Мусульманські амулети і талісмани на всі випадки життя

Мусульманські амулети і талісмани на всі випадки життя

Мусульманські амулети і талісмани вражають своєю різноманітністю. Як і в інших культурах, велика їх частина тісно пов’язана з релігією. Мусульманську магію здавна вважають дуже потужною: місцеві чаклуни закликають на допомогу духів і джинів, робота з якими дуже складна, небезпечна і вимагає чіткого дотримання правил. Тільки сильний і досвідчений маг здатний на таку практику, адже джини і іфріт можуть вбити за найменшу помилку.

Зміст:

Мусульманські амулети і талісмани — магія Сходу

Люди Сходу вірять в силу слова, а також відрізняються яскравим темпераментом. Там поширені вроки, прокльони, в тому числі і родові. Тому східні люди завжди намагалися захиститися від такого роду проблем. З цього випливає, що мусульманські обереги і талісмани володіють потужною силою. Велика частина з них має захисні властивості, але зустрічаються і інші символи.

Багато мусульманські обереги можна зустріти не тільки по приїзду в жаркі країни на відпочинок, а й на прилавках магазинів в нашій країні. Деякі з них можна зробити і самостійно. Наприклад, вишити один із символів або зробити бісерний браслет. Добре працює також мусульманська узелковая магія, але про це нижче.

На Сході знають, як досягти своєї мети — відбити чоловіка у суперниці, зберегти молодість і заробити стан. Якщо придивитися до східних жінкам, можна помітити, що вони щасливі, багаті і завжди добре виглядають. Їх секрет — заборонена східна магія, яка захищає від усякого зла і допомагає досягти будь-якої мети. Вона передається тільки усно, пошепки і без свідків, тільки найближчим людям. Спочатку займалися магією тільки жінки, але пізніше з’явилися і чоловіки-практики.

Магія заборонена Кораном, і навіть в наш час Суд Віри може покарати за такі заняття, як за тяжкий злочин. Раніше за чаклунство на Сході покладалася страта, втім, як і в більшості країн під час середньовіччя. Причому карали не лише чаклуна, а й тих, хто до нього звертався. Магічні знання накопичувалися потай і передавалися з побоюванням.

Зміна долі, скорочення і продовження життя завжди вважалося дуже небезпечним заняттям на Сході не тільки через закони, за якими там живуть. Ще одна причина — це велика сила, яку не можна дати людині, в якому немає впевненості. Сьогодні магічний оберіг можна побачити у кожного східного жителя, як і в його будинку. При цьому, далеко не завжди місцеві жителі зізнаються, що вірять в чаклунство і звертаються до нього. Але, незважаючи на це, обереги стали невід’ємною частиною життя в мусульманській країні. Як і багато років тому, час у таких країнах тече повільніше, і повсякденність там просякнута релігією і магією.

Мусульманські обереги і талісмани — півмісяць

Як і більшість мусульманських символів і оберегів, півмісяць тісно пов’язаний з релігією. Він вважається одним з найпоширеніших талісманів на Сході. Талісман виглядає, як півмісяць із зіркою на нижньому його «розі».

Півмісяць — один з головних символів ісламу. Серед прихильників цієї релігії він має таке ж значення, як розп’яття для православної людини. Але відомо, що даний символ з’явився набагато раніше, ніж перші ідеї, пов’язані з ісламом. Сповідують інші релігії такий талісман носять рідко.

Півмісяць використовується виключно в захисних цілях. Вважається, що він добре захищає від привороту, порчі і проклять. Подібний оберіг відведе від вас будь-яке лихо магічного характеру.

Мусульманський оберіг Хамса

Цей оберіг відомий по всьому світу, більш того — він присутній не тільки в мусульманській культурі. Він має велике значення в іудаїзмі. Оберіг Хамса має безліч назв — Рука Фатіми, Рука Міріам, Рука Бога. В Іспанії цей амулет був настільки розповсюджений, що в 16 столітті його довелося заборонити законодавчо.

На нашому сайті ви можете знайти окрему статтю про талісман Рука Фатіми, з якої дізнаєтеся його історію, а також легенди, пов’язані з ним, і ставлення в інших країнах. Цей оберіг популярний і в нашій країні, таким кулоном, підвіскою для будинку або навіть дитячої коляски з його зображенням нікого не здивуєш.

Хамса не тільки захищає від порчі і привороту. На Сході вірять, що цей талісман продовжує життя носить його, дарує міцне здоров’я та матеріальне благополуччя. Оберіг Хамса може стати не тільки особистим, але і захищати будинок, приносячи благополуччя і захищаючи цілу сім’ю від заздрості і порчі.

Амулет раннього Ісламу

Амулет раннього Ісламу можна назвати одним з наймолодших оберегів Сходу. Він з’явився порівняно недавно, незважаючи на назву, яке суперечить цим фактом. Якщо говорити про більш точний час появи амулета раннього Ісламу, вважається, що це сталося в перші роки після виникнення даної релігії.

Вважається, що творцем цього символу був Мухаммед. Він виглядає як кругла плоска монета з орнаментальною в’яззю. Носити його переважно тим, хто обрав своєю вірою іслам, оскільки основне призначення символу — робити так, щоб молитва була почута Аллахом.

Амулет раннього Ісламу здатний полегшувати біль і зцілювати хвороби. Володіє він і захисними властивостями, рятує від чорної магії, заздрості і нещасних випадків, а також важких хвороб.

Око Фатіми від привороту

Око Фатіми можна побачити на прилавках ринків жарких країн. Цей оберіг користується успіхом не тільки серед забобонних місцевих жителів, але і у туристів. У нашій країні теж складно знайти людину, яка б не знала, що означають яскраві намистинки у вигляді очей. Оберіг має багату історію і дуже багатогранне значення, про який ви можете дізнатися з окремої статті на нашому сайті.

Багато хто не надто вірять у силу Очі Фатіми, і даремно. Він володіє потужними захисними властивостями, а також може стати відмінним і стильним прикрасою. Відволікаючи увагу на себе, Око Фатіми захищає свого власника від привороту, порчі і заздрості.

Але є одна умова. Оберіг обов’язково повинен бути виконаний зі скла. Крім цього, його не можна носити під одягом. Око Фатіми виконує свої функції тільки тоді, коли знаходиться на очах у сторонніх людей.

Сури і аяти Корану

Існує чимало рекомендацій про те, як правильно застосовувати сури, аяти і дуа від привороту і для захисту від зла. Можна зробити і мусульманський талісман, який не суперечить законам Корану і допомагає захиститися від чаклунства і заздрості. Але носити його можна тільки тим, хто сповідує іслам. Для всіх інших цей предмет може бути небезпечний, так розрахований тільки на тих, хто підключений до мусульманського егрегор. Як мінімум, він не буде працювати у прихильника іншої релігії і у того, хто не дотримується мусульманський закон.

Особливе значення для мусульманина має 225 аят 2 сури Корану, який називається «айатуль курси». Саме його потрібно переписати на невеликий аркуш паперу і скласти тричі так, щоб вийшов трикутник. Отриманий паперовий трикутник потрібно загорнути у фольгу, а потім — в чорну матерію чи шкіру.

Носять такий оберіг на тілі. Можна пов’язати його на шнурок і носити на шиї, кишеню теж добре підходить. Але такі предмети не повинні перебувати нижче пояса людини, який користується мусульманським талісманом. Він несе в собі найсильніші захисні властивості.

Зульфікар — потужний східний амулет

Ангел Зульфікар

Зульфікар — це оберіг, створений магрибську традицією. Він названий по імені ангела Зульфікара, сильного і благочестивого покровителя воїнів. Амулет являє собою два схрещених кинджала, на лезах яких написана сура для захисту. Він дуже популярний серед східних бізнесменів.

Зульфікар може бути як особистим, так і домашнім талісманом. У другому випадку він захистить ваш будинок від підступності лже-друзів і родичів, злодійства і підступів недоброзичливців. Основна властивість цього амулета — це захист.

В якості особистого амулета Зульфікар стане хорошим засобом від привороту, порчі і заздрості. Він відтинає всі негативні чаклунські впливу, спрямовані на власника. Крім цього, Зульфікар дарує успіх в справах.

Як зробити мусульманський оберіг своїми руками

На Сході дуже популярна узелковая магія. Знаючи методику, за допомогою звичайних ниток можна знайти захист, знайти любов і домогтися інших цілей. Не варто недооцінювати подібні речі, за допомогою цих знань кілька сотень років тому східна жінка могла змінити свою долю.

Якщо ви підозрюєте, що на вас можуть навести порчу, або з інших причин потребуєте потужної захисту від шкідливої ​​магії, ви можете зробити нитяною амулет. Він захищає від чаклунства і нечистої сили, а носити такий амулет покладається на лівій гомілці.

Візьміть чорну і білу нитки, і перев’яжіть їх разом 114 вузлами, переплітаючи нитки між собою. 114 — це кількість Сунн в Корані. При плетінні потрібно говорити суру «Барака», під час зав’язування кожного вузлика.

Для того, щоб зробити любовний амулет, потрібні зелена і червона нитки. Їх теж зав’язують на 114 вузлів. Амулет привертає любов, але за умови, що його носять під одягом, далеко від сторонніх очей.

Для успіху пов’язують на стільки ж вузлів три синіх нитки з двома білими, а потім ховають в самому затишному місці будинку. На успіх можна сплести таким же чином три зелених і одну жовту нитку.

Активація мусульманського талісмана

Відомо, що будь-який магічний предмет потребує активації. У мусульманській традиції цей обряд трохи відрізняється від звичних кожному жителю нашої країни. Небажано вдаватися до нього тим, хто вірить в іншого Творця. Цей обряд небезпечний. Він має на меті допомогу доброго духа, але замість нього може з’явитися злий. Тому спочатку читається сунна для захисту від джинів.

Активувати можна не тільки конкретний символ. Ви можете зробити амулет з будь-якого золотої прикраси, яке у вас вже є. Підходить також кільце з сердоліком, яшмою або агатом — захисними магічними каменями мусульман. Важливо, щоб прикраса не мало ніяких фізичних ушкоджень.

Отже, спочатку читається захисна Сунна:

Аузу бі-Калімат-ллах-т-тамматі алляті ля йуджавізу-хунна баррун ва ля фаджірун хв Шаррі ма халяка, ва бару ва Зара, ва хв Шаррі ма йанзілю хв ас-Сама ва хв Шаррі ма йаруджу фі-ха, ва хв Шаррі ма Зара фі-ль-Арди, ва хв Шаррі ма йахруджу хв-ха, ва хв Шаррі фітані-ль-Ляйлят ва-н-Нахарія, ва хв Шаррі Кулла тарікин илля тарікан йатруку бі-хайрін, йа Рахман.

Тепер вам потрібно сісти на коліна обличчям на Схід. Візьміть в руки ваш майбутній оберіг і підійміть його так, щоб він знаходився вище вашої голови. Після цього говорите три рази:

Бісміл-ляяхі ррахмаані ррахіім. Аль-Хамді лив-ляяхі раббіль-ааляміін. Ар-рахмаані ррахіім. Мяялікі яумід-діінов. Ійяякя Набуда ва ійяякя настаіін. Іхдіна ссирааталь-мустакиім. Сираатол-лязійна анамта аляйхім, гайріль-магдуубі аляйхім ва ляд-доолліін.

Тепер ідіть до мечеті, ні з ким не розмовляючи по дорозі. Праву руку потрібно покласти на серце, а ліву — на стіну мечеті. Подумки покличте доброго духа і попросіть, щоб він наділив амулет потрібними вам якостями. Не вибирайте властивостей, які можуть суперечити символу, заданої амулетом. Обов’язково подякуйте духу за допомогу, надіньте талісман і йдіть. Озиратися і говорити, поки не повернетеся додому, не можна.

В цілому, іслам дарує безліч чудових способів захисту від чаклунства на кожен день, однак, всі вони можуть використовуватися виключно правовірними мусульманами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: