Які відчуття характерні для привороту?

Відчуття привороту – це перше, що повинно цікавити замовника. Звичайно, в першу чергу, замовник цікавиться » про те, надійним чи буде приворот, і тривалість його дії. Але, це помилкове мислення. Виходячи з великої кількості негативних наслідків, людина повинна, в першу чергу, думати про своїх відчуттях, і про відчуття людини, на якого відбувається приворот.

Зміст:

Які відчуття характерні для привороту?

Відчуття і почуття при привороте

Отже, як відчуває себе людина після того, як буде здійснений приворот? Будьте готові до того, що після того, як ви проведете приворот, вплив також на вас подіє. Це визначається із-за того, що після існує емоційний зв’язок між учасниками обряду.

Дія привороту на замовника

Магічний вплив засноване на тому, що замовник (або виконавець, якщо мова йде про самостійне виконання ритуалу), відчуває на собі вплив набагато сильніше, ніж жертва. Давайте розглянемо цю ситуацію детальніше. Жертва після ритуалу буде відчувати лише інтерес і симпатію до людини, який проводив обряд, або замовляв його. А ось сам замовник не буде знаходити собі спокою. Немає слів, щоб передати відчуття замовника.

Емоційний зв’язок досить неприємна, якщо міркувати з точки зору почуттів. Природно, існує один спосіб, який дозволяє позбутися від подібних негативних відчуттів. Для цього необхідно провести охолоджені почуттів на себе. Саме з цього моменту настає полегшення, і можна легко і невимушено очікувати бажаного результату.

Сильні привороти на любов завжди виконуються на вищому рівні, і їх результати вражають. Ось тільки не варто забувати про те, що подальший розвиток ваших відносин буде залежати ще від вашого емоційного стану, і від ваших вчинків. Не думайте, що кожен приворот має дзеркальне відображення. Це стосується лише любовних приворотів. Тим більше, що навіть таке магічне вплив не завжди має ідентичними властивостями. Найчастіше, людина свідомо йде на такі вчинки, щоб зв’язок здавалася гармонійною.

Що стосується чорної магії, яка використовується для наведення порчі, помсти або заздрості, то принцип її роботи побудовано трохи інакше. Взаємного зв’язку вона не створює. Єдине, що її наслідки настільки сильні і сумні, що деякі замовники все життя потім розплачуються за скоєний вчинок.

Почуття замовника

Якщо вас цікавить, що відчуває замовник привороту, то це досить спірна тема. В першу чергу, необхідно розглядати ті привороти, які на сто відсотків спрацюють. Якщо ж справа стосується шахраїв або невдалих експериментів, то це зовсім інша тема розмови.

В першу чергу, людина, яка причаровує, відчуває почуття радості. Не дивно, адже він так довго мріяв про це. От тільки через деякий час, ви можете відчути байдужість і холод у душі. Під час проведення привороту, він буде забирати частину енергії замовника. Навіть, якщо він проводиться спеціалістом, то замовник відчуває себе провідним ланкою в обряді. Будьте уважні, адже знищення вашої енергетики буде прямо залежати від сили обряду. Чим гірше буде ваша аура, тим легше негативним думкам і злим силам проникнути у ваші взаємини з жертвою. У більшій частині випадків енергетика швидко підлягає відновленню. Не варто вдаватися в паніку, і нервувати.

Чоловік може змінювати свій характер по ходу виконання привороту. Це стає більшою мірою помітно в ті моменти, коли приворот набув чинності. Ви можете дізнатися свого партнера з невідомої негативної сторони. Не варто швидко робити висновки, адже людині властиво мати як переваги, так і недоліки. Їх прояв рано чи пізно все одно б проявилося. В цей час замовник може відчути розчарування в партнері, і те, що приворот спрацював не в ту сторону.

Потрібно пам’ятати, що розкаяння, особливо, якщо обряд був чорним – погана ідея. В такі моменти злі сили будуть відчувати, що втрачають вас. І можуть зробити яку-небудь капость. Якщо ж ви прийняли рішення відпустити свого партнера, то варто заздалегідь потурбуватися про зняття привороту, і про те, щоб виключити будь-які страждання.

Які будуть відчуття?

Що відчуває замовник під час привороту? Таку ситуацію можна розглядати з кількох сторін. Якщо були використані білі обряди, то можна обійтися нестрашним фізичним нездужанням. Ви зможете відчувати лише головні болі, підвищення температури тіла або прохолоду. Якщо ж використовувалася чорна магія, то всі ці негативні відчуття можуть посилюватися у багато разів.

Почуття між учасниками обряду

Для того, щоб розібратися, що відчуває замовник привороту до жертви, необхідно ретельно дослідити весь ритуал. Відчуття можуть здаватися цілком різноманітними. Не варто дотримуватися ілюзії про кохання. У більшій частині випадків, любов зовсім не причому.

Якщо ж метою магічного впливу було матеріальне пристрій, то з жертвою звертаються дуже ласкаво. Прийнято вважати, що, якщо жінка переслідує успішного чоловіка, то їй нема чого псувати його здоров’я або загальне самопочуття. От тільки зазвичай меркантильні жінки прибігають до магії, абсолютно не розуміючи того, що вони будуть робити. І тоді, цілком імовірно, жертва може поплатитися своїм здоров’ям, а іноді й життям.

Якщо магія використовувалася з метою помсти, то не варто думати про почуття любові. Дуже сильні ритуали можуть зробити з жертви раба. Нерідко такі обряди призводять до летального результату. Це досить жорсткий метод помсти, хоча деякі люди заслуговують такого закінчення.

Маги, які є дилетантами в плані магії, вважають, що для якісного ритуалу обов’язково потрібен чорний обряд. І саме такі випадки призводять до вбивства людини. Ось тільки подібний результат триває довго і болісно, тому можна з упевненістю сказати, що замовник починає остигати по відношенню до жертви.

Симптоматика жертви

Після обряду, жертві властиво відчувати такі симптоми:

Людина може бачити іншу людину щодня. Думки про скороминущі інтимних стосунках можуть відвідувати жертву. Ось тільки він не думає про тривалих відносинах з іншою людиною. Але ось, в деякий момент часу, він може відчути сильну тягу до нього. Саме в цей момент з’являються думки про спільне життя, про неможливість життя без цієї людини, і про близькість. На початкових етапах розвитку привороту саме таку поведінку можна помітити за жертвою. Іноді розглядаються симптоми легко сплутати з закоханістю.

Висновок

Ефекти від обряду можна розділити на кілька етапів.

  • Початок дії.
  • Етап зміцнення. Людина повністю належить замовнику. Зняти приворот на цій стадії досить важко. Це нікуди не подіти.
  • Відпускання. Цей вирішальний етап. В цей час приворот вже не діє на жертву. Людина може, як прийняти свої попередні дії за помилку, бо ж і надалі залишатися з вами.
  • При використанні магії варто пам’ятати про те, що все залежить від сили вашої віри. По-перше, від цього залежить сила магічного впливу: чим сильніше ви будете вірити, тим ефективніша і триваліша пройде обряд. По-друге, від віри залежать наслідки. Чим сильніша віра в правильність своїх вчинків, тим менше ви зможете відчувати на собі негатив з боку магічних сил. Якщо ж ви вирішили приворожити людину, то краще все ретельно обміркувати, адже невідомо, чим може обернутися такий вчинок. Цілком може бути таке, що вам доведеться поплатитися за нього.

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: