Натуральні барвники для волосся

Натуральні барвники для волосся

Зміст:

Час від часу кожній жінці хочеться щось змінити в своєму зовнішньому вигляді. Найпростішим способом зробити це є фарбування волосся. Однак через несприятливої екологічної обстановки, не зовсім здорового способу життя та інших шкідливих чинників, рідкісна жінка може похвалитися ідеальною зачіскою. Ще більше погіршити стан волосся можуть фарби, в складі яких присутні речовини, які ніяк не можна назвати корисними. Це стосується навіть безаміачних барвників, в яких в якості замінника цього компонента використовують Сильні луги, що псують волосся не менше аміаку. Тому локони, постійно піддаються фарбування, навряд чи будуть виглядати красиво.

Що ж робити, якщо волосся і так перебувають не в найкращому стані, а пофарбуватися не просто хочеться, а навіть, як буває в деяких випадках, просто необхідно? Ідеальним рішенням стануть натуральні барвники для волосся. На сьогоднішній день в торгових мережах, зазвичай, зустрічаються два види дійсно натуральних засобів — хна і басма. Але це зовсім не означає, що немає і інших природних барвників для волосся, насправді їх дуже багато. Далі ми розглянемо найдоступніші і популярні.

Басма

Даний барвник отримують з рослини під назвою індігофери — це натуральна чорна фарба для волосся, її використання дозволяє домагатися різних відтінків. До складу басми входять речовини, що дозволяють поліпшити кровообіг волосистої частини голови, позбутися лупи, зміцнити коріння, Зробити волосся більш гладкими, сильними, блискучими і пружними. Даний засіб вважається абсолютно безпечним, воно не руйнує натуральний пігмент і структуру волосся.

Як самостійний барвник, басму використовувати небажано, її необхідно поєднувати з іншими, наприклад, хною або кави, в іншому випадку, вона додасть локонам синій або зелений відтінок. При змішуванні даного засобу з хною в різних пропорціях, можна створювати різні відтінки — Від теплого русявого до насиченого чорного. Багато в чому кінцевий результат також буде залежати від стану і вихідного кольору волосся. Наприклад, змішані в однакових кількостях хна і басма, на світлому волоссі дадуть русявий відтінок. Для того щоб стати жагучою брюнеткою, необхідно спочатку близько години витримати на волоссі хну, а потім після змивання нанести на пару годин басму.

Хна

З давніх-давен хна використовувалася не тільки, як природна фарба для волосся, а й як лікувальний засіб. Її отримують з висушених листочків Лавсона. За допомогою даного засобу волосся можна забарвити в безліч натуральних яскравих відтінків Починаючи з золотистого і закінчуючи чорним. Хна не проникає в середину волосини, а обволікає його тонкою захисною плівкою, розгладжуючи лусочки. Воно робить локони більш товстими, пружними, блискучими, здоровими, помітно їх зміцнює і стимулює зростання.

Хну можна використовувати як самостійний барвник або змішувати з іншими фарбувальними засобами, наприклад, чорним чаєм каркаде, кава, ромашкою або шафраном. Результат буде залежати від добавок, часу витримки і стану початкового кольору волосся. На світлих локони даний засіб в чистому вигляді дає яскравий морквяно-червоний колір.

Щоб надати волоссю світлий каштановий відтінок, до хни можна додати міцний чорний чай (3 ч. л. на 200 мл. Води). Для отримання більш темного каштанового тони, можна доповнити даний засіб трьома грамами розтертих листя ревеню. Колір червоного дерева вийде, якщо додати до хни сік журавлини і змастити ним волосся безпосередньо перед фарбуванням. Такого ж кольору можна домогтися, якщо хну змішати з трохи підігрітим кагором. Якщо ж залити даний засіб відваром, приготованим з листя горіха — вийде шоколадний відтінок.

Ромашка

Даний засіб найкраще підходить Для власниць світлого волосся, воно дозволяє надати локонам легкий золотистий відтінок. Необхідного ефекту можна досягти, просто споліскуючи настоєм ромашки шевелюру після миття. Використання цього засобу для русявого волосся додасть їм вид трохи вигорілих на сонці. Крім приємного відтінку ромашка зробить шевелюру більш слухняною, шовковистою і блискучою.

Ревінь

Цей засіб допомагає пофарбувати волосся в Русявий або попелястий колір. Світле волосся придбають русявий відтінок з мідним відливом, якщо їх обполіскувати відваром з коріння ревеню. Для цього їх необхідно подрібнити, перемішати 2 ст. л., отриманої маси, з 200 мл. води і прокип’ятити близько 20 хв. Якщо додати в такий відвар 100 г. білого сухого вина, то світле волосся стануть русявим.

Волоський горіх

Для фарбування використовується тільки оболонка зелених горіхів, вона може бути, як свіжої, так і висушеної. Даний засіб Робить волосся каштановими. Для цього необхідно подрібнити шкірку в блендері або м’ясорубці і змішати її з водою, так, щоб по консистенції маса була схожа на сметану. Потім нанести склад на волосся і витримати близько 20 хв. З цим складом потрібно проявляти обережність і, неодмінно, змішувати його з рідиною, оскільки в оболонках волоського горіха міститься багато йоду, який може залишити опік на шкірі.

Чорний чай

Він Фарбує волосся в коричневі тони. Русяве волосся стануть коричневими з червонуватим відтінком, якщо прокип’ятити заварку зі склянки окропу і 3 ст. л. чаю близько 15-20 хв., настояти, а потім нанести на локони і витримати близько години.

Липа

Це рослина здатна забарвити локони в Коричневі або каштанові відтінки. Для цього потрібно 8 ст. л. квітів липи залити 2 ст. води, поставити на невеликий вогонь і випаровувати поки маса не зменшиться овдовіле. Після цього рідину слід трохи охолодити, процідити і змастити нею волосся. Тримати склад необхідно до придбання потрібного тону.

Лимон

За допомогою лимона волосся можна Освітлити не менше ніж на один відтінок. Для цього слід змішати сік лимона з такою ж кількістю горілки, нанести склад на вологі локони і висушити їх під сонячними променями. Після цього промити волосся водою.

Фарбування волосся природними барвниками дозволить вам не тільки зробити колір локонів більш красивим або насиченим, а ще зміцнить і оздоровить їх.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: