Як швидко підвищити пульс в домашніх умовах?

Як швидко підвищити пульс в домашніх умовах?

Найголовніший орган людини — серце, і від того, чи нормально воно функціонує, залежить не тільки його самопочуття, але і тривалість життя. У зв’язку з цим за станом серця потрібно ретельно стежити, і один з показників, який може сказати про нього — пульс, який вимірюється в кількості ударів серця / хвилину.

У нормі він становить 60-100 ударів (серцевих скорочень). Перевищення цієї норми називається тахікардією, а зниження — брадикардією. Найчастіше зустрічається перший варіант відхилення від норми, але нерідко пацієнти звертаються до кардіолога і зі зниженим пульсом, і багатьох з них хвилює питання про те, як швидко його можна підвищити, в тому числі в домашніх умовах.

Зміст:

 • Причини, симптоми
 • Вимірюємо пульс правильно
 • Які медикаменти можна прийняти?
 • Підвищення пульсу в домашніх умовах
 • Пульс залежить від тиску
 • Причини, симптоми

  Що може спровокувати брадикардію?

  Її причини можуть бути і фізіологічними, наприклад, при болю, знаходженні в холодній воді, механічному впливі на шию, груди.

  Якщо пульсової ритм знижений, проявляється це такими ознаками:

  Вимірюємо пульс правильно

  Отримання достовірного результату неможливо, якщо ця процедура проводиться некоректно.

  Не можна вимірювати частоту серцевих скорочень в таких випадках:

  У всіх перерахованих випадках частота серцевих скорочень буде збільшена. Лікарі рекомендують вимірювати пульс не один раз / день, а кілька, при цьому необхідно бути в стані спокою при відсутності будь-яких навантажень.

  Які медикаменти можна прийняти?

  У традиційній медицині використовується ряд препаратів, що дозволяють підвищити частоту серцевих скорочень, але приймати їх без призначення лікаря не рекомендується.

  Найбільш ефективними медикаментами є наступні:

  Підвищення пульсу в домашніх умовах

  Існує чимало методів, здавна використовуваних для вирішення цього завдання. Лікарі не рекомендують самостійно боротися з цим явищем. Але є корисні поради, що даються прихильниками народної медицини, за допомогою яких ви можете підвищити частоту серцевих скорочень самостійно, якщо погано себе почуваєте.

  Пропоновані методи можуть стати першою допомогою.

  Підвищити частоту серцевих скорочень незалежно від того, становить вона 40, 45, 48, 50 або трохи більше чи менше кількість ударів / хвилину, допоможе відчуття страху. Не потрібно піддавати себе небезпеці, просто згадайте відповідну ситуацію, в якій ви коли-небудь були, або уявіть її собі — цього буде досить для прискорення роботи серця. Допоможе досягти потрібного результату і гірчичник, прикладений до грудей.

  Якщо людина скаржиться: «У мене знижений пульс», корисний йому буде і масаж мочки вуха. Після його закінчення слід погладити ліву руку, протягом деякого часу стискати і розтискати її.

  Добре зарекомендувала себе настойка на волоському горісі, яку слід приготувати заздалегідь, якщо проблема зниженого пульсу наздоганяє вас часто.

  Рецепт настоянки на волоському горісі

 • Подрібнюємо 0,5 кг горіхів, з’єднуємо з кунжутним маслом в кількості 1 склянки і 1 ч. л. цукру.
 • В окрему ємність викладаємо 4 лимона, порізаних часточками, заливаємо їх окропом у кількості 1 л.
 • Заливаємо складом з лимона і води склад з горіхів, цукру і олії, даємо суміші охолонути.
 • Пити настоянку потрібно в дозуванні 1 ст. л. тричі / день.
 • Пульс залежить від тиску

  У більшості випадків ці показники взаємопов’язані. Нерідко знижений пульс супроводжує знижений тиск.

  Проте так буває не завжди. У деяких випадках при низькій частоті серцевих скорочень тиск може залишатися нормальним або навіть бути підвищеним. У зв’язку з цим паралельно з визначенням пульсу потрібно вимірювати і тиск, і якщо воно не знижений, багато хто з перерахованих вище препаратів і народних засобів для лікування не підійдуть, оскільки сприяють його підвищенню.

  Якщо до лікаря звертається пацієнт з таким питанням, як наприклад: «Як підвищити пульс, якщо у мене він становить 48 ударів в хвилину, а тиск нормальний?», Фахівець виключить зі списку відповідних ліків деякі з тих, які сприяють пригніченню синусового вузла, антагоністи кальцію. Це ж стосується і ситуацій, коли тиск підвищений на тлі брадикардії.

  Призначити в цьому випадку фахівець може такі медикаменти:

  Якщо вам необхідно дізнатися, як підвищити пульс, при цьому не підвищуючи тиску, питання про це потрібно задати лікаря.

  Кожному пацієнту в таких випадках лікування підбирається індивідуально після обстеження, тому як такі ситуації є складними.

  Незалежно від того, якими факторами супроводжується зниження частоти серцевих скорочень, і які засоби ви застосовували для усунення проблеми, слід обов’язково звернутися до лікаря.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: