Обереги своїми руками — навчися захищати себе і своїх близьких

Обереги своїми руками - навчися захищати себе і своїх близьких

У нашому житті часто трапляються непередбачувані ситуації. Тому слід заздалегідь потурбуватися захистом себе, свого будинку і близьких. Обереги, зроблені своїми руками, як не можна краще впораються зі своїм завданням.

Зміст:

Як зробити обереги для жінок?

Жіночі та чоловічі обереги відрізняються своєю енергетикою, так що, перш ніж виготовити сподобався вам амулет, подивіться, чи підходить він вам. Звичайно, існують обереги, які підходять як чоловікам, так і жінкам, але про них буде написано нижче.

Оберіг Лади

Як відомо, Лада — це слов’янська богиня любові і шлюбу, захисниця жінок. Тому її оберіг, відповідно, призначений тільки для них. Це особливий амулет, так як, на відміну від інших оберегів, він куди сильніше. Це пов’язано з тим, що силу йому даєте не ви, а богиня. Оберіг зображує два перекрещённих овалу, обрамлених квадратом. Це символізує зв’язок жінки з Навью, світом мертвих, а саме, як берегині роду, яка оплакує попередніх століть і призводить нових членів сім’ї. Цей оберіг потрібно починати носити ще з дитинства, щоб заздрісники не навела порчу або приворот на підростаючу дівчинку. Крім цього, як покровителька шлюбу, Лада також допомагає знайти підходящого нареченого в потрібний час. Крім того, вона захищає шлюб і благополуччя в родині.

Букет з березових гілочок

Цей оберіг потрібно зробити власними руками в ту пору, коли тільки починають розпускатися листочки дерев. Є і чоловічий аналог цього амулета — «намисто з жолудів», але про нього буде написано нижче. Отже, вам потрібно в поодинці піти в ліс і нарвати невелика кількість березових гілочок. Після цього, прийшовши додому, складіть з них букети, перев’яжіть стрічкою і поставте в своїй або в дитячій спальні. Цей оберіг захищає від хвороб, сприяє збереженню миру і спокою у вашій родині. Крім цього, він виліковує безсоння і захищає від кошмарів. Якщо ж ваші відносини з чоловіком помітно охололи, то можна додати в цей букет грона горобини і оточити його червоною стрічкою. Через півроку оберіг потрібно буде замінити на новий.

Віяло для захисту будинку

Для початку вам потрібно зібрати необхідні частини трав або дерев. Перш за все, вам потрібно визначитися, від чого саме ви хочете захистити свій будинок. Так, якщо вам потрібен оберіг від привороту і порчі — нарвіть гілок в’яза або вербену, від руйнування шлюбу — гілочку або кору верби або вільхи, якщо ви хочете очистити ваш будинок — зберіть кору осики або ялівцю, від хвилювань і тривог — сосна або дуб. Можна також і складати композиції, якщо у вас кілька цілей.

Після того, як ви зібрали матеріал, вам потрібно вимити і висушити набране, після чого зробити з нього невеликий віник, віяло. Його потрібно повісити над вхідними дверима мітелкою вниз, щоб він «вимітав зло». Крім цього, в нього можна додати такі частинки, як: лавровий лист (удача в справах), невеликі монетки (залучення багатства), горох (мир і гармонія в родині), кукурудза (захист від хвороб) і т. д.

Не потрібно знімати його надмірно часто. Такий оберіг служить довго, близько кілька років.

Оберіг для дитини своїми руками

Цей ритуал використовується, якщо ви хочете вберегти свою дитину від чогось або когось. Це простий обряд, але дуже дієвий. Для цього вам знадобиться вовняна нитка. Колір цієї нитки може варіюватися в залежності від того, який саме оберіг ви хочете зробити. Так, червона — захистить від поганих людей, від хуліганів. Помаранчева і жовта оберігають від привороту і порчі, від заздрості. Зелена захищає від злодіїв і шахраїв. Фіолетові нитки захистять в складній ситуації, додадуть сил. Крім обережний сил, наузи можуть мати і інші функції. Наприклад, синя і блакитна нитки допоможуть не соромитися при розмові, додадуть впевненості в спілкуванні. Біла — підвищує пам’ять, підтримує інтерес до навчання. Після того, як ви вибрали колір нитки, її необхідно скрутити і зав’язати на ній 7 вузликів, при цьому кажучи:

Лети повз, хвацько неси, дитини захисти.

Потім цей оберіг зав’яжіть на правому зап’ясті дитини. Також можна використовувати не одну, а три нитки, щоб посилити захист.

Обереги для всіх своїми руками

Ці обереги може виготовити як чоловік, так і жінка. Головне, з яким наміром і бажанням були виготовлені ці амулети.

Обереги з тіста

Амулети можуть бути з різного матеріалу: від шкур звірів до трав і квітів. Цей оберіг потрібно зробити з тіста. Зрозуміло, з собою його носити не дуже-то зручно, так що це вважається захистом для будинку. Інгредієнти тесту: сіль (захист від злих сил, її часто використовують в ритуалах зняття порчі), борошно (символ багатства і гармонії) і вода (оновлення, поліпшення). Далі вам потрібно ретельно вимісити тісто, одночасно думаючи про щось хороше. Уявляйте, як ваша енергія стікає в тісто і насичується його.

Після цього виліпити з нього фігурки. Їх форма залежить від ваших намірів. Так, кажан — символ сильної енергетичної захисту від нечистої сили, мішок означає багатство, а саме, відвертає бідність, журавель захистить від негараздів в сімейному житті, фігурка ластівки допоможе завершити будь-яку справу. Слідом за цим підсушіть вироби в духовці при 60 градусах протягом пари годин до повного приготування або залиште на підвіконні на кілька днів. Потім ви можете розфарбувати фігурку фарбами і покрити лаком для кращого зберігання. Потім визначте відповідний для неї місце, найкраще там, де ви будете бачити її кожен день.

Дзвіночки

Цей оберіг можна використовувати як для захисту будинку, так і членів сім’ї, особливо дітей. Щоб дзвіночки працювали, потрібно повісити їх в певному місці, зокрема, біля вхідних дверей або вікон. Замість них можна також використовувати дитячі брязкальця (особливо сильними енергетично будуть ті, якими ви або ваші діти гралися в дитинстві). Підвішувати предмети потрібно за допомогою товстої нитки з натурального матеріалу, наприклад, вовни або льону. Бажано, щоб вона була червоного, білого або чорного кольорів. Для посилення результату можна об’єднати всі три нитки. Дуже важливо, щоб дзвіночки не розбилися, інакше вся захист впаде і більш того, можливі неприємні наслідки.

Перш ніж вішати оберіг, його потрібно зарядити. Це повинна зробити старша жінка в будинку. Наприклад, якщо ви живете з матір’ю або свекрухою, попросіть їх зробити цей ритуал. Для цього потрібно налити трохи червоного вина в глибоку тарілку, опустити туди дзвіночок і сказати:

Червоне вино, в тобі сила і мудрість, накопичена роками, ти даруєш людям здоров’я і довголіття. Дай свою силу дзвонику, щоб він дзвоном відлякував злі сили, залучав в наш дім щастя, дарував нам здоров’я і довголіття.

Після цього повісьте обереги біля вікна або на люстру для захисту приміщення. Добре буде помістити амулет в дитячу, щоб він оберігав малюка від хвороб і негативної енергії. Ви можете повісити кілька дзвіночків для посилення дії. Відповідне число — 3. Періодично їх потрібно очищати від нагромадилося негативу, а саме поміщати в миску з сіллю на годину.

Як зробити чоловічі обереги?

Зазвичай захистом займаються саме жінки, так як їх енергетика якраз підходить до цих завдань. Чоловіча ж сила більш активна, вона прагне завойовувати, а не захищати. Однак, незважаючи на це, існують обереги, призначені спеціально для них.

Намисто з жолудів

Як відомо, дуб — чоловіче дерево, символізує стійкість, мужність, вірність. Тому його часто використовують в різних слов’янських ритуалах. Цей ритуал спрямований на захист будинку і його мешканців, але важливо, щоб саме чоловік був головою сім’ї. Отже, вам потрібно піти в ліс і набрати жолудів. Вони повинні бути свіжими, красивими, що не прогнилими, без чорних цяток. Їх кількість залежить від того, на скільки місяців ви хочете поставити захист. Пам’ятайте, що будь-який оберіг з часом втрачає свою силу, так що не беріть занадто багато, максимум 9 місяців. Після цього вам потрібно взяти голку і червону нитку і нанизувати жолуді на нитку. Далі повісьте намисто на кухні в не помітному місці, де воно повинно лежати до закінчення терміну. Потім спаліть його і закопайте попіл на вулиці.

П’ять свічок

Цей обряд захищає вас і ваш будинок від злого чаклунства і ворогів. Отже, проводити його треба на молодий місяць в понеділок, як тільки зійде місяць. Вам потрібно роззутися, розставити по кутах 4 запалені свічки і сісти так, щоб бачити місяць. Потім візьміть в руки останню свічку, запаліть її і прочитайте заговір з аркуша паперу:

Встану я, раб Божий (ім’я), благословяс’, піду, перехрестившись, з дверей в двері, з воріт у ворота, під східну сторону. Під східною стороною є дві дороги: одна по праву руку, інша по ліву. Я, раб Божий (ім’я), піду по правій дорозі, зайду на високу гору. На тій високій горі стоїть Матушка Соборна церква. У Матінці Соборній церкви стоїть престол. На тому престолі сидить Пресвята Богородиця, а з нею сидять 12 апостолів, 12 ангелів. Підійду я до них і поклонюся в пояс. Матушка Пресвята Богородиця, 12 апостолів і 12 ангелів, посібників і допоможіть рабу Божому (ім’я) в світлому починанні, у праведній справі, захистіть мене від ворогів лукавих на славу Отця Небесного Господа нашого Ісуса Христа! Ключ! Замок! Мова! На віки вічні! Амінь! Амінь! Амінь!

Після цього покладіть папір на блюдце і запаліть листок за допомогою свічки. На попіл накапати воском і з’єднайте два компонента, щоб в результаті вийшов воскової кульку. Цей оберіг вам потрібно покласти в оксамитовий мішечок і заховати подалі від чужих очей. Свічки, які ви використовували в ритуалі, також сховайте і не виймайте протягом 1 року. Після ними можна буде скористатися в інших обрядах.

Як бачите, якщо докласти трохи зусиль, ваше життя стане набагато легше, і ви зможете не боятися за себе і своїх рідних. Але пам’ятайте, що обереги це ще не все, так що, крім цього, просто будьте обережні і спостережливі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: