Навіщо потрібні вітаміни для шкіри обличчя?

Навіщо потрібні вітаміни для шкіри обличчя?

Для збереження молодості і краси в організмі має бути збалансована кількість корисних речовин: вітамінів і мінералів. Одні з них беруть участь в обмінних процесах, інші в кровотворенні, треті займаються стабілізацією нервової системи…

Зміст:

 • Властивості вітамінів для шкіри обличчя
 • Вітамін А для шкіри обличчя
 • Вітамін Е для шкіри обличчя
 • Вітаміни групи В для шкіри обличчя
 • Вітамін D для шкіри обличчя
 • Вітамін F для шкіри обличчя
 • Вітамін До для шкіри обличчя
 • Вітамін С для шкіри обличчя
 • Небезпека гіпервітамінозу
 • Як Доглядати за обличчям?
 • Властивості вітамінів для шкіри обличчя

  Вищезазначені корисні речовини працюють в комплексі. Але все ж у кожного з них є особлива «спеціалізація». Вітаміни допомагають підтримувати чистоту шкіри і продовжувати її молодість.

  Деякі корисні речовини синтезуються в організмі самостійно, інші надходять з їжею або їх доводиться вводити додатково. Зрозуміло, запас їх постійно потрібно поповнювати, тому що з віком самостійний синтез сповільнюється.

  Які вітаміни для поліпшення якості шкіри обличчя необхідно вводити в організм?

  Вітамін А для шкіри обличчя

  Правильніше сказати А1, або ретинол. Він є натуральним антиоксидантом, бере участь в обмінних процесах, підвищує імунітет, прискорює процеси загоєння, стимулює вироблення натурального колагену. Якщо його не вистачає, шкіра стає шорсткою і злущується.

  При нестачі цинку він перестає засвоюватися, тому при лікуванні прищів ренінол комбінується з цинком.

  Для поліпшення якості проблемної шкіри ретинол призначають в комплексі «Аевіт», там велика кількість ще одного важливого для стану шкіри вітаміну — Е.

  Ретинол вперше був виділений з моркви. Тому ця група називається каротиноїди, або морквяні.

  Засвоюється природним шляхом він з наступних продуктів:

  Вітамін Е для шкіри обличчя

  Він є другим за значенням вітаміном для збереження молодості і чистоти шкіри обличчя. Друга назва його — токоферол. Приймати його слід паралельно з ретинолом.

  Він прискорює регенеративні здатності клітин шкіри, захищає мембрани клітин від ушкоджень, що виникають під час процесів окислення. Під його впливом активізується процес загоєння дрібних ушкоджень епідермісу. Є ефективним антиоксидантом.

  Його випускають не тільки в загальному вітамінному комплексі, а й окремо, у вигляді капсул, а також додають в косметичні маски, що застосовуються для лікування вугрової хвороби.

  У великій кількості міститься в таких продуктах:

  Вітаміни групи В для шкіри обличчя

  Без вітамінів для проблемної шкіри обличчя з групи В ніякі відновлювальні процеси неможливі.

  Вони підвищують загальний імунітет організму, нормалізують загальні органічні, внутрішньоклітинні та міжклітинні обмінні процеси, беруть участі в кровотворенні і балансують цикл кровообігу, покращують нервову провідність.

  Ціанокобаламін — В12 — допомагає боротися з вуграми, активуючи знищення бактерій, тіамін — В1, пиродоксин — В6, фолівая кислота — В9, — прискорюють регенеративні процеси.

  В3 або РР — можна ще називати ніацин або нікотинова кислота — діє не тільки при надходженні в організм, але і під час зовнішнього впливу. Він активно сприяє зниженню вироблення шкірного сала, тому його додають в усі креми для лікування вугрового висипу.

  Один з найефективніших препаратів, який лікує вугровий висип — «пентовіт».

  Міститься група В в наступних продуктах:

  Засвоюється краще з продуктів тваринного походження.

  Вітамін D для шкіри обличчя

  Цей вітамін уповільнює в’янення шкіри. Це завдяки вітаміну D в шкірі утримується дорогоцінна для неї волога, що надає їй тонус.

  Організм поповнює його запас з таких продуктів:

  Вітамін F для шкіри обличчя

  Вітамін F один з головних «хранителів» шкіри обличчя, збалансований комплекс жирних кислот, що мають антиоксидантні властивості.

  Він відновлює пошкоджені клітини, забезпечує кожному покрову пружність, відповідає за гладкість епідермісу і рівний колір.

  Засвоюється організмом він тільки з продуктів харчування, тому дуже важливо стежити, щоб їжа, в яких він міститься у великій кількості, обов’язково присутня в раціоні.

  Поповнити його запас можна з наступних продуктів:

  Вітамін До для шкіри обличчя

  Головна його «турбота» — підтримувати нормальну згортання крові. Але при його нестачі похвалитися чистотою і естетичним виглядом шкірного покриву не вдасться. Він сприяє зменшенню набряків, з його допомогою організм бореться з проявом пігментації.

  Міститься в таких продуктах:

  Вітамін С для шкіри обличчя

  Аскорбінова кислота. Якщо організм відчуває її недолік, то про лікування вугрового висипу і збереженні молодості і говорити не варто. Вона відповідає за зміцнення стінок капілярів, що знаходяться в самому верхньому шарі епідермісу, що запобігає зміни при наявності найменших впливів на шкіру, підвищує захисні сили організму, відновлює колір шкірного покриву. Якщо аскорбінової кислоти не вистачає, шкіра відразу стає тьмяною і втрачає тонус.

  Аскорбінову кислоту організм не синтезує, вона вводиться тільки з їжею або в спеціальних комплексах.

  Запас поповнюється введенням в раціон такі продукти:

  Потрібно мати на увазі: в стресових ситуаціях або під час високих фізичних навантажень аскорбінова кислота швидко руйнується.

  Небезпека гіпервітамінозу

  Не потрібно впадати в крайності і починати безсистемно вітамінізувати організм, поглинаючи ті чи інші корисні речовини в необмеженій кількості.

  Вводити вітамінні комплекси рекомендується в більшості випадків тем:

  Але і тоді слід порадитися з лікарем, які вітаміни найбільш необхідні.

  Гіпервітаміноз — перевищення кількість вітамінів — для організму і стану шкірного покриву так само небезпечний, як і авітаміноз — їх недолік.

  Якщо в організмі накопичується надлишок ретинолу, то це згубно діє на функцію щитовидної залози; перенасиченість токоферолом може спровокувати крововиливи — він зменшує згортання крові і знижує імунний статус; занадто високий вміст вітамінів групи В провокують алергічні реакції і можуть викликати крововилив.

  Якщо ввести занадто багато аскорбінової кислоти, то можна пошкодити стан слизової оболонки шлунка, спровокувати розвиток гастриту.

  Захоплюватися введенням в організм вітамінів для отримання краси шкіри обличчя не рекомендується. Це може викликати проблеми зі здоров’ям.

  Як Доглядати за обличчям?

  Для збереження краси шкіри потрібно дотримуватися правила по догляду за обличчям, а саме:

  Потреба в природних антиоксидантів зростає після хвороб, в літньому віці, після стресових ситуаціях.

  Вводити в організм необхідно не тільки вітаміни, але і мінерали. Ніякі косметичні засоби і ніякі способи догляду за собою не допоможуть зберегти красу і молодість, якщо організму не вистачає корисних речовин.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: