Кориця для волосся — дія, застосування, рецепти

Кориця для волосся - дія, застосування, рецепти

Зміст:

За допомогою кориці можна не тільки надати незабутній аромат своїм кулінарним шедеврам, а й істотно поліпшити стан волосся. Ця чудова пряність має в своєму складі безліч цінних компонентів найкращим чином позначаються на стані шкіри голови і безпосередньо самих локонів.

Чим корисна кориця для волосся

Корицю, без сумнівів, можна назвати унікальним продуктом, благотворно впливає на весь організм. Регулярно додаючи її в їжу, можна знизити вагу, поліпшити роботу мозку, позбутися депресії і налагодити травлення. При зовнішньому використанні, вона допоможе усунути целюліт, зробить шкіру гладкою і бархатистою, а також зменшить всілякі запалення на ній. Не менш корисна кориця для волосся. Вона зміцнює цибулини, тим самим запобігаючи випадання шевелюри, позбавляє від лупи і оздоровлює шкіру голови. За допомогою цієї пряності можна істотно посилити ріст волосся, зробити пасма більш здоровими, блискучими, пишними і красивими. Крім цього кориця має ще однією чудовою властивістю — при правильному використанні вона здатна освітлити локони приблизно на пару тонів.

Використання кориці для волосся

Для волосся можна використовувати ефірна олія кориці або коричнева порошок. Масло найбільш часто застосовується для масажів волосистої ділянки голови. Але щоб не нашкодити шкірі і волоссю в чистому вигляді даний продукт наносити не варто. Його рекомендується розводити будь-яким рослинним маслом, наприклад, оливковою, касторовою або реп’яховою, в пропорції: 2 крапельки ефірної олії на столову ложку базового. Масажі можна проводити кінчиками пальців або м’якою щіткою для волосся. Дуже корисно такий олійною склад наносити ще й на кінчики волосся, а також для запобігання їх пересихання та розтин.

Коричний порошок практично завжди використовують для виготовлення різних масок для волосся. Але оскільки кориця сама по собі є досить агресивним компонентом, її необхідно застосовувати, дотримуючись деяким правилам.

Правила використання масок з корицею:

Маски з корицею

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: