Сильний і ефективний заговір на грошову купюру і монету

Сильний і ефективний заговір на грошову купюру і монету

Існує кілька ефективних способів заговорити гаманець, щоб багатство ніколи не покидало вас. Сьогодні ви дізнаєтеся який можна зробити заговір на грошову купюру або на монету для того, що гроші текли як з рогу достатку?

Зміст:

Заговір на грошову купюру

З давніх-давен люди намагалися всіляко поліпшити своє матеріальне становище будь-якими способами. Саме тому до наших днів дійшло чимало обрядів, що дозволяють примножити добробут. Серед них є і незвичайні сіморонскіх, і класичні, перевірені часом.

Серед безлічі обрядів є вельми ефективні заговори, які робляться на купюру для залучення грошей. Для того, щоб провести перший ритуал, слід підготувати купюру. Можна взяти банкноту будь-якої гідності. Однак чим більше вона буде, тим краще.

Купюру необхідно скласти так, щоб з неї вийшов трикутник Для цього необхідно загнути куточки всередину. Коли все буде готово, складіть банкноту ще раз навпіл для того, щоб у вас вийшов трикутник поменше. Бажано робити подібний ритуал на зростаючу Місяць. Люди вірять, що саме цей період призначений для проведення обрядів, які сприяють зростанню доходу.

Візьміть в руки банкноту і подумайте про те, що фінансові потоки течуть в руки, ви вже отримали достатню кількість коштів, щоб виконати всі свої заповітні бажання, ви більше ні в чому не потребуєте. Коли ви налаштовані на потрібну хвилю скажіть такий текст:

Як річка могутня струмочки притягує, А море — могутні ріки, як жінка чоловіка притягує, А чоловік — жінку, як ніч день притягує, А день — ніч, Так щоб і ти притягувала подібні собі. Нехай буде так. Амінь.

Повторити слова необхідно тричі і бажано читати текст не з листочка, а вивчити його на пам’ять. Коли купюра буде заговорена, необхідно заховати його в закритий кишеньку в сумці. Вважається, що діяти ритуал буде протягом 3-х місячних місяців. Весь цей час купюру можна виймати, тримати в руках і тим більше платити нею за що-небудь.

Після закінчення 3-х місяців цю купюру вже можна використовувати, а заговорити слід іншу. Також протягом усього цього часу, коли у вас в гаманці будуть з’являтися кілька банкнот, обов’язково перечитуйте їх. Пам’ятайте, гроші люблять рахунок і йдуть в руки до тих, хто з ними добре звертається. Цьому вчать нас старовинні прикмети про гроші.

Брак грошей — корінь будь-якого зла

Наступний ритуал також підійде тим, хто хоче зробити заговір саме на грошову купюру. Його особливість полягає в тому, що проводиться він 6 разів. Вам знадобиться одна банкнота, яка використовується на всіх етапах проведення обряду.

Читається заговори в ніч перед молодий місяцьом, на саме молодий місяць і в ніч після молодий місяцьа. Точно також перед повним місяцем, в повний місяць і на наступну ніч після нього. Рівно опівночі ви можете приступати до проведення обряду.

Дістаньте весь дріб’язок з гаманця, розташуйте його напроти себе і вкладіть в нього підготовлену банкноту. Слідом підпаліть свічку і прошепоти тричі ця заговір:

Як зірок в небі багато, як води в морі вистачає, так і моєму Кошель, щоб грошей було багато і завжди вистачало.

Тепер, коли слова будуть сказані, банкноту потрібно вкласти в гаманець. Повторюються такі маніпуляції протягом усіх трьох ночей. Коли ви будете здійснювати маніпуляції протягом інших 3-х днів, то в гаманець сховайте трохи грошей, розташованих на вікні, а заговорений банкноту потрібно покласти зверху.

Коли все буде готово, використану купюру необхідно заховати в сумочці або рюкзаку (щоб вона завжди була з вами), після чого протягом півроку не діставати. Весь цей час вона буде притягувати до вас добробут. Пам’ятайте, після закінчення 6 місяців купюру слід дістати і зачарувати ще одну.

Заговір на монету для залучення багатства

Більше, ніж любов, збуджують тільки гроші.

Нам відомо чимало ефективних заговір на монетку. Наприклад, для проведення одного з таких обрядів потрібно на зростаючу Місяць, до сходу сонця, піти в ліс або посадки. З собою візьміть монетку. Вам знадобиться підійти до їли. Обраної монеткою потрібно постукати по стовбуру дерева і сказати цю заговір:

Як Млада голки виростають, так мої грошики приростають, що не на цукровому пирозі, що не на липовому медку, що не на вариві, що не на пареве, на златі-сріблі та міді.

Повторюється текст рівно 12 разів. Як тільки це буде зроблено, необхідно атрибут зарити біля дерева. Надзвичайно важливо, щоб ніхто не підглядав за вами в цей час. В іншому випадку заговір буде неефективний. Коли монета буде закопана, вирушайте додому не обертаючись. Можна не переживати більше, в недалекому майбутньому гроші потечуть до вас річкою.

Такий обряд допоможе збагатитися в найкоротші терміни. Наприклад, ви раптово виграєте в лотерею, отримаєте спадщину або вам просто хтось поверне забутий борг. Підготуйте рівно сім новеньких монет. Викладіть їх на дно великого блюда. Зверху насипте кілька зерен пшениці.

Після цього її необхідно накрити носовою хусткою, через деякий час налити теплу воду і почекати, поки зернятка не почнуть проростати. Відтепер щоночі підходите до проростає пшениці, і шепочіть цей текст:

Як пшениця росте, так і багатство моє зростає.

У міру того, як зростатиме пшениця, будуть збільшуватися грошові потоки, які будуть йти в ваш будинок.

Якщо ви хочете знайти Найпростіший спосіб збільшити свої статки, то даний метод підійде вам. Візьміть монету (обов’язково золотого кольору), вийдіть у двір. Встаньте так, щоб промені Сонця потрапляли на вас. Витягнете долоню з монеткою і скажіть над нею три рази:

Сонце буде сяяти золотом, яке землю зігріває. Ось і ти, копійка, золотим вогнем запалюють, багатство принеси.

Тепер протягом 12 годин зберігайте при собі приготований атрибут. Через зазначений проміжок часу ви можете заховати монету в сумку або гаманець. Діє така заговір протягом 12 місяців.

Заговір на гаманець на прибуток

Гроші не мають значення — поки вони у вас є

Якщо ви недавно купили гаманець і хочете, щоб грошики весь час йшли в руки, то можете провести такий ритуал. Для його проведення необхідно відправитися на берег природної водойми, в ліву руку взяти закритий гаманець, а правою зачерпнути жменю води і скропити нею атрибут. Тепер, скажіть 5 раз такі слова:

Водичка тече — не закінчитися. І в мій гаманець гроші припливають нескінченно, мені на багатство, для всіх благ.

Коли все буде готово можете вирушати додому. Якщо на момент проведення ритуалу в гаманці були будь-які гроші, то витратити їх слід протягом найближчого місяця.

Використовуючи такі прості заговори, ви досягнете того, що матеріальні блага почнуть текти до вас в руки і ніколи не будуть закінчуватися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: