Як зменшити пульс дома?

Як зменшити пульс дома?

Питанню про те, як знизити пульс, необхідно приділити максимальну увагу. Адже якщо людина страждає хворобами серця або у нього є реакція на певні подразники у вигляді почастішання ЧСС, обов’язково потрібно знати, яким чином зменшити пульс в домашніх умовах.

Зміст:

 • Що таке ЧСС
 • Як зменшити пульс при нормальному і підвищеному тиску?
 • Додаткові корисні рекомендації
 • Нетрадиційні і народні методи
 • Рецепт приготування часникової настоянки
 • Що таке ЧСС

  Частота серцевих скорочень (ЧСС) є індивідуальною особливістю у будь-якої людини, але межі норми в спокійному стані коливаються від 60 до 90 скорочень, вихід за які є часто ознакою серйозного захворювання. Якщо серцебиття частішає, то тканини забезпечуються гірше киснем, і це сприяє почастішання дихання.

  Часто ЧСС частішає, тому що це явище провокують певні чинники.

  Але бувають випадки, що немає конкретних причин цього явища, пульс стає частим при нормальному тиску. Як би там не було, не можна ігнорувати почастішання серцевого ритму. Тому що серце є «моторчиком» в організмі, від якого повністю залежить людське життя. Для того щоб зменшувати пульс, необхідно спочатку з’ясувати, яка причина такого явища.

  У деяких випадках злегка прискорений пульс, 85-100, цілком нормальне явище. Але це швидше виняток. В основному причиною тахікардії є переїдання, нервові перенапруження, біг, зайва вага, викид гормонів, нестача вітаміну В, застосування ліків, захворювання серця, підвищений тиск. Як тільки виявляється причина, відразу ж необхідно діяти.

  Як зменшити пульс при нормальному і підвищеному тиску?

  Є ряд порад, які підійдуть для нормалізації ЧСС як при нормальному, так і при підвищеному тиску.

  Природна система зниження частоти пульсу не вимагає складного методу, проста і підходить абсолютно всім.

  Необхідно всього лише виконувати ряд умов:

  Також використовуються: краплі від серця, таблетки заспокійливої ​​дії, холодна вода і свіже повітря.

  Додаткові корисні рекомендації

 • Якщо в прискореному пульсі винувато психічне і емоційне збудження, то відразу ж слід позбутися таких моментів. Рекомендується вийти на вулицю, відволіктися від неприємностей. Завдяки повітрю виявляється позитивний вплив на стан судин і серцевої діяльності.
 • Як можна швидко зменшити пульс? Випити заспокійливий препарат. Добре, якщо цей препарат є рослинним. Сюди відносять «Барбовал», пустирник, валеріана. Дані засоби практично не надають побічних дій. Єдиний неприємний момент може виникнути через несприйняття входять в засіб компонентів.
 • Бажано випити трохи холодної води, яка рефлекторно робить прискорений пульс більш рідкісним. Добре масажувати місця пульсації в області шиї.
 • Зробити неважкі вправи, де затримується дихання. Встати біля вікна, яке відкрито, зробити глибокий вдих і затримати дихання, порахувати про себе до п’яти або десяти. Після повільно видихати повітря.
 • Як зменшити свій пульс під час бігу? Постаратися дихати через ніс, бути максимально спокійним, отримувати задоволення від процесу, ні в якому разі не «гвалтувати» організм. Чергувати ходьбу і біг, якщо відчуваєте, що сили закінчуються.
 • Якщо серцеві захворювання сприяють підвищенню ЧСС, то для зменшення пульсації необхідно спочатку здійснити провітрювання в приміщенні. Потім випити ліки, яке прописує лікар для систематичного лікування тахікардії. Не варто самостійно пити лікарські засоби, які рекомендують друзі і знайомі!
 • Покласти під язик «Валідол» або «Корвалмент». Дані засоби заспокоюють, відповідно, знижують серцебиття.
 • Бувають випадки, що пульс не зменшується, а, навпаки, людині стає тільки гірше. Тут необхідний доктор. До ознак серцевої недостатності відносяться кашель, шкіра бліда, шкірні покриви на вухах і на носі синюшні, виникає важке дихання. Якщо присутні такі ознаки, то необхідно дзвонити в швидку допомогу. А поки приїдуть медики, необхідно виконувати запропоновані заходи.
 • Нетрадиційні і народні методи

  Даними методами можна досить швидко знизити пульс в домашніх умовах. Одним із дієвих способів вважається аутотренінг. Людина за допомогою певних фраз переконує себе, що серцебиття зменшується. Необхідно відчувати те, що промовляти.

  Як зменшити пульсування серця народними засобами? Для цієї мети підійдуть настойки коренів оману, пустирника, часнику, цибулі та зелені, а також сироп з меду з шипшиною і варення зі смородини, чорноплідної горобини. Краще робити «сире» варення — перетерти ягоду з цукром і ставити в прохолодне місце, так як в даному продукті міститься більше вітамінів. Лікування народними засобами не тільки корисно для всього організму, але часто і смачно.

  Рецепт приготування часникової настоянки

  Добре підійде для поліпшення роботи серця і нормалізації тиску.

  Взяти 350 г часнику, потовкти або продавити, залити 200 мл 96% спирту. Використовувати посуд для зберігання тільки зі скла або кераміки. Щільно закрити ємність і поставити на 10 діб в темне і прохолодне місце.

  Потім відфільтрувати. Дати ще настоятися 3 дні і засіб готово! Приймати треба настоянку слід, попередньо розчинивши в столовій ложці молока.

  Курс лікування становить 14 днів. Починають з 6 крапель, розділивши в рівних кількостях на три прийоми — сніданок, обід, вечеря — по 2 краплі, щодня додають по 3 краплі. Так триває до 7 дня (24 краплі). Потім починають «спускатися»: аналогічно — кожен день по 3 краплі.

  Зверніть увагу: настойку на основі часнику з обережністю слід використовувати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, нирок, підшлункової залози!

  Підводячи підсумок, хочеться сказати, що про своє «моторчик» неодмінно варто дбати і берегти його. Тоді він прослужить вам довгі роки і не підведе у відповідальний момент.

  А що для цього треба? Та нічого особливого: дотримуйтеся здорового способу життя, отримуйте і даруєте побільше позитивних емоцій!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: