Гірчиця для волосся — особливості використання, рецепти масок

Гірчиця для волосся - особливості використання, рецепти масок

Зміст:

Нерідко домашні засоби, виготовлені з найпростіших продуктів, справляються з доглядом за волоссям набагато краще дорогих косметичних препаратів. До одного з таких засобів сміливо можна віднести гірчицю. Її регулярне застосування знижує вироблення шкірного сала і підсушує шкіру голови, що дуже корисно для власниць жирного волосся. Вона підсилює приплив крові до поверхневих шарів дерми, активує цибулини, істотно зміцнює і прискорює ріст локонів, а також перешкоджає їх випаданню. Волосся після гірчиці стають гладкими, блискучими і сильними, перестають обламуватися і сіктися.

Особливості використання гірчиці для волосся

Найчастіше гірчицю застосовують для приготування різноманітних масок, в яких вона виступає як один з ключових інгредієнтів. Для цього рекомендується брати тільки гірчичний порошок, оскільки готові пастоподібні продукти, що продаються в магазинах, містять масу не особливо корисних добавок. Але і його слід використовувати з великою обережністю:

Рецепти масок з гірчицею:

Гірчиця для миття волосся

Використовувати гірчицю можна не тільки для масок, вона цілком здатна замінити звичний шампунь. Цей продукт прекрасно розчиняє шкірне сало, очищає пасма і позбавляє від жирності. Звичайно, миття волосся з гірчицею не так посилить зростання локонів як маски, але зате допоможе зробити їх більш красивими, доглянутими і здоровими. Для цього ви можете скористатися наступними рецептами:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: