Як прибрати носогубні складки?

Як прибрати носогубні складки?

Намагаючись зберегти молодість, жінки ретельно стежать за фігурою і модними напрямками. Однак при всіх хитрощах справжній вік часом видає обличчя, на якому в повній мірі відбивається втому, яка накопичується роками. Різкі носогубні складки не просто псують зовнішність, але і роблять жінку старше.

Зміст:

 • Причини дефекту
 • Основні способи боротьби з дефектом зовнішності
 • Косметичні засоби
 • Масажні процедури
 • Мезотерапія
 • Усунення дефекту біопластика
 • Причини дефекту

  Втім, дефект зовнішності може проявитися навіть у молодих і цілком благополучних жінок, котрі не відчувають життєвих труднощів.

  Найпоширенішими причинами появи носогубних борозенок є:

  Біля верхньої губи структура шкіри найбільш чутлива. Ця область практично позбавлена ​​підшкірно-жирового шару, тому всі вікові зміни, а також вплив несприятливих факторів в першу чергу проявляються саме тут.

  Основні способи боротьби з дефектом зовнішності

  На щастя, сучасна косметологія володіє ефективними способами, що дозволяють швидко прибрати носогубні складки.

  До них можна віднести:

  Ін’єкції косметичними препаратами — радикальні методи, які дозволяють позбутися від дефекту жінкам, у яких через вікових змін шкіра почала втрачати природну еластичність. Дівчатам до 35 років краще використовувати щадні способи відновлення тонусу шкіри.

  Косметичні засоби

  В даний час випускається широкий ряд спеціальних косметичних засобів, здатних ефективно відновлювати пружність верхнього шару епідермісу. Найчастіше до складу препаратів даного типу входить гіалуронова кислота. Щоденне застосування кремів дійсно має позитивний ефект.

  Однак косметологи попереджають, що домогтися результату можна тільки при комплексному використанні дорогих кремів і інших процедур: масажу, ліфтинг-масок, бодіфлекса. Крім того, відновити еластичність шкіри в області носо-губних борозенок за допомогою мезароллеров, масок з колагеном і коректорів від зморшок можна тільки порівняно молодим дівчатам з невираженими борозенками.

  Вирішуючи, як макіяжем прибирати носогубні складки, особливу увагу слід звернути на нанесення основи. Неправильна основа зробить поздовжні борозенки більш помітними. Тому наносити засоби необхідно навколо, домагаючись злиття зморшок зі шкірою.

  Масажні процедури

  Масаж і фізичні вправи — найбільш дієвий метод, який вирішує проблему, як прибрати носогубні складки. Існує кілька напрямків, які пропонують більшість косметичних салонів. Слід врахувати, що необхідно знайти дійсно професійного масажиста. В іншому випадку процедура принесе більше шкоди, ніж користі.

  Чудово, якщо майстер володіє технікою японського масажу. Шиатцу — вплив на лімфатичні лінії обличчя. Ця методика створювалася століттями, і результати її використання стають помітні вже після початкової процедури. Не менш популярний сьогодні аюрведичний масаж, нормалізує функціональність нервової системи, а також ендокринних органів.

  Все частіше жінки, які хочуть зберегти молодість обличчя, вдаються до бодіфлекс. Вправи в поєднанні з правильним диханням знижують виражену очерченность носогубних складок приблизно на 60%. Однак для отримання подібного ефекту необхідно щодня виконувати рекомендації протягом 2-3 місяців.

  Прибрати косметичний дефект і навіть скорегувати форму носа дозволяє аеробіка. Комплекс вправ, як прибрати носогубні складки, запропонований Керол Маджіо, включає в роботу 57 лицьових м’язів і дає можливість підтягти контур, а також усунути невеликі зморшки. Курс занять також триває 2-3 місяці.

  Альтернативний спосіб поліпшення зовнішності — йога. Це комплексне використання мімічної гімнастики, вправ і дихальних процедур. Заняття можна розділити на три основних етапи: вплив на м’язи шиї та обличчя, спеціально розроблену гімнастику для м’язів обличчя і дихальні вправи.

  Застосування першого етапу зачіпає нервові закінчення, завдяки чому відбувається оздоровлення всього організму. Вправи для обличчя допомагають позбутися від різких носогубних складок, відвисає щік. Дихальна гімнастика покращує живлення тканин, покращуючи кровообіг у верхній частині тіла.

  Початкові заняття краще проводити під контролем досвідченого майстра. Освоївши комплекс вправ в достатній мірі, можна займатися йогою самостійно.

  Мезотерапія

  Перевага мезотерапії полягає в майже повній відсутності протипоказань. Під шкіру за допомогою тоненькою голки вводять коктейлі, приготовані на основі вітамінних комплексів, які істотно підвищують еластичність епідермісу, змушуючи клітини функціонувати набагато активніше. Це значно відрізняє процедуру від ін’єкцій ботокса або гіалуронової кислоти, якими блокують певні ділянки м’язової тканини.

  Крім вітамінів для ін’єкцій можуть використовуватися витяжки з рослинної сировини. Тому перед проведенням процедури необхідно переконатися у відсутності алергічної реакції. Провівши один курс, можна домогтися зниження різкості носогубних складок на термін до півроку.

  Усунення дефекту біопластика

  Позбутися від дефекту можна, прибираючи носогубні складки гіалуроновою кислотою, ботоксом або власним жиром. Переваги процедури складаються в можливості створення абсолютно нового овалу обличчя. Однак варто пам’ятати, що подібні процедури в подальшому викликають загострення носогубних складок. Вдавшись до такого заходу один раз, доведеться постійно підтримувати зовнішній вигляд, використовуючи ін’єкції.

  Ефект від процедури триває до півтора років. Особливо сильні зміни відзначаються після першого сеансу. Ліпофілінг, введення в носогубні складки жиру, взятого з області стегон або талії, володіє тривалою дією. В основному метод використовується для коригування вікових змін і не має протипоказань, так як власні тканини не викликають реакції відторгнення.

  Ін’єкції токсином ботулізму забезпечують гладкість шкіри до півроку. Процедура займає не більше 15 хвилин і є безболісною. Речовина повністю виводиться з організму людини після закінчення терміну дії.

  Протипоказано використання ботокса при інфекційно-запальних процесах, важкої міопії, підвищеної чутливості до препарату. Не рекомендується виконувати ін’єкції ботокса протягом 3 місяців після хірургічного втручання.

  Використання гелів-фільтрів з гіалуроновою кислотою проходить під місцевою анестезією. Перешкодою для заповнення складок спеціальними філлерамі може стати алергічна реакція і загострення хронічних захворювань.

  Не слід вдаватися до процедури при наявності епілепсії, аутоімунних і серцево судинних захворювань, неврозів. Варто почекати з ін’єкціями в разі вагітності та природного вигодовування немовляти.

  Гелі вводять під шкіру за допомогою апарату. Курс з 5-6 процедур забезпечує гладкість обличчя протягом 6-18 місяців. Гіалуронова кислота заповнює складки шкіри, вирівнюючи їх і роблячи менш вираженими.

  Крім того, активізується виробництво колагену і підвищується зволоження верхнього шару шкіри. Дозування філлера підбирається на основі індивідуальних показань. Тривалість пластики становить не більше півгодини.

  Результат біопластики багато в чому залежить від кваліфікації хірурга. Його обов’язок — підібрати оптимальне дозування гелю і правильно вибрати точки для ін’єкцій. Ефективність процедури залежить навіть від такого показника, як глибина введення препарату. Тому не варто виконувати ін’єкції в SPA-салоні. Набагато надійніше звернутися до професійного фахівця.

  Вибирайте найбільш підходящий саме для вас метод позбавлення від носо-губних складок, і нехай ваш вік не позначається на вашій зовнішності!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: