Як почистити клавіатуру на ноутбуці?

Як почистити клавіатуру на ноутбуці?

Будь-які побутові пристрої потребують регулярного чищення і комп’ютер не виняток. Деякі люблять проводити час за монітором вприкуску з бутербродом і чашкою чаю або кави. Один необережний рух — і клавіатура комп’ютера залита. І навіть якщо ваш комп’ютер після цього не перестане працювати, ви ризикуєте зіткнутися з «западанием» клавіш, та й зовнішній вигляд пристрою залишить бажати кращого. Що ж робити в цьому випадку?

Як почистити клавіатуру

Як вже було сказано, час від часу чистка потрібна будь-якого пристрою або механізму. Зокрема, регулярно видаляючи бруд і пил з клавіатури, можна продовжити життя переносного комп’ютера, адже в ньому, на відміну від стаціонарного пристрою, сконцентровані всі окремі елементи відразу і вихід з ладу однієї частини може призвести до псування всього ноутбука.

З цими ж особливостями пов’язана і труднощі чищення його клавіатури. Одним необережним рухом можна спровокувати незворотні наслідки, але ж якщо ви шукайте спосіб як радять почистити залиту клавіатуру ноутбука, вам доведеться його розібрати.

Якщо є хоч найменші побоювання, що ви не зможете самостійно повернути на місце всі витягнуті елементи, то і не потрібно цього робити, а краще принести ПК в сервісний центр.

Як можна почистити клавіатуру, не розбираючи ноутбука? Провести поверхневу чистку. Регулярно видаляючи з поверхні клавіш і з простору між ними бруд і пил, ви будете рідше потребуватимуть звільнення від пилу контактів і внутрішніх пристроїв ноутбука, тобто в глибокого чищення.

У роботі вам нададуть допомогу:

Що робити якщо пролив на ноутбук рідина?

Якщо ви випадково пролили на пристрій кави, чай або будь-якої іншої напій, необхідно в найкоротший термін звільнити його від проникла всередину рідини.

Вимкнути пристрій з мережі і перевернути його монітором вниз. Будь-якими підручними засобами промокнути виступаючу рідина.

Якщо ситуація не критична і ви помітили, що до холодильника потрапило зовсім небагато води, ви можете не знімати всю клавіатуру повністю, а тільки окремі клавіші, озброївшись викруткою або ножем.

Необхідно злегка підчепити один з кутів кнопки і трохи зрушити її в протилежну сторону. Тепер можна приступати до видалення рідини за допомогою ганчірочки, змоченою ізопропіловий спирт.

Якщо потрібно зняти клавіатуру цілком, необхідно зрозуміти, як вона кріпиться на панелі. Огляньте місця під декоративною панеллю поруч з монітором комп’ютера, або під акумуляторними батареями: зазвичай саме тут елементи пристрою скріплюються між собою шурупами. В цьому випадку їх потрібно відкрутити і все.

Сучасні пристрої мають кріплення до панелі, виконані у вигляді засувок. Залежно від моделі техніки їх число може варіюватися від 6 до 8. Придивіться до виїмок по периметру клавіатури і почніть з засувки, розташованої у верхньому лівому кутку. Натиснувши на неї тонкою викруткою, домогтися клацання, що означає, що клямка відкрилася, і акуратно підчепити куточок.

Таким же чином діяти з другої і подальшими засувками. Куточок піднятою клавіатури краще тримати не пальцями, а чимось тонким, наприклад, лінійкою або пластиковою карткою.

Далі потрібно діяти гранично акуратно, щоб не пошкодити шлейф, який використовується в якості з’єднання з материнською платою. Досвідчені користувачі рекомендують спочатку сфотографувати клавіатуру з клавішами, щоб потім не мучитися і не згадувати, як все було спочатку.

Тепер ви можете зробити чистку будь-яким з вищеописаних способів, але краще, звичайно, зробити вологе прибирання. Щоб в подальшому запобігти виникненню таких неприємних ситуацій, краще не поєднувати трапезу з роботою за комп’ютером.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: