Як схуднути на воді

Як схуднути на воді

Будь-яку, навіть саму тендітну і відмінно складену дівчину, хоч раз в житті відвідувала думка: терміново пора худнути! І першим і самим логічним кроком в боротьбі із зайвою вагою завжди ставала дієта.

Але ніяка дієта не буде ефективною і не призведе до втрати ваги, якщо не споживати досить води. Так скільки ж рідини потрібно пити, щоб стати стрункою, і як вода допомагає боротися із зайвою вагою?

Як вода допоможе схуднути?

В першу чергу вода відіграє важливу роль в травленні: поживні речовини переносяться в кров’яну систему саме завдяки їй, а її нестача призводить до надлишкової зашлакованості організму.

Недостатнє споживання води призводить і до ще однією неприємною проблеми — запорів.

Вода є основою для утворення спеціальної рідини для змащення м’язів і суглобів. Її недоотримання особливо загрожує при активних заняттях спортом та інших силових навантаженнях. Наприклад, якщо перед тренуванням випити мало води, можна відчути м’язові спазми.

Недостатнє споживання рідини впливає і на процес синтезу білків, що в свою чергу гальмує утворення нової м’язової тканини. Освіта м’язів вимагає великих енерговитрат від організму і якщо калорії не згорають в процесі, то вони неодмінно відкладуться вже у вигляді жирових запасів. Таким чином, якщо водний баланс перебуває в нормі, першою ознакою цього є активний ріст м’язової тканини і вже тільки потім — жирової.

Брак води призводить до зниження імунітету — адже якщо клітини страждають від її недоотримання, вони стають менш активними і схильні до інфекцій ззовні.

Вода сприяє виведенню токсинів з організму. Таким чином, виходить що, чим більше рідини споживає людина, тим менше токсинів буде міститися в його організмі. А це означає, що організм відмінно себе почуває і йому нічого не спалювати калорії.

При схудненні вода є невід’ємним компонентом раціону ще й тому, що заповнює енергетичні втрати організму. За добу під час дихання, травлення, позбавлення від продуктів життєдіяльності, потовиділення людина втрачає близько двох літрів рідини. І якщо вчасно не заповнити її брак, то це відіб’ється на самопочутті. Так основними симптомами зневоднення є головні болі, втому і зниження концентрації.

До речі, вода впливає не тільки на загальний стан організму, але і на зовнішній вигляд, а саме — на стан шкіри. Вода зволожує шкіру, підвищуючи її еластичність і пружність, і запобігаючи підвищену сухість.

Рекомендації по вживанню води

Так що, якщо почуття голоду все-таки візьме гору і приведе вас в позаурочний час до дверцят холодильника, не поспішайте її відкривати — краще випийте склянку води. Це не тільки вгамує почуття голоду, але і допоможе відновити ваш водний баланс, а значить — наблизить на ще один крок до стрункості та красі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: