Користь пива для волосся і способи його використання

Користь пива для волосся і способи його використання

За довгий час існування людства було створено безліч народних рецептів, що дозволяють зробити волосся більш здоровими і красивими. Дуже часто серед них можна зустріти такий інгредієнт, як пиво. Цей напій здавна користується славою прекрасного косметичного засобу для волосся. Його сприятливу дію на локони жінки помітили дуже давно. Пиво використовували як самостійний засіб або включали до складу домашніх масок, ополіскувачів, бальзамів або компресів.

Головними активними складовими пива є хміль, солод і дріжджі. Вони насичують напій мінералами, вітамінами, ефірними маслами і амінокислотами. Присутні в пиві білки сприяють відновленню пошкоджених і сухих локонів. Вітаміни групи В Зміцнюють цибулини, надають блиск і оздоровлюють шевелюру. Пивні дріжджі надають антисептичну та протимікробну дію, чудово живлять і зволожують пасма.

Дуже корисно Пиво для росту волосся, також воно позбавляє від лупи і покращує стан шкіри голови. Після його регулярного застосування локони стають сильнішими, слухняними і красивими. Однак користь волоссю може принести тільки домашнє або перевірене, максимально натуральне і якісне пиво. При його виборі краще віддавати перевагу не фільтрованим сортам, так як в них міститься найбільша кількість корисних речовин.

Особливості використання пива для волосся

Наносити пиво або кошти з ним, краще на вимиті локони, приблизно на п’ятнадцять-двадцять хвилин. При цьому голову рекомендується замотати поліетиленом і утеплити махровим рушником. Потім волосся слід ретельно промити водою або відваром трав. Для досягнення найкращих результатів застосовувати пиво потрібно регулярно двічі на тиждень.

Рецепти пивних засобів для волосся

Пиво є відмінним самостійним косметичним засобом. Напій можна використовувати як кондиціонер, споліскуючи їм шевелюру після кожного миття.

Гарну дію на волосся надає пивна маска. В цьому випадку напій наноситься на локони і шкіру голови, за допомогою масажних рухів і залишається на чверть години. Також пиво можна використовувати для виготовлення та інших засобів:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: