Амулети і їх значення — знання, без яких не обійтися

Амулети і їх значення - знання, без яких не обійтися

Амулети і їх значення — тема, яка хвилює багатьох людей. Адже так важливо знати, який талісман Вам необхідний, і не помилитися у виборі. Перш ніж купувати будь-амулет, визначте, що він означає, чи підійде він Вам, і чи зможете Ви з ним впоратися.

Зміст:

Символи та обереги для захисту

Пентаграма — цей знак, що символізує щит. Він здатний захистити Вас від будь-якого негативного впливу:

Використовується талісман в основному для захисту чаклуна під час проведення складних ритуалів, пов’язаних із закликом демонів. Знак дозволяє не тільки уберегтися від негативного впливу, а й повернути нечисть в той світ, звідки вона прийшла і закрити коридори, між нашим і потойбічним світом.

Єгипетський хрест життя (ANCH)

Єгипетський хрест життя ( ANCH ) поширений і широко використовуваний атрибут. Сам знак означає друге народження. Здатний наділити свого господаря великим могутністю і захищає від усякого чаклунства. Є ключем, який здатний відкрити ворота, що ведуть у світ богів. Той, хто його носить, назавжди захищена від хвороб, нещасних випадків і неприємностей.

Астрологічний-навігаційний талісман. З’явився цей незвичайний оберіг в ХVIII ст. н. е. Його настійно рекомендують носити морякам, яким необхідний захист в тривалих рейсах. Талісман допоможе не тільки стати невразливим, але і сприяє накопиченню багатства. Моряки вірили, що якщо вирушать у рейс з цим оберегом, то обов’язково знайдуть скарби. Символ допоможе добре провести поїздку і захистить від неприємностей.

Серафим — це християнський сильний оберіг, який символізує істоту, що знаходиться біля Бога. Якщо Ви будете носити цей оберіг, то опинитеся під найсильнішою захистом ангелів. Посилити дію талісмана можна, використовуючи молитви від привороту і порчі. Так Ви ніколи не станете жертвою негативного впливу.

Ключ Соломона — талісман, цілеспрямовано вберігає свого власника від чаклунів і нечисті. Цей оберіг діє навіть сильніше, ніж пентаграма, і активізується, як тільки відчує, що господареві загрожує небезпека. Іноді талісман може зробити Вас повністю невидимим для нечисті і злих духів, що завадить чаклуна прив’язати їх до Вас.

Чарівна друк з написом «Час, що минув безповоротно». Цей китайський амулет може не тільки нейтралізувати негативні програми, за допомогою яких намагаються на Вас впливати, але і значно змінити ставлення людини до життя. Він здатний стерти з пам’яті старі образи, біль, ненависть і жаль про що-небудь. Носити амулет необхідно, якщо Ви відчуваєте порожнечу в душі, зазнали невдачі. Друк допоможе Вам впорається з таким станом.

Меч Феміди

Меч Феміди — знаряддя справедливості. Носити цей оберіг, як і оберіг Тора або Кельтський хрест, може тільки той, хто хоче відгородитися від потойбічного впливу, при цьому сам не бажає завдавати неприємності людям. Якщо Вас образили незаслужено, то амулет сам покарає кривдника. Але якщо Ви будете несправедливі, то ваше зло повернеться назад.

Якір — ще один популярний оберіг для моряків. Вважалося, що в довгому плаванні він захистить і від хвороб, і від стихії, і від інших нещасть. На сьогоднішній день талісман радять носити тільки чоловікам, так як з жіночої енергетикою він може вступити в конфлікт. Господарю оберіг принесе не тільки віру в себе, але і допоможе знайти справжнє призначення.

Любовні амулети і їх значення

Інь Янь. Цей знак дуже багатогранний, і сказати, що він тільки любовний — не можна. Представляє він собою два начала (чоловіче і жіноче), завдяки чому є символом єдності. Якщо такий оберіг знаходиться в будинку, то Ваш шлюб завжди буде міцним. Амулет блокує руйнування на території, що охороняється і сприяє створенню всього нового (нового життя, досягнення нових висот, перемог і т. Д.). Крім цього, оберіг можна застосовувати в якості захисту від недругів і злих духів.

Журавель з плодом персика — рідкісний амулет, що прийшов з давнього Китаю. Його необхідно носити жінкам, які хочуть міцну сім’ю, дітей і щасливе життя в шлюбі. Носиться амулет жінкою до того моменту, поки вона не вийде заміж і народить першу дитину. Після цього оберіг зберігається в Покутті Дітей (по фен-шую).

Магічні талісмани для залучення щастя та багатства

Монета щастя

Монета щастя. Цей корейський талісман здатний принести своєму власникові небувалу удачу і прибуток. Вам буде супроводжувати успіх у всіх починання, так як потік позитивної енергетики виходить з цієї монети в усіх напрямках. Монета просто як магніт притягує успіх, удачу і добробут.

Колесо фортуни — один з найсильніших талісманів для залучення грошей Використовується він для примноження багатства в крайні терміни. Навіть якщо Ви завзятий гравець, і Вам важко вчасно зупинитися, амулет зможе зробити це за Вас. Він дасть знати свого господаря, коли слід зупинитися і забрати виграш. Колесо фортуни просто притягує до свого господаря прибуток і допомагає отримати гроші навіть в найскладніших ситуаціях.

TRISKEL

TRISKEL — один з найвідоміших кельтських оберегів. Він символізує гармонію із зовнішнім світом і рівновагу в самій людині. Амулет сприяє накопиченню як духовного, так і матеріального багатства. У амулеті переплітаються всі 4 стихії з нескінченністю. Це говорить про те, що амулет буде притягувати справедливість і ваш праця не виявиться неоціненим. Благотворно впливає на самодостатність саме асиметрія в амулеті.

Підкова на удачу. Цей оберіг знаком всім. Його часто вішають на двері в надії на те, що після цього гроші прийдуть в цей будинок. Легенда свідчить, що підкова початку означати добробут в середньовіччі, так як в той час господарем гарного коня міг бути тільки дуже багата людина. Для того, щоб талісман притягував гроші, підкову необхідно правильно повісити.

Які бувають обереги проти хвороб?

Амулет сонця

Амулет сонця — відомий оберіг, який здатний не тільки вилікувати хворого, але і вберегти його від інших недуг. Вважається, що завдяки тому, що амулет символізує головне світило, в ньому накопичується тільки потужна позитивна енергетика, якої вистачає для лікування.

Амулет наділяє свого господаря великою силою волі і життєвою силою. Допомогти талісман може не тільки при фізичних захворюваннях, а й при хворобах психологічного характеру. Якщо у людини затяжна депресія, невроз і інші подібні недуги, то для нормалізації стану йому слід всього кілька днів носити обраний талісман.

Альфа і омега

Альфа і Омега з особистої монограмою Христа. Талісман складається з першої і останньої букви грецького алфавіту, що говорить про те, що цей символ охоплює все суще. Оберіг наділяє свого господаря стійкістю і небувалою силою волі, після чого він здатний впоратися навіть з самими сильним недугами.

Вважається, що людина з фізичними вадами, що носить такий амулет, зможе з легкістю досягти успіху в будь-якій сфері діяльності. Також амулет вважається символом пізнання, так як забезпечений вічним гаслом переможців:

In hoc signo vinces (Під цим знаком переможеш).

Дух Бога Сонця — індіанський амулет, що дарує удачу і здоров’я. Цей талісман здатний зарядити людини настільки потужною позитивною енергією, що бар’єр, який сформується з неї, відобразить будь-які хвороби, негативні програми запущені чаклунами, негаразди і проблеми.

Дарують мудрість амулети і їх значення

Пентакль Соломона

Магічний Пентакль Соломона — це знак, який символізує мудрість і логічне мислення. Амулет здатний збільшити і розвинути розумові здібності господаря, дарувати йому мудрість і допомогти приймати правильні рішення. Найкраще носити амулет тим, чиє життя тісно пов’язане з освітою або наукою. Носіння талісмана значно покращує пам’ять.

Провісник — магічний амулет, що сприяє накопиченню знань. Талісман відкриває перед людиною, яка його носить, всі двері і розкриває таємниці. Людина, що володіє цим оберегом, буде відати майбутнє, зможе правильно трактувати події сьогодення і вульгарного.

Завдяки знанням, що Ви отримаєте при носінні цього амулета, Ви зможете уникнути безлічі помилок, а ваші рішення завжди будуть правильними. Використовуючи цей талісман, Ви зможете дізнатися практично все що завгодно, але пам’ятайте, отриманими знаннями потрібно користуватися з розумом.

Амулет «П’яти благ»

Амулет «П’яти благ» — ще один китайський талісман, що дійшов до нас з далекого минулого. Він символізує 5 основних благ людства:

Талісман здатний наділити господаря мудрістю і відкрити всі секрет Всесвіту. Але станеться це тільки за однієї умови — якщо людина дізнається щось дуже важливе, він не зможе нікому про це розповісти. Використання отриманих знань для особистого збагачення також заборонено. Всевидюче око — знак, який зображає очей, поміщений в трикутник. Це дуже сильний талісман, здатний перемогти будь-яке зло, що Вас оточує або є у вашому серці. У християнстві він символізує всевидючого Бога. За допомогою амулета людина зможе стати мудрим, спокійним і розважливим. Одягнувши собі на шию Всевидяче око, Ви відкриєте ключем врата в світ пізнання.

Магічні амулети і талісмани — невід’ємний атрибут кожного чаклуна. Але якщо Ви не маєте ніякого відношення до магії, це не означає, що чарівні талісмани не працюватимуть в ваших руках. Вони примножать ваші гідності і приберуть недоліки. Головне, щоб він Вам подобався і дійсно виконував свою функцію.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: