Як збільшити соски?

Як збільшити соски?

Тіло являє собою фізичну оболонку, прожити в якій доведеться все життя. Незважаючи на той факт, що особливу цінність має саме душевна краса, людина постійно намагається щось змінити в своїй зовнішності, домагаючись еталона. Але трапляється і так, що переживати метаморфози власного тіла доводиться не за особистою ініціативою, а через природні недоліків, що заважають жити повним здоровим життям.

До однієї з таких характерних і глибоко особистих проблем відноситься необхідність вирішити, як збільшити соски.

Зміст:

 • Наслідки і причини маленьких сосків
 • Методи і техніки
 • Що провокує збільшення сосків
 • Наслідки і причини маленьких сосків

  Сплощення сосків, їх зменшення або природно невеликий розмір — це симптом укорочених молочних проток. Жіночий або чоловічий сосок такого типу практично не піднімається над ареолой, не твердіє при натисканні, а просто втягується під шкірний покрив.

  У певних випадках чутливість маленького соска має мінімальне значення, а сам він жодним чином не реагує на дотики або зміни температури навколишнього середовища.

  Подібну фізіологічну особливість, яку можна зустріти майже у 10% жіночого населення планети, складно зарахувати до розряду аномалій, оскільки вона жодним чином не заважає грудному вигодовуванню. Звичайно, якщо сосок ну дуже маленький, і новонароджений просто не в змозі захопити його губами, варто задуматися над необхідністю корекції даної частини тіла.

  В інших же випадках проблема того, як збільшити розмір і чутливість сосків, носить виключно психологічний характер, і може бути вирішена шляхом естетичної, але ніяк не терапевтичної медицини.

  Крім того, що маленькі соски провокують певні складності при годуванні грудьми, є ще кілька дрібних незручностей, до яких потрібно звикнути. Так, наприклад, у деяких чоловіків виникають проблеми з ерекцією і сексуальним потягом, якщо у їх партнерок спостерігається подібна особливість будови грудей.

  Жінка починає комплексувати, і всіма силами прагне сподобатися своєму обранцеві. У цьому їй допомагають численні методи того, як виправити розмір і форму втягнутого соска.

  Методи і техніки

  Майбутні і відбулися мами, які планують вигодовувати своє чадо грудним молоком, однаково бажають зробити своє тіло ідеальним, і готовим до природного вигодовування. Оскільки попит завжди породжує пропозицію, одна за одною почали з’являтися методики, завдяки яким штучно збільшений жіночий втягнутий або маленький сосок вже не стає недосяжною мрією.

  Даний напрямок в медицині постійно вдосконалюється і розвивається, пропонуючи кінцевому користувачеві більш результативні і безпечні методики, які ми і пропонуємо розглянути докладніше.

  Корекція хірургічним методом під місцевою або загальною анестезією потребує високого професіоналізму лікарів і тривалому періоді відновному, який складно винести поодинці.

  В ході процедури всі молочні протоки, або деякі з таких, перерізаються, даючи соску можливість «вивільнитися». Подібна операція хоч і дає бажаний результат, але повністю виключає можливість годування грудьми.

  Збільшені або зменшені соски у чоловіків і жінок нерідко піддаються функціональному і приємному масажу. Після кількох процедур у фахівця-медика, ви зможете самі застосовувати методику в домашніх умовах, приділяючи занять, стільки часу, скільки захочеться.

  Масаж втягнутих або маленьких сосків у хлопчиків або дівчаток потрібно робити ще в пубертатному віці, коли груди позитивно відгукується на різні маніпуляції. Навіть якщо він не сильно скоректує збільшені соски у дівчаток або хлопчиків, з’явиться можливість всій грудей повноту, сприйнятливість до пестощів і підтягнуті форми.

  Ковпачок-коректор дає ствердну відповідь на питання щодо того, чи можна без хірургічного втручання збільшити соски. З огляду на свою новизну, оцінити цей метод по достоїнству поки не виходить.

  На даний момент є лише можливість зрозуміти принцип дії подібного пристосування, і його будова. На перший погляд ковпачок нагадує звичайний швейний наперсток, в якому виконали дірку посередині. Наперсток потрібно одягнути на сосок, а за допомогою шприца відкачати зайве повітря і створити ефект вакууму.

  Подібний коректор слід носити протягом 8-ми годин на добу, причому, не менше 3-4 місяців підряд. Незважаючи на гадану безневинно, потрібно припинити користуватися ковпачком, якщо він провокує біль і відчуття дискомфорту.

  До суто косметичним методам можна зарахувати татуаж, який візуально виправляє такий природний дефект. Перманентне фарбування околососковой зони цілком схоже на корекцію брів, губ або лінії росту вій, в ході якої використовуються кольорові пігменти.

  Дана технологія не володіє ніякими протипоказаннями, хоча у нового статевого партнера може викликати масу непотрібних припущень і питанням. Але якщо татуаж зроблений якісно, ​​«підробку» не помітить ніхто.

  Головне — це правильно вибрати відтінок пігменту і ширину області його нанесення. Потрібно приготуватися до того, що це дуже болюча процедура, яку можна порівняти з проколюванням вушної мочки або пірсингом.

  Що провокує збільшення сосків

  Буває і так, що проблема полягає в абсолютно протилежному: соски набувають неприродно великі параметри, набухають і болісно реагують на будь-які дотики.

  Відповіддю на запитання щодо того, чому збільшені ваші соски, може стати:

  У годуючих матерів часто виникає проблема того, як хірургічно або самостійно збільшити дірку в соску. Відразу обмовимося, що можна розширювати лише у виняткових випадках, коли новонародженому ну дуже складно добувати собі їжу. Спочатку потрібно ознайомитися з тим, чому таку процедуру необхідно зробити, чим вона загрожує і як відбувається.

  Цілком ймовірно, що зі збільшенням кількості грудного молока і зростанням харчових потреб дитини, проблема зникне сама собою.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: