Як зробити кучеряве волосся в домашніх умовах

Як зробити кучеряве волосся в домашніх умовах

Не кожна жінка чи дівчина може похвалитися від природи кучерявим локонами. Якщо при народженні вам «дісталися» абсолютно пряме волосся замість романтичних завитків, — не впадайте у відчай. На цей випадок майстра перукарень наук придумали тисячу і один спосіб перетворити будь-яку дамську головку в еталон кучерявості — від романтичних «хвиль» до екзотики в стилі «африкано» в домашніх умовах.

Отже, нехай стиліст сьогодні відпочиває, зробимо кучері своїми руками.

Найпростіший спосіб — нанесіть на вологе волосся пінку або мус сильної фіксації, хаотично «пожамкать» зволожені засобом для укладання волосся. У підсумку вийде забавна, але не позбавлена ​​еротизму зачіска в стилі «я сьогодні прокинулася не одна». Ця укладка згодиться для будь-якого типу особи. В інших випадках все-таки краще враховувати нюанси — овал, форму носа, брів.

Якщо риси обличчя великі, то дрібні кучерики стилі «бідна овечка» не для вас. Вам підійдуть великі виразні локони. Жінкам з дрібними рисами підуть будь-які кучері.

Структуру волосся теж необхідно враховувати, так як, наприклад, на густих важких волоссі краще триматимуться великі завитки.

Отже, робимо локони самі.

 • Найпоширеніший спосіб — Використання мусу. Нанесіть на вимите вологе волосся мус. Нахиліть голову і руками стискайте волосся знизу-вгору. Після чтого не розчісувати! Залиште їх висихати (феном не користуємося!). Чубчик не варто випрямляти-краще, якщо вона буде лежати трохи недбало. І ви отримаєте хвилясту укладання волосся без зайвих зусиль.
 • Шпильки — невидимки. З їх допомогою також можна створити ексклюзивну зачіску. Вимите волосся розділіть на прядки. Кожне пасмо, починаючи від коренів, закрутіть за годинниковою стрілкою в невеликій джгут. Потім закрутіть навколо коренів волосся, поки пасма не Сов’єт в кільце. Після цього зафіксуйте її невидимкою, або заколкой — крабиками. Після висихання волосся невидимки знімаємо, розкручуємо пасма (не розчісувала!) І фіксуємо зачіску лаком.
 • Тоненькі косички. Так-так… Пам’ятається, в шкільні роки так експрес-кучері робили: ввечері заплітати злегка вологе вимите волосся в дві нетугим косички. І вкладається спати. А вранці отримуєш чудово пишну голову, всю в кучерях, ідентичних натуральним. Чим більше кісок заплете, тим дрібніше буде завиток і пишною зачіска. А якщо заплести на ніч косу-колосок (саме косу, одну), починаючи від самого чола, то вранці ви отримаєте хвилясте волосся від самих коренів!
 • Фен. Мокрого ефекту волосся вам допоможе домогтися фен з дифузором. Підсушені волосся зволожите мусом або пінкою, після чого, нахиливши голову, зберіть їх в дифузор і рухаючись по колу знизу вгору, висушіть їх. Закріпіть лаком.
 • Шпильки. З ними ви створите афро-американську зачіску. Для цього потрібно трохи вологу пасмо волосся пропустити через кінці шпильки і обвести «вісімкою» кожен кінець до самого кінця. Затисніть невидимкою. Через 6-8 годин ваша зачіска готова.
 • Праску, плойка. Висохлі волосся побризкати лаком. Невелике пасмо затисніть посередині праскою і оповте кілька разів навколо приладу. Через 30-40 секунд потягніть праску вниз так, щоб затиснута пасмо вільно ковзала між пластинами. Коли все пасма будуть завите, зачіску зафіксувати лаком. Вийдуть природні великі локони. Такі ж локони виходять з плойкою.
 • Бігуді. За допомогою бігуді створюються різні форми локонів. Для тонкого волосся підходять бігуді маленького розміру. А для густих краще, навпаки, взяти великі бігуді, щоб отримати природні локони.
 • Коклюшки. Вони бувають пластмасовими і дерев’яними, прямими і з борозенками. Прямі використовують на довге волосся, з борозенками — на короткі. Накручують волосся горизонтально або вертикально. Горизонтальна завивка: бігуді маємо горизонтально щодо заснування пасма і закручуємо від кінчиків до коренів. Тоді готові пасма будуть падати горизонтально вниз. Вертикальна завивка: вже саме словосполучення говорить за себе. Закручуємо від коренів вниз. Якщо ви візьмете коклюшки дуже маленького діаметру, вийдуть афро-американські кучерики. Для завивки нанесіть пінку на підсушені рушником волосся, і починайте закручувати волосся з потилиці зверху вниз. Починати слід з кінчиків, поступово накручуючи всю пасмо на бігуді і зафіксуйте гумкою або спеціальним зажимом. Потім висушіть феном, зніміть бігуді, розправте локони пальцями і надайте форму.
 • Бігуді-бумеранги. Це гнучкі бігуді, покриті поролоном, що не мають затискачів, пасма просто згортаються кільцем. На напівсухі волосся нанести пінку і кожне пасмо завивають в одну сторону-вправо або вліво. Просушіть феном або висушіть природним способом. В результаті ви отримаєте гарні і хвилясті пасма.
 • Бігуді-липучки. Вони покриті ворсинками і волосся не розпускаються за рахунок них. Такі бігуді гарні для короткого волосся. Накручуються також від низу до верху на вологе волосся, попередньо нанести пінку або мус. Висушити і зняти бігуді. Надайте форму руками. Зафіксуйте лаком.
 • 11. Спіралеподібні. Такі бігуді допомагають створити романтичний образ. Змастіть напіввологу волосся пінкою або мусом і пропустіть пасма через спіральки, використовуючи гачок, який продається в наборі. Висушіть феном. І ви володарка романтичних, спіральних локонів!
 • Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: