Хрест Лади Богородиці — надійний оберіг для кожної дівчини

Хрест Лади Богородиці - надійний оберіг для кожної дівчини

Хрест Лади Богородиці — важливий магічний атрибут, один з багатьох слов’янських амулетів, який за старих часів носили дівчата і жінки. Вважалося, що цей талісман може зробити свою господиню мудрішою, красивою, успішною і коханої.

Зміст:

Хрест Лади Богородиці — значення

Лада Богородиця — це слов’янська богиня-матір. Вважалося, що вона дала життя всім Богам Великої Русі. Всі знали Велику силу Богині, і тому все слов’янки зверталися до неї з проханнями і проханнями. Найчастіше у неї просили саме жіночого щастя.

Лада завжди була покровителькою своїх дочок і допомагала їм знайти любов, створити сім’ю і підтримувати затишок в домі. Хрест Лади Богородиці має велику кількість магічних властивостей і наділяє свою господиню усіма дарами, який може надати богиня Лада:

Існує велика кількість слов’янських оберегів на різні випадки життя, які допомагають людям ставати більш успішними, красивими, багатими, хоробрими. Є окремі талісмани для чоловіків і для жінок. Якщо вам подобається цей амулет, скористайтеся оберегом Зірка Лади.

Оберіг Лади в житті дівчини

Носити хрест дівчата починали ще в 3 роки. Матеріалом, з якого виготовлявся талісман для юної спокусниці, було дерево. Важливо для виготовлення оберега вибрати дерево тільки жіночого роду.

Це могла бути береза, сосна, осика. Найчастіше, в залежності від обраного дерева, оберіг отримував додаткові чарівні властивості. Дерево для виготовлення талісмана вибирали батьки дівчинки.

Після того, як було вибрано дерево, з нього вирізали коло. І тільки потім в нього поміщали спеціальний солярний знак Лади.

Вважалося, що вже в такому ранньому віці дівчинка починає формуватися як особистість, а оберіг і в цьому допомагає. Коли дівчина підростала, ставала підліткам, амулет міняли. Тепер він був не дерев’яним, а срібним.

Тепер амулет не тільки формував жіночність в дівчинці, роблячи її більш мудрою, терплячою, витонченою, але і притягував другу половинку. Наші предки вірили, що таке оберіг — це справжній талісман-радник, який відганяв від спокусниці поганих женихів і притягував справжнього обранця.

Змінювався амулет і після того, як жінка виходила заміж. Наші предки вірили в те, що у заміжньої жінки змінюються цінності, погляди на життя. Новий талісман робився з золота. Слов’яни були впевнені в тому, що золото здатне зберегти всі позитивні якості своєї господині, які вона встигла придбати до цього.

Такий амулет допомагає зберегти вдалий шлюб, примножити багатство, відганяє нечисту силу, сприяє легкої вагітності і народження здорових дітей.

Символ на тканини

Схема вишивки хрест Лади Богородиці

Слов’яни практично завжди зображували важливі для них символи не тільки на амулетах, але і на одязі. Вишивка прикрашала практично всі вироби в будинку і кожен символ, який був нанесений на тканину, мав своє значення.

Вважалося, що на одяг або будь-яку іншу тканину необхідно було нашивати символ в Сонячному колі. Таким чином він втілював жіноче і чоловіче начало. Оберіг Лади Богородиці зберігав всю сім’ю, захищаючи від небезпеки, дарував радість і благополуччя. Нерідко символ Лади Богородиці зображувався тільки на одязі, але і на невеликих сувенірних подушечках, які можна було носити з собою.

Якщо ви вирішили зробити самостійно таку вишивку, то запам’ятайте, 1 промінь хреста завжди виконується червоним кольором, а інший таким кольором, який відповідає знаку Зодіаку (чертога) того кому призначений даний оберіг.

Вишивка робиться завжди тільки на лляній або бавовняній тканині. Можна також використовувати вовняні нитки, якщо ви хочете, щоб амулет захищав від порчі і привороту. Перш ніж приступати до виготовлення талісмана, запам’ятайте деякі правила:

Татуювання зірка Лади

Татуювання хрест Лади

На даний момент дуже популярно наносити на тіло різні слов’янські символи. Якщо ви вирішили зробити тату з зображенням Хреста Лади, то поставтеся до цієї процедури серйозно, так як символ, що ви наносите, має низку властивостей і недооцінювати їх не варто. Важливо, щоб малюнок був нанесений правильно.

На жаль, на відміну від вишивки, неправильно зроблене тату прибрати вкрай складно, тому заздалегідь домовтесь з майстром, зробіть акцент на тому, що крані важливо зробити точний малюнок, без власних доповнень. У тому випадку якщо ви вирішили якимось чином змінити символ, знаєте, що його магічна сила зміниться після цього.

Якщо зміни були незначними і не позначилися на самому хресті, то сила знака не пропаде, але якщо був видозміненим найголовніший символ, то хрест може позбутися своєї магічної сили і буде просто малюнком.

Лада Богородиця — могутня слов’янська Богиня, і тому той, хто готовий почитати її, завжди буде знаходитися під її покровом. Не нехтуйте такою сильною покровителькою і користуйтеся її чарівними амулетами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: