Оберіг для вагітної — виготовлення своїми руками і значення

Оберіг для вагітної - виготовлення своїми руками і значення

Спеціальний оберіг для вагітної допоможе вам уникнути біди і привороту, народити здорового малюка і простіше перенести вагітність.

Зміст:

Простий оберіг для вагітної

Якщо у вас немає бажання або можливості займатися виготовленням оберега для вагітної, ви можете вибрати один з найпростіших і доступних кожній варіантів. Вони надійні і перевірені часом, але, разом з тим, їх виготовлення не займе у вас багато часу і не зажадає фінансових вкладень. Кращий варіант оберега для православної — це натільний хрест, який був даний при хрещенні. Він сам по собі може захистити від привороту, людський заздрості і шкідливої чорної магії, спрямованої як на вас, так і на вашу дитину. Натільні образки із зображенням Богородиці теж підходять.

Ще один простий оберіг — це шпилька. Її приколюють на нижню білизну або виворіт одягу. Деякі вважають, що її треба приколювати головкою вниз, але тут думки розходяться, і можна зустріти різні рекомендації з цього приводу. На нашому сайті можна знайти безліч заговорів на шпильку, які посилять її захисні властивості. Шпилькою для захисту від будь-якого зла користувалися ще наші предки, це надійний і досить простий спосіб, який забере у вас всього декілька хвилин.

Червона вовняна нитка на зап’ясті користується популярністю не тільки у вагітних, але навіть у деяких закордонних знаменитостей, першою з яких була Мадонна. Ви можете наслідувати її приклад. На нашому сайті є докладні рекомендації про те, як зробити такий оберіг. Ви можете робити і браслет з ниток червоного кольору, наговорив його для захисту від привороту і інших неприємностей, яким вагітні схильні сильніше, ніж інші люди. До нього можна додати намистини з відповідного мінералу, про які можна прочитати нижче.

Мінерали, які можуть бути оберегами для вагітної

Носити камені можна як в окремо куплених прикрасах, так і вплітати у вигляді намистин в браслети та інші обереги для вагітної, які робляться своїми руками. Не забувайте про те, що придбані в магазинах мінерали потребують очищення. Ретельно промийте їх, Окур пахощами, пронесіть над свічкою (можна використовувати церковну), а потім на ніч закопайте в сіль, яку після цього треба викинути.

Магічні властивості дорогоцінних каменів і мінералів відомі з давніх-давен. Ними користувалися всі народи, що жили в різний час. Ці властивості дійшли до нашого часу, і деякі з них дозволяють вважати ряд каменів дуже корисними при вагітності і використовувати їх як оберіг для вагітної жінки.

Кахалонг

Виняток — це кахалонг, який є виключно каменем молодих матерів. Він благотворно впливає на настрій, знімаючи перепади настрою і прибираючи тривожні стани. Кахалонг допомагає при пологах, зменшуючи больові відчуття, для чого в старовину до стегна породіллі прив’язували цей мінерал. Кахалонг дбатиме про вас і після пологів, сприяючи виробленню материнського молока.

Зелений гранат

Зелений гранат зміцнює організм, допомагає полегшити самопочуття під час виношування дитини, робить вагітність і пологи легше. Він підсилює жіночу енергетику. В якості талісмана на вагітність, який робиться ще під час планування дитини, він може допомогти зачати дівчинку.

Рубін

Рубін вважали хорошим оберегом на вагітність в Греції. Його вважали за краще заміжні жінки. Він не тільки підкреслював їх статус і сімейний стан, а й сприяв захисту під час вагітності, дарував захист і заступництво богині Гери, поліпшував стан здоров’я майбутньої матері. Як оберіг на вагітність його теж використовують, вважається, що він допомагає зачаття. Під час планування дитини рубіни носять, щоб зачати хлопчика. Але під час пологів цей камінь може викликати кровотечу, тому незадовго перед пологами його треба знімати.

Аметист

Аметисти захищають сон майбутньої матері і сприяють поліпшенню її здоров’я. Для цього їх кладуть під подушку. Він охороняє від передпологового занепокоєння, тривожних станів і поганих снів. Добре підходить жінкам, які бояться пологів або мають проблеми зі здоров’ям і самопочуттям. Що лежить під подушкою подружнього ліжка аметист допомагає зачати дитину.

Місячний камі

Місячний камінь має цілу низку магічних властивостей. Але відповідним при вагітності оберегом його робить те, що він сприяє нормальному протіканню цього процесу і благополучним пологів. Для цього його треба носити в кільці на мізинці. Деякі вважають, що його не можна носити постійно, треба давати каменю відпочити. Є думка, за яким місячний камінь допомагає завагітніти, що робить його досить популярним оберегом на вагітність.

Яшма

Яшма — дуже хороший камінь для жінки, яка чекає дитину. Червона різновид нормалізує енергетику дітородних органів і допоможе під час пологів, володіючи здатністю зменшувати кровотеча. Червона яшма допомагає зачати дитину навіть тим, у кого це не виходить вже довгий час. Зелена яшма сприяє появі на світ здорову дитину, сприяє збереженню здоров’я його матері, допомагає при пологах. Яшма також добре захищає матір і дитину від злих сил і привороту.

Бірюза

Бірюза необхідна тим, у кого є загроза передчасних пологів. Вона благотоворно впливає на здоров’я і самопочуття. Бірюза допоможе вам виносити здорову дитину без особливих проблем і добре перенести пологи. Ще в давнину вважалося, що цей камінь зберігає від отримання травм. Це камінь спокою і впевненості, який допомагає і під час виношування потомства, і під час пологів.

Це стосується блакитний бірюзи, її носять при вагітності в якості оберега для вагітної жінки. А зелена бірюза допомагає зачати дитину і робить жінку більш привабливою в очах протилежної статі. Але, коли мета досягнута, прикраса із зеленої бірюзи змінюють на ті, які містять блакитну різновид.

Смарагд

Смарагд носили заможні вагітні жінки всіх епох, найчастіше в срібних кільцях на мізинцях. Він може додати сил під час пологів і полегшити цей процес. Добре підходить жінкам, які бояться пологів, оскільки надає мужності. Допомагає тим, хто переніс кесарів розтин, сприяючи швидкому загоєнню тканин.

Бурштин

Янтар захищає від привороту і порчі. Під час вагітності його власниці сила бурштину збільшується, вважається, що камінь відчуває швидку появу на світ нової людини. Він позбавляє не тільки від магічного втручання і негативної енергії, а й від поганого настрою, яке іноді властиво жінкам, що чекають дитину.

Гагат

Гагат позбавляє від тривоги, страхів і допомагає впоратися з перепадами настрою, якими часто відрізняється період виношування дитини. Він добре захищає від нечистої сили, привороту і порчі, а також людський заздрості і злості. Добре підходить тим, хто відчуває сильний стрес і боїться, що це зашкодить малюкові.

Алмаз — бажаний кожною жінкою камінь. Але він не тільки підкреслює статус і бездоганний стиль своєї власниці, а ще й володіє магічними властивостями, деякі з яких можуть бути корисні вагітної. Він допомагає під час пологів, благотворно впливаючи на самопочуття і надаючи жінці сил. Алмази роблять здоров’я і матері, і дитини міцніше, захищають від привороту і порчі. Особливою силою володіє обручку з цим каменем.

Гірський кришталь необхідний для захисту подружніх відносин в період очікування появи дитини на світ. Відомо, що деякі жінки в цей час відрізняються перепадами настрою і різноманітними капризами, а гірський кришталь пом’якшує вплив цих факторів на відносини між чоловіком і дружиною.

Слов’янські обереги для вагітних

Наші прабабусі робили іграшки для своїх дітей самостійно. Деякі з них служили захисними оберегами не тільки для майбутньої матері, але і для дитини після того, як той з’явиться на світ.

Існує багато оберегів у вигляді ляльок, і про кожного з них ви можете знайти докладну інформацію на нашому сайті. Та, яка робилася вагітною жінкою, називається Рожаниця. Її робить сама майбутня мати, не вдаючись до допомоги сторонніх і членів сім’ї. При створенні таких ляльок строго дотримуються правил. Вони досить прості:

Ляльку Рожаницю не дають в чужі руки, щоб вона не втратила силу. Її не виносять з дому. Важливі також думки під час її створення, вони обов’язково повинні бути позитивними.

Зображує Рожаниця жінку з хрестом замість обличчя, під широкою спідницею якої знаходиться лялька-пеленашка, що символізує дитини і вагітність. Її може робити не тільки вагітна, але і жінка, яка поки тільки планує дітей. Тоді лялька буде сприяти зачаття. Іноді в руках ляльки знаходиться один або два згортки, що символізують дітей. Їх має бути стільки, скільки дітей ви хочете народити. Але, за деякими джерелами, Рожаниця взагалі не повинна мати рук, адже її справа — не робота, а думки про майбутню дитину.

Кажуть, що ляльку-пеленашку вкладали під спідницю Рожаниці, якщо не виходило завагітніти довгий час. Незважаючи на погану репутацію ляльок, яких пов’язують з магією вуду, нічого страшного в створенні такого оберега немає. Він несе в собі позитивну енергію жінки і матері, нашкодити створенням такої ляльки неможливо. Є також обережна вишивка, яка носить таку ж назву. Рожаницю вишивають на подушках, одязі та інших предметах побуту. Але дія у неї може бути різним. Вона користується популярністю у тих, хто збирається планувати вагітність, але деякі з них під впливом цього оберега усвідомлюють, що до цього ще не готові. Оберіг Рожаниця допомагає і вагітним, захищаючи їх від усіх бід і покращуючи стан здоров’я. Але вишивати його для себе, на відміну від виготовлення однойменної ляльки, не можна. Краще попросити близьку родичку,

В цілому, обереги для вагітних ніколи не завадять, якщо ви чекаєте дитину. Наші предки примічали навіть найменші дрібниці — у них було дуже багато часу, щоб скласти свою думку про вплив тих чи інших речей на організм матері і здоров’я дитини.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: