії. Наслідки привороту для замовника передбачити завчасно дуже складно, наслідки привороту для жертви залежать від його внутрішніх сил, опору, волі.

Зміст:

Які наслідки привороту для замовника і для жертви?

Наслідки привороту для замовника і жертви

Гарантувати результат і забезпечити безпеку: абсолютно різні речі в магічному світі. Що може піти не так, як планувалося?

Привороти і їх вплив на людей

Наслідки привороту повинні зацікавити людину, як тільки в його душі дозріли плани, для реалізації яких потрібні магічні сили. Наслідки любовного привороту, жінки, які забажали недоступних чоловіків, бачать в романтизированном світлі. Жертви довго мучаться й не знають причини власного стану. Їх роль в магічних маніпуляцій найслабша і пасивна. В один момент життя жертви стає іншою, не підвладній власної волі. Зміни такого роду не тільки погрожують фізичним станом, але і моральному. Багато жертви роками нездатні оговтатися після впливів іншої людини. Зробити приворот для замовника – це мета, мара, манія. Професійним магам справи до мотивів мало, а саме вона є головною умовою подальшої безпеки замовника і жертви.

Якщо розглядати вплив на волю і життєдіяльність іншої особи, тоді порчі і приворот — схожі поняття. Вони змінюють долю іншої людини, визначене йому майбутнє. Втручання, навіть з добрими намірами, все одно завдає шкоди жертві. Смерть від сильного привороту настає рідко, а ось погіршення загального самопочуття, апатія і втрата життєвої енергії – для жертви звичне явище. Небезпечні заговору на сильну прив’язку і повернення чоловіка додому.

Зробити їх не складе ніяких труднощів, а от позбутися від магічної програми куди складніше. У житті трапляється так, що помста або нерозділені почуття штовхають змучену душу на найнесподіваніші вчинки. Зарікатися від використання магії також не варто, адже шляху людини невідомі. Які заговори не стануть смертним вироком, і які дії найбільш небезпечні для замовника?

Магія: шкода чи допомога?

Приворот не біла магія наслідки такої дії непредстказуемы. Біла магія допомагає в житті новачка, досвідченого мага або людини, на власний страх і ризик погодився використовувати стародавні сили для досягнення цілей. Зробити приворот або здійснити заговір в домашніх умовах під силу лише сильним, вольовим людям. Тим, у кого вистачить енергії і терпіння для виконання складних ритуалів. Магія для привораживающего – це інструмент, зброя, якою він опановує через завзятість і непереборне бажання. Чому ж такі корисні заговору і обряди небезпечні?

Все життя, від народження і до смерті, людині доводиться виносити один єдиний цінний урок – будь-які вчинки мають ціну. Плата виставляється відразу або ж долю відбирає її самостійно з часом не настільки важливо. Для привораживающего магія – це в першу чергу велика відповідальність. Не можна черпати сили для досягнення потрібних результатів і при цьому вийти сухим з води. Порча для помсти, повернення чоловіка або побудови міцних відносин: мотиви залишаються мотивами і ніяк не впливають на результат. Магія візьме заслужену плату. Перш ніж приступити до ритуалу задумайтеся про те

Зовсім інший випадок, коли магічний обряд був здійснений навмання, без належної підготовки. Така біда трапляється з домашніми ритуалами, зробленими без керівництва досвідченого мага. Здійснити обряд справа нехитра, але будь-яке порушення негласної інструкції призводить до тяжких наслідків. Для замовника недбале поводження зі словами заклинання або атрибутами обрядів може закінчитися серйозною проблемою ще на етапі здійснення магічних дій.

Розрізняють такі типи небезпечних приворотів:

Займатися відворотом будинку не менш небезпечно. Наслідки, які може нести приворот для привораживаемого і наслідки для замовника привороту від одного і того ж обряду часто відрізняються.

Любовний приворот

Таке почуття, як любов, нікого не залишає байдужим. Кожна жива істота розквітає від любові, стає краще, шляхетніше від одного лише дотику коханої людини. Привороти, які жінка здійснює від відчаю, скоріше акт, вчинений від безнадії, а не зла.

Ненависті до обранця кохана не відчуває. Любовний приворот, коли чоловік нездатний протистояти чарам жінки, лише спочатку здається виправданим ризиком. Ні їй, ні йому таємний і сильний ритуал щастя не приносить. Зробити чорний приворот складніше і небезпечніше.

Рунная магія

Які види обрядів затребувані донині? Стародавня наука, як отримувати бажане благо змінювалася разом з людиною. Ставала сучасної, спрощувалася, розвивалася. Залишилися недоторкані магічні ритуали, про яких знають тільки потомствені чаклуни та відьми. Рунний приворот зробити новачкові навряд чи вдасться. Древні сили працюють завжди, якщо до нього правильно звернутися.

Маг, який висловлює повагу і шану, це мудра душа і професіонал своєї справи. Які наслідки для життя чекають людину, воззвавшего до рунічних символів? Моральне та фізичне виснаження чекає того, хто недбало ставиться до магії, до сил, яким судилося пережити ще не одне покоління новачків і сміливців.

Наслідки неправильного привороту

Принцип роботи привороту досить простий. У людини, позбавленої радості в житті дозріває мета. Це не мрія, не план, і не бажання. Магічний вплив на інше жива істота є метою, яка переростає в дію. Бути розлюченим або злим, відчайдушним або розчарованим – неприємно, а ось обдуреним або відданим – це фізично боляче.

Люди з люттю в серці надходять або по совісті — відпускають кривдника, або змушують його відповісти за скоєне. Енергетичний вампіризм, як ще називають викачування сил у іншої людини (ворога або недоброзичливця) не може пройти без шкоди. Замовник вимагає у мага швидких результатів і не думає, а що якщо можуть бути наслідки?

Любовні почуття вимагають іншого ефекту. Енергетичний приворот діє на емоційну частина людської душі. Як тільки мета задана і у людини не залишається іншого вибору, тільки йти до кінця, до ритуалу слід ретельно підготуватися. Етапи вчинення таємного обряду:

 • Виношування ідеї. Думки подібні дитині, якого мати виношує під серцем. Діяти в настільки відповідальній справі зопалу нерозумно і небезпечно. Задавшись метою помститися або приворожити жертву, необхідно пожити з нею кілька тижнів. Якщо первісний запал згасне, то витрачати сили і час на потенційно небезпечне підприємство сенсу немає. Енергетичний посил важливий і якщо інтерес до бажання втрачений, тоді і ритуал не подіє зовсім.
 • Підготовка. На цьому етапі можуть бути найбільш вагомі зміни в настрої замовників. Готуються до ритуалу по-різному. Готують атрибути, проходять кілька стадій очищення. Заговорюють предмети також під час підготовки до ритуалу. Бути неготовим до магічних маніпуляцій, означає самому стати жертвою.
 • Обряд. Для проведення ритуалу знадобиться вся сила і рішучість, яку тільки зможе знайти всередині себе замовник. Вінець безшлюбності, підпорядкування волі іншого людини, приворот – це не забави, а реальні речі, якими займаються з усією серйозністю.
 • Читання заклинання. Для наведення сильної порчі використовується спеціальний заговір або змінені молитви. Такі слова можуть бути надгробним каменем для ворога або повідцем, на якому буде сидіти улюблений. Ритуал відбувається за одну добу або кілька днів поспіль (вимоги до обряду не змінюються за велінням людини).
 • Захист після ритуалу. Негативні енергетичні програми не з’являються на рівному місці і нікуди не зникають. Вони можуть вплинути на всіх учасником магічного дії. Для захисту власного життя замовник виконує кілька додаткових обрядів, створює амулети і обереги.
 • Негативні програми недоброзичливців шкодять дорослому і дитині. Діти підпадають під енергетичний вампіризм, вроки на сильні хвороби і порчі. Убезпечити себе і власну сім’ю – першочергове завдання. Захисту можуть носити безневинний характер або загрожувати кожному ворогові, осмелившемуся шкодити сім’ї. Для здійснення ритуалу зворотного впливу (скасування порчі або приворотів) краще звернутися до відьом або професійним магам. Тоді енергетичний фон сімейства не постраждає.

  Помилки і недоліки мага

  Наслідки ритуалу залежать від безлічі факторів. Енергетичний шкоди буває сильним і коротким або незначним, але зробленим в довгій перспективі. Для ритуалу привороту підбираються атрибути, які посилюють вплив заклинання. Всі маги, які по праву займаються складною справою, використовують заряджені речі, інакше перед людиною сидить шарлатан. Відьми зізнаються, що від неправильного кількості і якості атрибутів залежить половина успіху обряду.

  Бувають випадки, що люди відчувають біль і тошному під час читання заклинання. Такі симптоми свідчать про те, що ритуал пішов неправильно, і була допущена помилка. Замовнику потрібно стежити за власним самопочуттям під час обряду. Здоров’я – відображення цілісності енергетичного фону. Після перших симптомів нездужання людині необхідно проаналізувати про сигнали власного організму. Чому здоров’я стало підводити, а лікарі не знаходять причин хвороб? Які наслідки може нести приворот? Різні види магічних маніпуляцій виражаються по-своєму. Витівки любовної магії пригнічують сутність людини, роблять її слабкою, некерованою. Відкат після привороту може викликати у людини відмова внутрішніх органів. Темні сили не люблять, коли їм не підкоряються.

  Страшні наслідки чекають особу жіночої статі, яка перейшла дорогу ревнивій дружині або її чоловікові. Всі учасники умовного любовного трикутника втрачають проведення власної долі. Таємний ритуал, проведений чоловіком або жінкою, порушує вселенський баланс, хід подій. Після втручання відновити колишні позитивні програми буде дуже складно. Доля примхлива і її прихильність, знову звернути на свою сторону, важко.

  Наслідки привороту для замовника

  У скільки грошей обійдеться все подальше отворотное дію? Триває ритуал, який рятує прокляту душу, кілька днів, а то і місяців. Ніж виправляти шкоду і всі наслідки привороту розповість тільки досвідчений маг. Для подальшого очищення енергетики від привороту потрібно чимало зусиль. Від чужого впливу і ворожби (на обручці) позбутися вдасться тільки з щирою вірою в серці.

  Наслідки привороту помітні неозброєним поглядом:

  Після привороту наслідки не змусять себе чекати. Перші симптоми виникають в перший день після обряду.

  Наслідки привороту для жертви

  Білий і чорний приворот, їх наслідки загрожують кожному, хто побічно або безпосередньо брав участь в обряді.

  Наслідки привороту, проведеного з допомогою білої магії менш виражені, але залишаються небезпечними. Впливати на чужу енергетику навіть з добрими намірами не можна ні за яких обставин. Негативні наслідки зняття привороту з’являються відразу після обряду. Жертві стає погано, з’являється блювота, запаморочення. Такій людині важко дихати, він не їсть, і при цьому його постійно мучить спрага. З часом симптоми пройдуть, коли прив’язка до замовника ослабне.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: