Як позбутися від мурашок в будинку?

Як позбутися від мурашок в будинку?

Власники приватних будинків нерідко стикаються з такою проблемою, як мурахи. Ці всюдисущі комахи отруюють життя і з’являються всюди. Чи можна від них позбутися і що необхідно для цього зробити?

Чистота і порядок — запорука відсутності непрошених гостей

Як би не банально це звучало, але в першу чергу боротьба з неприємними комахами на дачі або в приватному будинку включає підтримку ідеальної чистоти і порядку.

Залишки нес’еденний продуктів після трапези потрібно відразу ж прибирати зі столу. Нічого не можна залишати, ніяких крихт, а особливо солодких продуктів — меду, варення і т.п.

А найголовніше, в будинку повинні бути відсутніми джерела води для непрошених гостей. Якщо у ванній або на кухні несправна сантехніка — її необхідно полагодити.

Ці заходи разом із засобом від мурах в будинку повинні привести до того, що комахи залишать негостинне житло.

Як тільки помітили появу комах, необхідно провести генеральне прибирання з метою знайти в будинку мурашник. Він може виявитися в самому несподіваному місці, так що шукати доведеться ретельно. Загляньте в усі віддалені полки, відсіки меблів і кути. Можливо, десь лежить стара розетка або перенесення. Навіть стопка чистого і вигладженої білизни може стати місцем притулку цілої колонії. У пошуках керуйтеся напрямком їх пішохідних доріжок і, врешті-решт, ви виявите їх лігво.

як боротися

Ефективним засобом від мурах в приватному будинку може стати будь-який спеціалізований препарат, придбаний в магазині побутової хімії. До них відносяться «Раптор», «Рубає» і крейда «Машенька».

Спреї зручні тим, що їх можна легко розпорошити прямо на мурашник або місця скупчення комах, а дрібному або гелем можна обробити поверхню вздовж мурашиних доріжок і всю кімнату по периметру.

І, хоча виробники стверджують, що їх препарати повністю безпечні для здоров’я людей і домашніх тварин, багато хто не ризикують використовувати їх в будинку, в якому проживають постійно. Якщо в оселі йде ремонт, а на цей час сім’я переїжджає в інше місце, то в якості профілактики та позбавлення від комах їх використовувати не страшно. А ось якщо можливості покинути приміщення хоча б на один день немає, то краще зробити ставку на боротьбу з мурахами в будинку народними засобами.

Ось вони:

Ось і всі поради. Спробуйте який-небудь з цих рецептів втілити в життя, а краще кілька відразу і тоді можна буде з упевненістю сказати, що ваш будинок мурахи будуть обходити «десятої» дорогою.

Успіхів!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: