Ультразвуковий відлякувач тарганів

Ультразвуковий відлякувач тарганів

Напевно більшість з нас, прокинувшись одного разу вночі від мучила спраги, виявляють на своїй рідній кухні нахабного і вусатого… таргана! Страх, який відчуває кожна жінка, побачивши цієї істоти, можна порівняти тільки з почуттям огиди до нього, і тому факту, що шкідник панує у вашому домі. Тому цілком логічно буде припустити, що наступний ранок почнеться вже не з звичної кави, а з термінового пошуку засоби боротьби з цією напастю! Швидше за все, що під приціл потраплять самі бюджетні (включаючи той, що можна зробити своїми руками), але від цього не менш ефективні варіанти, про які ми і поговоримо в даній публікації.

Зміст:

 • Всі можливі методики
 • Відлякуємо… електрикою!
 • різновиди відлякувачів
 • Як застосовувати?
 • Де купити?
 • профілактичні заходи
 • Всі можливі методики

  Почавши вивчати різні способи того, як може відбуватися знищення тарганів і гризунів, можна зрозуміти, що багато хто з них неможливо реалізувати в міській квартирі. А якщо навіть і можливо, то з неї потрібно на час виселити всіх мешканців, вихованців і навіть кімнатні квіти.

  Згідно відгуками, найбезглуздішими і навіть небезпечними способами можна вважати наступні:

  Відлякуємо… електрикою!

  Зараз постійно крутиться реклама, що оповідає про електричний способі відлякування шкідників.

  Але барвисті ролики не зовсім доступно і зрозуміло розповідають про принцип його впливу.

  Зрозуміло, що сам звук або просто магніторезонансний потік хвиль не може вбити живу істоту. Але для відлякування та вирішення даної проблеми звуковий або магніторезонансний промисловий відлякувач тарганів дуже навіть доречний! Мало того, подібні відлякувачі ефективні, і навіть користуються попитом в нелегкій мистецтві боротьби з комахами і гризунами.

  різновиди відлякувачів

  На даний момент існує два види таких приладів:

  Як застосовувати?

  Використовувати такий електронний чудо-відлякувач для боротьби з всюдисущими і живучими тарганами в будь-якому приміщенні максимально просто: своїми руками прилад, вставляється в будь-яку розетку в квартирі, натискається кнопка включення, і вуа-ля! він вже почав свою роботу.

  Прилади, що мають провід, можуть бути більш ефективними для відлякування гризунів, наприклад, тому що їх можна встановлювати на віддаленому від розетки відстані.

  Де купити?

  На жаль (а, може, і, на щастя), змайструвати подібний відлякувач домашніх тарганів своїми руками буде досить непросто. Тому, щоб не витрачати час даремно, його можна придбати в будь-якому магазині хоз.товари або побутової техніки, або замовити в інтернет-магазині.

  профілактичні заходи

  Перед тим як почати відлякувати тарганів ультразвуком, з’ясуйте, чому вони у вас завелися. Можливо, що причина появи цих комах ховається в антисанітарії, недоїденою їжі або немитого посуду, запилених підлогах і довго не виносячи сміття. Ще однією причиною може бути протікає в непомітному місці вода (під ванною, під раковиною або в інших важкодоступних місцях).

  Все це зобов’язує дотримуватися простих правил чистоти і, швидше за все, таргани підуть самі.

  Електронний відлякувач буде абсолютно неефективний для боротьби з тарганами в квартирі, якщо регулярно не робити ретельну генеральне прибирання квартири: протирати всі щілини, гарненько вимивати підлогу, переконуючись, що на ньому немає плям жиру, солодкого або липкого, пилососити все килими і паласи, не забуваючи підняти їх і промити поверхню під ними.

  Перед тим як вперше включите електричний відлякувач комах і тарганів, приберіть всі продукти в холодильник, шафи, попередньо упакувавши їх в герметичні пакети. Протріть залишки рідин в раковині на кухні, у ванній, переконайтеся, що там немає крапель і патьоків молочних продуктів, бульйонів або соків.

  Можливо, що навіть доведеться зробити невеликий ремонт: підклеїти все шпалери, щільніше зафіксувати плінтуса. Обов’язково заодно виперіть все скатертини, тканинні серветки і штори в пральній машині і на максимальній температурі.

  Підводячи підсумки вищеописаного, можна сказати, що спосіб позбавлення від комах або гризунів кожен вибирає сам: зробити своїми руками, купити в магазині, орендувати у друзів або сусідів електричний промисловий відлякувач небезпечних тарганів і гризунів. Знову ж, допустимо використовувати хімічні засоби, народні рецепти або ж сучасний відлякувач тарганів, але тільки не той, який зроблений своїми руками.

  Єдине, що можна сказати з упевненістю: поки не існує панацеї від «тарганів» проблеми, але це зовсім не привід засмічувати отруювати своє житло хімікатами та іншими сумнівними речовинами з народної скарбнички.

  Тому будьте уважні до місця, де ви мешкаєте, стежте за ним і підтримуйте його чистоту.

  Пам’ятайте, якщо ви вже один раз позбулися тарганів, то немає ніякої гарантії, що вони не повернуться знову, і електронний спосіб може їх вже не переймається.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: