Як зробити приворот на гроші, удачу і багатство

Як зробити приворот на гроші, удачу і багатство

Дізнайтеся про те, як зробити приворот на гроші. Адже матеріальне благополуччя завжди хвилювало людини. Виключно духовною енергією можуть харчуватися тільки люди, які досягли просвітління.

Зміст:

Як зробити приворот на гроші — загальна інформація про вид чаклунства

Приворот на багатство з’явилися разом з людиною. Так, навіть у ті часи, коли грошей не було. Але вже тоді, коли навколо панувала бартерна торгівля і товарообмін, з’явилися перші привороти подібного плану. Адже навіть тоді існувало таке поняття, як достаток. Висловлювався він в тому, як добре одягнені родичі і не голодують вони взимку. Тобто, люди задумалися про те, як збільшити свій добробут, ще коли сиділи в печерах.

Багатство йде на користь, бо економить час. Ч. Лем

Спочатку це справа просувалася нешвидко — привороти вимагають багатьох дослідів. Але з часом такі практики ставали все складніше і все ефективніше. Подібними заклинаннями користувалися всі впливові люди давнини — з тих, чиє життя була нерозривно пов’язана з матеріальним благополуччям. Володарі, вожді, політики високого рівня.

Але які ризики виникають перед людиною, який вирішив створити такий приворот? Як і з будь-яким магічним дійством, тут є свої мінуси, що чекають неакуратних. Перший з них — зміна особистості. Приворот на удачу і багатство може внести сильні зміни в ваш характер, які потім можуть негативним чином вплинути на ваше життя. Одне з них — жадібність. Бачачи, як багатство саме потрапляє вам в руки, ви можете впасти в гріх златолюбія. Так що потрібно бути дуже акуратним. Стримуйте свою тягу до матеріального і використовуйте такі привороти виключно рідко. Повторюючи слова алхіміка Парацельса — різниця між ліками і отрутою в дозуванні.

І ще, ви повинні пам’ятати, що найголовніше — ваші власні зусилля. Всілякі привороти, заклинання і артефакти тільки показують двері можливостей. Відкрити їх належить вам, і нікому іншому. Дійте для досягнення наміченої мети, а грошовий приворот допоможе вам. Він вкаже вірний шлях, підкаже, коли з’явиться можливість заробити копійку-другу. Робитиме все, що б наблизити так потрібно вам матеріальне благополуччя. А сильний приворот на багатство здатний на багато що.

Грошовий приворот із зернами і свічками

Гроші — дуже корисна штука. Вони дозволяють не робити того, чого ти не любиш робити, а я не люблю робити майже нічого. Г. Маркс

Це нескладний приворот на гроші, і вдома здійснити його не складе труднощів. Підійде для тих моментів, коли ви чітко уявляєте — яка саме сума вам може знадобитися. Таких ситуацій буває безліч, від оплати кредиту до грошей на навчання. Правда, не варто розраховувати на придбання величезної суми — на таке ця дрібна формула не здатна. Деякі вважають за краще використовувати її перед оплатою комунальних послуг. Його можна назвати побутовим приворотом. Отже, як зробити грошовий приворот такого плану?

Що вам знадобиться для цього? На відміну від безлічі інших формул, ця не вимагає дотримання місячного циклу, або погодних умов. Все, що потрібно, можна знайти, не виходячи з дому. Цим він і привабливий. По-перше, потрібно відріз яскравої, візерунчастої тканини. Сам візерунок не особливо важливий, підійде навіть підкладка старого піджака. Головне, акуратно її вирізати і підшити, що б нитки не стирчали.

Потім — кілька аркушів паперу зеленого кольору. Найкраще вирізати її під розмір справжніх банківських купюр. Абсолютна точність тут не знадобиться, але чим ближче до оригіналу, тим краще. Сім пророщених в землі зерен. Їх число вкрай важливо, не шість і не вісім — сім. Це число має глибоке, сакральне значення. Потім підготуйте кришталеву вазу. Матеріал вази може бути, в принципі, і склом, але кришталь набагато краще резонує з такими ритуалами. І ще візьміть невеликий відріз грубої, полотняної тканини, так сім свічок.

Зібравши всі необхідні інгредієнти приступимо до привороту на багатство. Для початку — вам необхідно повністю заспокоїться. Багато хто віддає перевагу помедитувати кілька хвилин перед початком. Це відмінно допомагає приборкати метан дух. Закінчивши з заспокоєнням — зверніться до уяви. Ви повинні чітко уявити ту суму, яка вам потрібна. До останньої цифри. Але відразу попередимо — уявити свідомо нереальну купу грошей. Тоді приворот не спрацює. Уявіть, як ви будете виглядати, коли зазначена сума у ​​вас з’явиться. Як будете себе почувати.

Бабки — це верх непристойності, тому що їх хочуть всі.

Розкладіть перед собою аркуші паперу і напишіть на кожному з них, як ви ставитеся до своїх рідних. Похваліть їх за успіхи, або за гарне ставлення до вас. Після чого розстеліть на столі мереживну тканину. Листи, на яких писали, згорніть кілька разів і акуратно укладіть зверху. Потім прийшла черга вази. Поставте її в центр скатертини так, що б кожен з листів потрапляв під її денце хоча б краєм. У вазу опустіть насіння і гарненько їх перемішайте.

Розставте свічки навколо вази і запаліть. Після цього покладіть руки на горлечко вази і обійдіть навколо столу три рази. Важливо — не зсувайте вазу з місця, так що краще за сам посудину руками не триматися. Закінчивши з цим, частина зерен покладіть в гаманець, а частина загорніть в грубу тканину. Це — ваше скарб. Його потрібно заховати в правому кутку будинку. Ось і все, грошовий приворот готовий!

Приворот грошей на крові

На відміну від попереднього привороту, цей — найсильніший приворот на гроші. Тому, що головний інгредієнт в ньому — людська кров. Але не варто уявляти собі жертовний вівтар і криваві ріки. Ні звичайно. Вам знадобиться всього лише пара крапель, не більше. Але велика сила такої формули не стане від того меншою. Тому що у істину кров людська — один з найсильніших інгредієнтів. Їй завжди приділяється багато уваги в магічних дослідженнях і древніх, і сучасних. І кожен такий текст тільки підтверджує давно відому всім істину — кров не водиця. Так що приворот грошей на крові може бути небезпечною річчю.

Більше, ніж любов, збуджують тільки гроші.

Звідси з’являється інший, важливий момент. Наслідки. Чим сильніше формула, або заклинання, тим важче наслідки. І тим більше шанс, що вони з’являться. Так що приступаючи до ритуалу, переконайтеся, що ви не відчуваєте страху і поганих думок. Починати таке слід тільки повністю заспокоївшись. Відпустіть денні тривоги, нехай ніщо не затьмарює ваших думок. Як і в описаному вище випадку, багато хто звертається до медитації, коли їм потрібен такий рівень спокою.

Що ж нам потрібно для ритуалу? Всього лише кілька речей. Голка — найкраще підходить циганська. І не користуйтеся старими, для такої справи обов’язково потрібна нова. На ній ще немає ніяких енергетичних слідів і ніякої пам’яті. Потім, вам необхідна купюра, або монета. Тут існує два протилежні варіанти — це може бути або зовсім нова грошик, або пам’ятна або навіть щаслива. Але ні в якому разі не просто пом’ята купюра, яку ви дістали зі штанів. Якщо ви використовуєте дорогу вам монету, то такий приворот принесе не тільки багатство, але ще й удачу. І так, якщо ви використовуєте монету, то ще вам знадобитися шматочок тканини — чистої, нової.

Зібравши все необхідне, викладіть це на стіл. Заспокойтеся, вижене з душі денні чвари і невдачі. Акуратно покладіть купюру в центр столу і складіть на ній свої руки. Стійте так кілька хвилин, що б вона прогрілася вашим теплом. Після чого візьміть голку і акуратно уколи в безіменний палець. Вам знадобиться всього лише кілька крапель. Капніть кров’ю на гроші, або прикладіть до них місце уколу. Нехай папір просочиться.

Після цього дочекайтеся, коли пляма засохне — і обійдіть з купюрою в кишені навколо будинку 7 разів. Якщо живете в квартирі, то притуліться плечем до стіни праворуч від вас і пройдіться так по житло 7 разів. Не обов’язково, що б плече завжди доторкалося до стіни — речі відсувати не треба, просто обійдіть. Якщо цей ритуал ви робите з монетами, то порядок дій той же самий, тільки кладіть монети на тканину. І кров’ю капає на неї ж. Після чого загорніть все в відріз тканини і обійдіть будинок встановлене число раз. Заговорений річ потрібно завжди носити з собою.

Замовні привороти на гроші і удачу

Пам’ятайте, що гроші мають здатність розмножуватися.

Подібного роду заклинань існує величезна кількість. Вище ми розповіли про двох найдієвіших. Але є ж і ті, зробити які може абсолютно будь-хто. Багато хто використовує їх кожен раз, як з’являється можливість. Такої сили, як попередні, вони не мають, але невелику допомогу можуть забезпечити — таку, яка потрібна щодня. Можливо, ви знайдете дрібні гроші в маршрутці чи щось подібне. Нижче наведено список найбільш поширених замовних привороту на гроші і удачу.

Перший такий приворот — з гаманцем. Кого ще можна назвати найкращим помічником у видобутку грошей? Але тут є свої обмеження. Найкраще використовувати новий гаманець. Він стане як би базою для майбутніх багатств і матеріального благополуччя. Друга рамка — час проведення. Ви повинні дочекатися зростаючого місяця. Після чого візьміть гаманець в обидві руки, і прошепоти:

Як на небі багато зірок, як води в морі неміряно, щоб і в моєму гаманці гроші не закінчувалися. Амінь.

Другий ритуал — місячний. Він відомий багатьом, в основному, завдяки розповідям старшого покоління. Для його проведення візьміть стакан і наповніть його водою по «поясок». Дочекайтеся місячної ночі — найкраще підійде повний місяць. Вранці вмивайтеся не з-під крана, а зі склянки, який всю ніч заряджався місячної енергією. При цьому примовляє:

Як ти, місяць, був худий, та став повний, так і у мене всякого добра, щоб було повно.

Цей приворот може стати ще сильніше, якщо налити воду в молодий місяцьа, а сам ритуал провести в повний місяць.

Третій — найпростіший приворот, який можна використовувати навіть в магазині. Головне тільки що б гроші передавалися вам в руки. Здача, наприклад, або чайові. Всього-то й потрібно, що промовляти такі слова, коли берете гроші:

У наш гаманець ваша гріш, ваша скарбниця — моя скарбниця. Амінь.

Краще робити це в думках, що б люди не поглядали. Якщо ви шепочете замовні слова, постарайтеся робити це так, щоб вас ніхто не чув. На шумному ринку це зробити не так вже й складно.

Привороту на гроші існує величезна кількість, виберіть той, який підходить вам більше всього. Головне, не забувайте про акуратність. І, звичайно, про те, що під лежачий камінь вода не тече, які заклинання ви над ним не створите.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: