Талісмани Фен-Шуй — магія правильного розташування речей

Талісмани Фен-Шуй - магія правильного розташування речей

Талісмани фен-шуй прийшли до нас з Китаю і швидко стали популярними в нашій країні. Вони приносять любов, удачу і гроші, захищають сімейне благополуччя. Про те, як правильно вибрати і розмістити такі талісмани, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Зміст:

Талісмани фен-шуй — правила

У Китаї вважається, що, добившись правильного розташування талісманів, що відповідають за різні аспекти життя, можна знайти удачу в усіх сферах свого життя. Добре жити хочуть не в одному лише Китаї, тому на вітринах відповідних магазинів можна легко помітити стильні та естетичні талісмани фен-шуй.

У кожного талісмана має бути своє місце. Це головне правило фен-шуй. Якщо талісман зламався, не потрібно його склеювати, краще купити новий.

Фен-шуй символи і талісмани: як правильно розмістити

Кожне житло має дев’ять секторів, а кожен сектор відповідає за будь-яку сферу вашого життя.

Розглянувши рисунок і наклавши на нього план вашого будинку або квартири, ви легко зрозумієте, які талісмани де повинні знаходитися. Кожен сектор має свою специфіку. Для того, щоб правильно визначити сторони світу, користуйтеся компасом.

Туалет має окреме значення. Це місце, в якому накопичується негативна енергія, але талісманів там не повинно бути. Біля дверей можна підвісити музику вітру, яка буде розсіювати її, не пускаючи в іншу частину вашого будинку.

Сектор мудрості і знань

На північному сході знаходиться зона, яка відповідає за інтелектуальний розвиток і мудрість. Чим краще займатися в цьому секторі? Звичайно ж, навчанням, роздумами або пошуком відповідей на ці запитання. Тут може збиратися сім’я для прийняття значущих рішень, стояти робочий куточок студента або ж комп’ютер для навчання. У великому будинку сектор мудрості буде відмінним місцем для бібліотеки, книги — це те, що обов’язково треба розмістити тут.

Традиційно в цій зоні розміщують кристали. Прекрасно до них підходить кришталь, але можна купити або замовити скляну імітацію. Кристал повинен підсвічуватися, щоб відблиски грали на його гранях.

Ідеальний талісман мудрості — змія. На Сході її вважають символом прихованих знань і помічником тих, хто бажає знайти мудрість. Ще один непоганий варіант — статуетка сови. Глобус, неважливо, сувенірний він або справжній, також розташуйте його в секторі мудрості. Він символізує не тільки суть енергії цієї зони, але і її стихію — Землю.

Картини, які підходять для цієї частини вашого будинку, повинні зображати що-небудь пов’язане з землею — гори, луки або пустелі. Підтримати силу стихії можна також порцеляновими, гіпсовими, глиняними, кам’яними і кришталевими виробами. Підходять навіть зовсім звичайні предмети, такі як вази. Це можуть бути і статуетки, але стежте, щоб вони не несли в собі негативного значення. Це принесе вам удачу в навчанні і прийнятті рішень.

Сектор кар’єри

На півночі знаходиться сектор кар’єри. Розташувати там найкраще робочий кабінет. Більшість людей не бере роботу додому, але письмовий стіл є практично в кожному будинку. Його найкраще ставити саме в цьому секторі, як і телефон — не тільки міський, а й підставки для мобільних апаратів. Якщо у вас є робочий мобільний, зберігайте його в секторі кар’єри.

Талісман, який найкраще підходить для розміщення в зоні кар’єри — це черепаха. Вона приносить гроші, просування по кар’єрних сходах і забезпечує підтримку важливих людей. Статуетка повинна бути виготовлена ​​з металу, інші матеріали в цьому секторі будуть послаблювати силу стихії Води.

Часто можна знайти талісман фен-шуй у вигляді черепахи, що несе на своїй спині трьох жаб. Він означає довголіття, благополуччя і багате життя і теж підходить для розміщення в зоні кар’єри.

Якщо ви займаєтеся торгівлею, хорошим талісманом для кар’єри може стати металевий вітрильник. Він приносив удачу ще в ті часи, коли купці їздили по морю і привозили дорогі і бажані людям товари.

Стихія цього місця у вашій квартирі — Вода. За фен-шуй вважається, що Метал породжує Воду, тому його символи також можуть використовуватися. Невеликі настільні фонтани символізують рухому воду, що відмінно позначиться на вашій удачі. Але звичайні акваріуми, музика вітру і навіть металева чаша з чистою водою можуть стати хорошими талісманами, що допомагають побудувати кар’єру. Не забувайте також про скло і вітражах, які також є символами Води.

Талісман у вигляді підкови з металу, зображення і статуетки риб, а також монети фен-шуй також можна розмістити для досягнення високого заробітку і бажаної посади.

Сектор помічників і мандрівників

Цей сектор знаходиться на північному заході. Він відповідає за відносини з друзями, подорожі та корисні зв’язки. Якщо таких у вас немає, ви можете правильно обладнати північно-західний сектор і знайти те, що вам потрібно.

Кращий талісман для цього місця вашого будинку — це статуетка Ганеші, як покровителя ділових і зайнятих людей і захисника від усіх негараздів. Статуетка дракона-черепахи допоможе в захисті бізнес-контактів.

Шкатулка з металу з візитками, розташована в цій зоні, зробить ваші ділові контакти більш вдалими.

Якщо ви мрієте поїхати в якусь країну, розмістіть її зображення в цьому секторі. Вони допоможуть вам досягти цієї мети. Хороший приклад — статуетка Ейфелевої вежі. Також, за давніми традиціями, тут вішають портрети небесних або земних помічників. Це ікони святих, статуетки ангелів, фотографії друзів і рідних. Добре підходить також портрет президента, якщо ви дійсно поважаєте цю людину.

Сектор дітей

Сектор дітей і творчого начала знаходиться на заході. Тут бажано розмістити дитячу кімнату, а якщо дітей у вас немає, то пристосуйте це місце під заняття вашим улюбленим видом творчості.

Фігурка слона буде хорошим варіантом талісмана для творчої людини. Додайте її в західній частині вашого будинку, і муза не змусить себе довго чекати. Крім цього, слоники, як і кролики, допомагають завагітніти, коли знаходяться в зоні дітей. Якщо ви розводите кімнатні рослини, подумайте про гранату. Він також хороший для залучення натхнення.

Оскільки західний сектор відповідає за розвиток дітей, ви можете розмістити в ньому дитячі вироби. Добре підходить музика вітру, дзвіночки, найкраще з металу, з сімома трубочками. Також непоганий варіант — статуетки нецке, які зображують дітей. Їх має бути сім, це число даного сектора. Є китайський символ «малюк з горобцем», який захищає дітей і дарує безтурботне настрій.

Оскільки елементом сектора дітей є Метал, розміщуйте тут прикраси з цього матеріалу — вази, статуетки, символи начебто підкови. Вони також будуть працювати в якості талісманів для дітей і творчих особистостей.

Сектор любові

Качечки-мандаринки

Ця зона відповідає за відносини всередині шлюбу, кохання і узи сім’ї та знаходиться на південному заході. Найкраще в ній розміщувати спальню подружжя або, якщо ви ще не перебуваєте в шлюбі, своє ліжко.

Запалюйте на ніч дві червоні свічки в парному свічнику для того, щоб привернути любов у ваше життя. Стихія сектора — Земля, але Вогонь породжує Землю. Талісманами любові по фен-шуй можуть стати керамічні, фарфорові і кам’яні вироби.

У цьому секторі вашого будинку доречні будь-які парні талісмани — качечки-мандаринки, дельфіни, лебеді і парні вази. Парні свічники і подушки теж підходять. Це буде приносити вам любов і щастя в шлюбі. Навіть якщо ви не знайшли вашу другу половину, це не змусить себе довго чекати.

Найкраще рослина для південно-західній частині будинку — це півонії. Вони символізують любов і пристрасть. Не обов’язково їх вирощувати, картина із зображенням цих квітів також підійде. Але актуально це значення тільки до того, як у вас з’являться діти. Після цього півонії почнуть символізувати невірність.

Не можна вішати картини самотніх людей, це принесе вам тільки нещастя в любовних відносинах. Використовуйте зображення людей, які щасливі разом. Також підходять сердечка, шоколадні цукерки та інші речі, пов’язані з романтикою.

Композиція з каменів, зроблена вручну і обкурені пахощами, принесе вам любов у всіх її проявах. Камені можна знайти на море або біля річки, а можна додати в композицію напівдорогоцінного каміння з магазину.

Сектор слави

Ділянка, що відповідає за славу і успіх, знаходиться на півдні вашого будинку. Якщо ви бажаєте знайти визнання і повагу оточуючих, придбайте відповідні талісмани і розташуйте їх у цьому секторі.

Стихія сектора слави — Вогонь. Енергію, що допомагає вам досягти слави, можна активізувати, якщо розмістити тут статуетку або картину, що зображає фенікса. Крім Вогню, він символізує славу, успіх і процвітання. Крім фенікса, як талісмани непогано підходить півень, павич, орел і кінь. Кінь на картині повинна прагнути вгору. Всі ці символи приносять вам славу, спонукають до цілеспрямованості і оптимізму.

Кручені раковини — відомі талісмани фен-шуй, які приносять визнання і славу. Не забувайте також про павиних пір’ї, які мають таке ж значення, як і статуетки цього пташкаа. Число сектора — дев’ять, тому число однакових талісманів, рівне дев’яти, має більший ефект.

Камін не тільки символізує стихію сектора слави, а й саму славу. Він обов’язково повинен бути чинним і доглянутим. Вироби з гострими гранями теж добре підходять, як і ті, які прагнуть вгору. Гарна ідея талісмана слави — статуетка Останкінської телевежі або єгипетської піраміди.

Сектор багатства

Сектор, який відповідає за матеріальні блага, знаходиться на південно-сході. Ідеально, якщо в цьому секторі знаходиться кухня, їдальня, вітальня і інші кімнати, які належать всій родині.

Стихія сектора — Дерево, тому розміщуйте тут грошове дерево, дзеркала, статуетки зі скла і дерева, а також телевізор, комп’ютер та іншу техніку розважального характеру. Зелені рослини дозволять вашим доходам зростати, якщо не зів’януть. В такому випадку, рослина доведеться замінити. Число, яке повинно домінувати в цій частині будинку — чотири. Талісманом багатства можуть бути навіть чотири яблука, розміщені в південно-східній частині будинку. Дерев’яна музика вітру і вироби з аметисту, наприклад, друзи будуть хорошою ідеєю. Рибки — стародавній китайський символ щастя і багатства, також добре підходять.

Фігурка бога Хоттей принесе не тільки дохід, але щастя, гармонію і удачу. Його іноді називають сміється Будда.

Сектор сім’ї

Сектор сім’ї знаходиться на сході і відповідає не тільки за сімейні відносини, але і за благополуччя всього вашого роду. Число — три, тому шукайте талісмани в такій же кількості. Добре підходить статуетка трьох черепах, що стоять один на одному, вона символізує єдність.

Дерево і Вода — це елементи, які домінують в цій частині будинку. Дерев’яна музика вітру, рослини, статуетки зі скла і дерева, дзеркала, акваріуми і настільні фонтани стануть добрими помічниками у створенні гармонії в родині.

Картини, які висять тут, повинні зображати воду, рослини і пейзажі. Сімейне дерево в фен-шуй — це не особлива фоторамка, а рослина, яке займає особливе місце в кімнаті. За умови його здоров’я, сімейне дерево даруватиме всій родині процвітання.

Нефритові яйця і кришталеві кулі забезпечать вас грошима на сімейні витрати — харчування, квартплату, навчання та інші. Дракон символізує вічне життя вашого роду. Статуетка дракона буде талісманом, який захистить вашу сім’ю від зла. Бувають талісмани у вигляді дракона з перлиною в роті.

Чапля — талісман, який приносить стійкість і підтримку сім’ї. Сімейні фотографії навіть самі по собі можуть служити хорошим способом зміцнити відносини, якщо розміщені в даному секторі.

Деякі амулети і талісмани фен-шуй

Монети фен-шуй, мабуть, відомі кожному. Зазвичай розміщують їх в секторі багатства, але доречні вони практично в будь-якій ділянці квартири. Наприклад, під килимком біля вхідних дверей або в землі, під доріжкою на вашій ділянці, яка веде в будинок.

Кришталевий лотос — це символ божественного начала, мудрості, просвітління, щастя і багатства. Він незамінний в дитячій кімнаті, подружній спальні, а також в секторі мудрості. Він створює гармонійну атмосферу, проганяє негативну енергію і привертає позитивну.

Трехлапая жаба з монетою в роті відома практично кожному. Це дуже сильний грошовий талісман. Розміщувати його можна не тільки в секторах, які відповідають за гроші, а ще й біля вхідних дверей. Але при цьому жаба повинна перебувати спиною до виходу з дому. Цей талісман потрібно часто мити під проточною водою, а в Китаї жабу часто розміщують в чаші фонтану.

Собаки Фу

Собаки Фу — це парні фігурки, яких розміщують разом. Але приносять вони не любов, а захист від злодіїв, шахраїв і небезпеки. Вважається, що цей амулет відганяє жебраків від житла. Не можна ставити їх рівні землі, тільки на підставку. Самець повинен стояти праворуч від вхідних дверей (якщо дивитися на двері зсередини приміщення), а самка — зліва.

Китайські зіркові старці — це три фігурки, які приносять багатство, процвітання, довге життя і здоров’я. Ставте їх в місці, де збирається ваша сім’я, наприклад, у вітальні. Підходить також зона здоров’я, яка знаходиться в центрі будинку, або східна кімната.

Гарбуз — амулет гарного самопочуття, який підсилює дію ліків. Його можна підвісити над узголів’ям подружнього ліжка для того, щоб повернути пристрасть у відносини пари.

Собака буде охороняти ваш будинок, якщо ви поставите її на чільне місце. Амулет у вигляді цуценятко ставте на робочий стіл.

Короп — це символ завзятості і цілеспрямованості. Драконьи коропи — уособлення магії на успіх в бізнесі, а також хороші помічники військовим і тим, хто будує кар’єру.

Летюча миша приносить удачу в будь-яких починаннях. У природних кристалах укладена велика сила, але штучні кристали по фен-шуй можна застосовувати в якості амулетів для будинку. Можна підвісити кристал на червону нитку над входом в туалет для нейтралізації негативної енергії цієї кімнати. Вішають їх також на вікна.

Серед тих амулетів і талісманів фен-шуй, які ще не були описані вище, окремо варто згадати храмових левів. Зазвичай це парні статуетки лева і левиці, які символізують владу і велич. Вони можуть нейтралізувати шкідливий вплив, наприклад, будівлі, яке спрямоване на ваші вікна, або дерева навпроти вхідних дверей. Розміщуйте храмових левів тільки обличчями назовні, на підвіконнях, біля вхідних дверей, на робочому столі. Великі статуї можна ставити біля виходів з приміщення, на вулиці.

В цілому, подібні талісмани на удачу зможуть значно змінити ваше життя, особливо якщо ви спробуєте чітко дотримуватися всіх рекомендацій старовинної китайської науки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: