Як почистити килим в домашніх умовах?

Як почистити килим в домашніх умовах?

Якщо у вас на підлозі лежить килим, то ви вже оцінили всі плюси і мінуси цього покриття. До переваг можна віднести те, що ваші ніжки, які ступають на м’який килимок, не мерзнуть, і носити тапочки, які багато, до речі, ненавидять, немає потреби. Але існують і негативні моменти — чистка підлогового килима, особливо якщо він світлий і з довгим ворсом, а вдома живуть діти.

Звичайно, завжди можна віднести палас в хімчистку. Тільки професіонали візьмуть чимало грошей за свої послуги, а з умовою, що вдома у вас живуть маленькі розбійники, відносити виріб в чистку доведеться дуже часто.

Тому давайте поговоримо про те, як почистити килим в домашніх умовах, такі навички допоможуть вам зберегти сімейний бюджет.

Зміст:

 • Вдаємося до народних засобів
 • Чистимо палас хімічними і механічними засобами
 • Чи можна видалити бруд без пилососа?
 • Видаляємо бруд з різних килимків
 • Вдаємося до народних засобів

  Якщо ваш палас забруднений і йому просто необхідна швидка допомога, то в такій непростій ситуації виручать підручні засоби. Загалом, давайте детально обговоримо, як почистити килим содою, оцтом і іншими загальнодоступними речовинами.

  Отже, поїхали:

  Тепер ви знаєте, як почистити килим содою, господарським, милом, соком лимона, оцтом і іншими підручними засобами. Можна йти далі.

  Чистимо палас хімічними і механічними засобами

  Почистити килимок в домашніх умовах можна не тільки саморобними розчинами і підручними засобами, але і покупними.

  Поговоримо про найбільш популярних помічниках в чищенні килимів:

  Чи можна видалити бруд без пилососа?

  У наших бабусь не було новомодних агрегатів, але вони підтримували в своїх будинках ідеальну чистоту. Справитися з пилом, порошинками і іншим сміттям бабусям допомагав віник і совок. Звичайно, орудуючи ними, доведеться трохи попотіти, але чистота вимагає жертв.

  Якщо після того як палас заметено, на ньому залишилися якісь плями, то їх цілком реально видалити. Наприклад, якщо на виробі присутній масну пляму, то килим можна потерти матерією, попередньо змоченою в оцті (бензині), а потім, на це місце насипати соди, обробити трохи щіткою, а залишки порошку змести віником.

  Видаляємо бруд з різних килимків

  Методи очищення, які були наведені вище не можна вважати універсальними, адже всі вироби виготовлені з різних матеріалів, відрізняються кольором і текстурою, це обов’язково потрібно враховувати при видаленні плям:

  Як бачите, повернути колишній зовнішній вигляд коханому килиму самостійно цілком можливо. Потрібно лише докласти трохи зусиль. Доглядайте за своїми виробами і радійте кожному дню. Успіхів!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: