Як зробити приворот на любов чоловіка?

Любов, як це не сумно, не завжди буває взаємною. Величезна кількість людей з розбитими від нерозділеного кохання серцями бродять по світу, страждаючи і страждаючи. Якщо всі вжиті заходи не дали позитивного результату і сподіватися більше не на що, саме час звернутися за допомогою до любовної магії, в арсеналі якої для кожного знайдеться відповідний приворот на любов.

Зміст:

Як зробити приворот на любов чоловіка?

Приворот на любов

Суть приворот на любов

Для початку розберемося, що таке приворот на любов і які наслідки він може мати.

Приворот на любов — це магічний ритуал, за допомогою якого ініціатор впливу (замовник) може досягти відповідного почуття з боку привораживаемого людини (жертви). За допомогою певних дій, застосовуючи різні інгредієнти і читаючи особливі чаклунські заклинання, замовник підкоряє собі волю жертви, змушуючи останню відчувати потрібні йому почуття і навіть діяти і думати, як йому завгодно.

Робити любовний приворот замовник може самостійно, а може і вдатися до послуг фахівців у сфері любовної магії і чаклунства. Все залежить від складності ритуалу і особистих переваг.

Привороти і заговору на кохану людину умовно поділяються на білі і чорні, розпізнати які досить просто. Білі обряди більш безпечні, але при цьому менш сильні. Для проведення чорних ритуалів часто використовують біоматеріали людини і звертаються за допомогою до темних сил. Після таких ворожінь завжди існує небезпека тяжких наслідків, які можуть спіткати обидві сторони ритуалу: і замовника і жертву, тому, перш ніж братися за дуже сильний приворот на любов, який відноситься до чорних впливів любовної магії, варто добре подумати.

У тих, хто хоче зробити приворот на любов чоловіка, вибір величезний. Це і старовинні бабусині заговору і перешіптування, і авторські обряди Ванги та Наталії Степанової, і симоронская техніка матеріалізації бажаного. Існує також безліч приворотних любовних обрядів, які роблять на Великдень і Трійцю, на Івана Купалу, в Святвечір і Чистий Четвер. Не меншою популярністю користуються приворотні рунні стави, дії, вчинені з допомогою вузликової магії і мусульманські сури привороти.

Щоб не ускладнити собі життя, слід дотримуватися кількох основних правил проведення приворотних ритуалів:

 • Приворотні ритуали прийнято проводити на зростаючий місяць після опівночі, якщо в інструкції до дії не обумовлено інше час їх проведення.
 • Перед проведенням обряду треба помитися, зняти макіяж і одягнути чистий одяг.
 • Під час хвороби проводити ритуали не варто. Це може бути небезпечно для здоров’я і навіть життя, так як будь-магічний обряд вимагає величезних енергетичних затрат.
 • Наміри зробити приворот потрібно тримати в таємниці навіть від найближчих людей.
 • Після проведення ритуалу слід уважно стежити за жертвою, щоб не пропустити перші прояви дії, на які потрібно буде вчасно зреагувати, заохочуючи чоловіка. Таким чином вдасться посилити результат обряду.
 • Перш ніж зважитися завойовувати серце вподобаного хлопця з допомогою любовної магії, потрібно дуже добре подумати. Що, якщо незабаром доведеться розлюбити обранця або розчаруватися в ньому, а він ніяк не зможе з цим змиритися і продовжить відчувати сильні почуття? Не завжди можна зняти навіть власноруч зроблений приворот, отсушка може не спрацювати.
 • Обряд з рушником

  В домашніх умовах можна зробити приворот на коханого чоловіка на рушник. Цей спосіб дозволить домогтися того, щоб кохана людина розкрив свої обійми. Провести ритуал на рушник дуже просто, а наслідки його будуть мінімальними. Проводити обряд краще в період зростаючого місяця.

  Для проведення необхідно під будь-яким приводом запросити чоловіка додому і зробити так, щоб він захотів помити руки. Після того як він їх вимиє, слід подати йому чисте новий рушник. Як тільки коханий витре руки, не чекаючи, поки рушник висохне, треба непомітно зав’язати його міцним вузлом і вимовити слова заговори:

  «Як мій улюблений (ім’я чоловіка) ручки білі мив, так рушником їх покрив. Рушник я, (ім’я дівчини), візьму, словом вірним його заговорю. Як рушника висихати, так моєму милому (ім’я хлопця) по мені, (ім’я дівчини), страждати. Як я, (ім’я дівчини), рушничок візьму, міцним вузлом оберну його, буде миле (ім’я чоловіка) по мені, (ім’я дівчини), тужити, буде сердечко його по мені (ім’я дівчини) знемагати. Нікому моє полотенечко не розв’язати, нікому мій заговір не зняти».

  Потім приховайте рушник і, якщо ви хочете, щоб ваш коханий був поруч з вами, то не развязывайте його. Начитка рушник підійде навіть для дівчинки-підлітка, яка хоче звернути на себе увагу вподобаного хлопця.

  Приворот на недопалок

  Любовний приворот на чоловіка можна зробити, використовуючи недопалок від сигарети. Це простий, але, тим не менш, дієвий спосіб, що дозволяє жінці привернути увагу вподобаного чоловіка. Щоб зробити приворот на любов в домашніх умовах, потрібно всього лише дістати недопалок сигарети коханої людини.

  Щоб створити приворот на кохану людину, крім недопалка знадобиться червона або біла свічка, блюдце, простий олівець, аркуш паперу, невеликий квітковий горщик червоного кольору, земля для квітів і саджанець кімнатного квітучої рослини. Обряд потрібно проводити вночі на місяць у зростанні. Найкращий час для здійснення задуманого — відрізок між північчю і трьома годинами ночі. Особливість цього ритуалу полягає в тому, що під час проведення любовного привороту на чоловіка читати заговір не доведеться.

  Схема ритуалу

  Коли настане ніч і на небі з’явиться місяць, треба усамітнитися в кімнаті і запалити свічку, потім взяти недопалок в руки, уявити собі коханого і спробувати відчути його присутність у кімнаті. Після цього покласти недопалок на блюдце і взяти олівець і аркуш паперу. Далі — написати на листочку власне ім’я та ім’я коханої людини, зім’яти папірець, покласти її на недопалок і підпалити від полум’я свічки.

  Головне, чого треба досягти — зробити так, щоб листочок з написаними на ньому іменами і недопалок згоріли до тла. Якщо знадобиться, можна в імпровізований багаття підкладати шматочки чистого паперу. Після того як на блюдце залишиться один попіл, його слід висипати в квітковий горщик, присипати зверху землею і перемішати. Потім у підготовлений грунт висадити кімнатна рослина, думаючи виключно про кохану людину.

  Після висадки квітка добре поливають і ставлять у своїй спальні. Далі ретельно доглядають за рослинами, поливаючи його й створюючи всі необхідні умови. Якщо рослина приживеться, приворот почав діяти, а якщо ні — то, видно, не доля. Квітка буде служити показником того, як розвиваються відносини з коханою людиною: якщо він добре росте й інтенсивно цвіте, все в порядку, а якщо сохне, в парі існують проблеми.

  Ритуал з червоною ниткою

  Людям, яким потрібен сильний любовний приворот, можна порадити звернути увагу на ритуали з червоною ниткою. Найпростішим варіантом впливу з червоною ниткою є загадування бажання, перед тим як зав’язати її на зап’ясті руки. Розглянемо більш сильний варіант приворот на любов на червону нитку. Щоб її провести, треба купити в магазині невеликий моток червоних вовняних ниток, а також підготувати фото хлопця і білу свічку.

  Вночі на зростаючий місяць запалюють свічку і розміщують її на столі, потім викладають туди ж клубок ниток і фотографію чоловіка, причому роблять це таким чином, щоб свічка стояла біля узголів’я зображення. Далі беруть фото в руки і уважно дивляться в очі коханого, передаючи йому почуття і бажання. Після цього кладуть фотографію назад на стіл, беруть у руки кінчик нитки і починають намотувати її на безіменний палець, не забуваючи читати слова потужного заговори:

  «Нитку кручу-верчу, приворожити Раба Божого (ім’я хлопця) хочу. Як моя ниточка в’ється, так серце Раба Божого (ім’я чоловіка) любов’ю до мене озветься. Як моя ниточка тягнеться, так Раб Божий (ім’я хлопця) лише мені одній дістанеться. Мої Слова сказані, а справу зроблено».

  Після того як всі слова заклинання сказані, нитку акуратно намотують назад на клубок. Тепер клубочок можна заховати в затишному місці і лягати спати, поклавши під подушку фотографію чоловіка. Свічку залишають палаючої до світанку, а коли настане ранок, збирають свічковий віск і виносять з дому. Цей приворот не вічний, тому клубочок не викидають: він може знадобитися для наступного разу, якщо є бажання повторити ритуал.

  Начитка колечко

  Причарувати коханого допоможе приворот по фото на кільце. Це простий, але досить ефективний і перевірений часом ритуал, який дозволить розтопити серце обранця і змусить його закохатися без пам’яті. Причому змусити себе полюбити за допомогою привороту на кільце можна як одруженого чоловіка, так і холостого. Обряд проводять вночі, у період, коли місяць знаходиться в зростанні, або в повний місяць.

  Підготовка до обряду

  Самостійний магічний приворот на кільце роблять наступним чином. Для початку за 2-3 дні до ритуалу слід придбати нове срібне кільце. Не потрібно купувати викликають розцяцьковані кільця немислимою ціни з безліччю каменів, написів і додаткових атрибутів. Щоб приворот спрацював, необхідно звернути увагу на прості, але красиві і не дуже дорогі срібні колечка. Єдина умова: кільце повинне подобатися тому, хто проводить обряд.

  Після того як кільце принесена додому, треба очистити його від енергетики сторонніх людей. Найефективніший і простий спосіб очищення — чиста проточна вода. В домашніх умовах очищення можна зробити, потримавши ювелірну прикрасу кілька хвилин під напором води з крана. Щоб очистити колечко, не обов’язково чекати ночі, це чудово можна зробити і вдень. Після проведення очищення кільце надягають собі на палець і носять його день або два: нехай воно вбере в себе енергетику.

  Для проведення обряду знадобиться ритуальний ніж. Якщо немає можливості його дістати, треба купити звичайний ніж з чорною ручкою. Ще необхідно знайти фотографію обранця в повний зріст. На фото чоловіки повинні чітко проглядатися його очі, а саме фото повинно бути зроблене не раніше, ніж за один рік до проведення обряду. На фотографії хлопець повинен бути зображений один.

  Ще слід придбати свічку білого або червоного кольору, нову голку і невелику червону хустку або шматок тканини. Щоб посилити вплив, доведеться використовувати свою кров. Приворот на крові, як і всі найсильніші обряди з біоматеріалами людини, небезпечний своїми наслідками, але працює такий вплив краще.

  Перший етап

  Проводити ритуал потрібно таємно, не привертаючи уваги оточуючих. Вночі зачиняються в кімнаті і запалюють свічку, потім ставлять її на стіл і кладуть поруч з нею знімок того, кого планується приворожити. Свічка і зображення чоловіки повинні перебувати один навпроти одного. Слід уважно подивитися хлопцеві в очі і подумки уявити собі найщасливіші моменти спільного життя, які хотілося б матеріалізувати з допомогою привороту.

  Коли астральний контакт налагоджений, потрібно приступати до самого обряду. До речі, визначити цей момент можна за відчуттям присутності коханого поруч. Далі знімають кільце з пальця і кладуть його на зображення чоловіка в області серця, потім проколюють палець голкою і капають краплю крові центр кільця. Щоб провести приворот на любов, починають читати магічний заговір, тримаючи ніж за кінчик леза і легенько постукуючи рукояткою по знімку і колечка:

  «Я, Раба Божа (ім’я жінки), не прості слова кажу, я любовний заговір творю. Силою крові, жаром вогню, мороком ночі, світлом місяця наказую тобі, Раб Божий (ім’я чоловіка), коритися мені. Закую я серце твоє в кайдани міцні, затуманю очі тобі непроглядним туманом, задурманю голову тобі дурманом любовним. Хочу, щоб ти забув всіх інших своїх коханих, а мене одну покохав сильно і назавжди. Не бачити тобі без мене світу білого, не жити тобі без мене ні дня щасливо і не дихати тобі без мене привільно. Ні вдень, ні вночі тобі не знати спокою від любовної туги до мене. Як я для тебе, так і ти для мене на віки вічні».

  Після начитки фотографію коханої людини потрібно загорнути в приготовлену тканину і заховати у себе вдома в такому місці, де б його ніхто не зміг знайти. Кільце і залишають палаючі свічки на столі і йдуть відпочивати. На наступний день потрібно буде позбутися від залишків згорілої свічки. Її виносять з дому і закопують під молодим деревом.

  Другий етап

  На цьому ритуал не закінчений: є ще одна дуже важлива справа. Потрібно буде самостійно підкинути заговорене кільце жертві привороту. Було б ідеально заховати колечко в оселі чоловіка, але якщо такої можливості немає, закопати прикраса слід недалеко від порога його будинку. Робити це потрібно, дотримуючись таємницю, без залучення сторонньої уваги. Чоловік не повинен зрозуміти, що на нього був зроблений приворот, інакше нічого хорошого з вашої затії не вийде.

  Присушка коханого

  Якщо потрібен миттєвий, але короткочасний ефект від привороту, потрібно скористатися впливом, яке в любовній магії називається «присушка». Це дуже прості, але тим не менш дієві обряди, які будь-яка жінка зможе виконати самостійно. Присушить чоловіка можна на будь-який предмет або напій. Це обряд ще називають ритуалом на вірність, який допоможе трохи приструнити загуляв чоловіка або невірного партнера.

  Заговір на напій

  Якщо чоловік або молода людина веде себе неналежно, задивляючись на сторонніх жінок, перед тим як подати йому напій, слід непомітно надпити три ковтки і вимовити:

  «Я п’ю, а тобі за мною допивати. З цієї хвилини ні з ким, крім мене, тобі не бувати». Текст заговору потрібно повторити тричі: по разу після кожного ковтка. Після начитки заговорений еліксир подають чоловікові і стежать за тим, щоб ніхто, крім нього, його не випив. В іншому випадку присуха може піймати в свої сіті не того.

  Присушка на цукор

  Є швидкий заговір, який дозволить дівчині налагодити стосунки з хлопцем і навіяти йому думку про швидке заміжжя. Читати його потрібно на цукор, який є сильним провідником інформації. Слід придбати нову пачку цукру-піску або рафінаду, трохи підсипати в окрему ємність і наговорити:

  «Як солодко тобі буде на мові, так будеш ти в моєму кулаці. Солодкістю волю твою я усыпляю, робити, як скажу, наказую».

  А далі своїми словами наговорюють все, чого хочеться домогтися від обранця. Заговорений сахарок потрібно регулярно підмішувати в їжу і напої коханої людини.

  Заговір на вітер

  Для залучення любові чоловіка і в надії на швидку зустріч з ним, варто скористатися присушкой на вітер. Робити її можна в будь-який день тижня і в будь-який час доби, головне — щоб погода була вітряна. Для проведення ритуалу виходять на вулицю, стають на височину обличчям до вітру і, залишившись з ним один на один, кажуть:

  «Вітер, ти всюди літаєш, ніяких перешкод не знаєш. Тебе до себе я закликаю, допомогти мені в любовній справі заклинаю. Полети, вітер, моря і гори, відшукай, вітер, винуватця мого горя. Закружи йому голову любовної журбою, зроби так, щоб він був поруч зі мною. Нехай серце ниє від любові до мене, нехай він сумує і при Сонці, і при Місяці».

  Після начитки швидко йдуть додому, не повертаючись і не відповідаючи на вітання людей. Якщо немає можливості вийти на вулицю, то проводити обряд можна, відкривши вікно.

  Приворот на дощ

  Щоб налагодити стосунки з хлопцем, користуються заговором на дощ. Якщо закохані далеко один від одного і чоловік довго не дає про себе знати, ритуал допоможе. Слід дочекатися, коли почнеться сильний дощ, вийти на вулицю і, стоячи під потоками ллється з неба води і роблячи виклик негоді, вимовити:

  «Як дощ омиває всі навколо, так потоки води хай змиють всі перепони між мною (ім’я жінки), і тобою я, (ім’я чоловіка). Як падають краплі на землю, так хай капають сльози з очей твоїх (ім’я хлопця), в тузі по мені, (ім’я жінки). Як зливою ллється вода з небес, хай милий мій (ім’я чоловіка) поспішає до мене, (ім’я жінки). Як не зупинити цей дощ, так не розлучити мене (ім’я жінки) з милим моїм (ім’я хлопця)».

  Після цього швидко повертаються додому, знімають з себе промоклий одяг і вішають її висихати, прошепотівши:

  «Як сохне моя одяг, так нехай сохне по мені Раб Божий (ім’я чоловіка)».

  Начитка одяг

  Той, у кого є доступ до особистих речей обранця, може з легкістю заговорити їх на любов і тим самим внести потрібні корективи в своє особисте життя. Для цих цілей краще скористатися натільною білизною чоловіки. Беруть його труси, майку або шкарпетки і кажуть:

  «Я, Раба Божа (ім’я), на віки вічні закриваю Раба Божого (ім’я чоловіка) від всіх баб і дівок. Нехай любить він відтепер лише мене одну і лише зі мною однією завжди буде. Слово моє міцно, а бажання твердо».

  Такий ритуал не завдасть шкоди коханій людині, а лише позначить його пріоритети в житті й любові.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: