Ікона оберігає будинок — благодать Божа в допомогу

Ікона оберігає будинок - благодать Божа в допомогу

Ікона оберіг для дому працює, тільки якщо ваша віра в Господа йде від серця. Однак повною мірою її не можна назвати оберегом, це святиня, предмет культу.

Зміст:

Для чого потрібна ікона — оберіг для дому

Головне призначення ікони — це допомога при молитвах. Образ покровителя, до якого звертається віруюча людина в своїй молитві, допомагає йому зосередитися на цій дії, всю свою увагу направити на читання молитви. При цьому, наявність зображення зовсім не є обов’язковим, молитися можна в будь-який час і в будь-якому місці. Але здебільшого віруючих складно сконцентруватися і налаштуватися на спілкування з Богом без символів. Сама по собі ікона — це тільки предмет мистецтва, якщо вона не була освячена в церкві. Тільки після цього вона перетворюється в святиню, перед якою можна молитися. Неосвячений ікон НЕ моляться.

У минулому майстри, які займалися створенням ікон за канонами, зобов’язані були отримувати на це благословення і дотримуватися посту протягом всього часу роботи. Зараз стає популярною вишивка та інші способи виготовлення ікон будинку. Після освячення в церкві на неї можна буде молитися. Існує безліч думок щодо можливості використання відповідних такого, і Якщо ви збираєтеся зробити ікону-оберіг для дому, краще запитати про це у священика, якому ви довіряєте.

Як розміщують ікони в будинку

Кожен, хто замислювався про те, що зображення святих — хороші обереги для дому, думав і про місце, де вони повинні знаходитися. Зараз допускається розміщення в будь-якому вільному місці квартири. У минулому їх розміщували на (або біля) східної стіни будинку. З огляду на сучасне планування житлових приміщень, це може бути неможливо, тому правила розміщення ікон в будинку досить лаконічні.

Не варто розміщувати святині біля телевізора, музичного центру або комп’ютера. Це не дуже поєднувані речі, але іноді дотримуватися цього правила неможливо. Працюючі за комп’ютером люди часто ставлять на своїх робочих столах ікону святого, який протегує їх діяльності.

Можливо Вас зацікавить стаття: якщо впала ікона.

Не варто допускати сусідства ікон з постерами, художніми книгами і елементами прикраси інтер’єру. Гарні вишиті рушники і живі квіти — це кращі прикраси покуття. Іноді там же розміщують освячену вербу. Якщо ікони висять на стіні, між ними не вішають картин і навіть зображень святих, що не освячені в церкві. Якщо у вас є фото храмів і подібні зображення, краще знайти їм інше місце розташування.

Вважається, що у кожної православної людини в будинку повинно бути три ікони — Діви Марії, Ісуса Христа і Трійці. Деякі обмежуються двома. Кількість їх в житло або офісі нічим не регламентується. Обмежень ніяких немає, у вас може бути стільки ікон, скільки вам необхідно.

Ікони святих, в ім’я яких були хрещені члени сім’ї, ангела-хранителя, а також ваших улюблених святих, наприклад, покровителів вашого роду діяльності теж можуть бути у вас бути. Може бути кілька зображень Богородиці або Спасителя. Немає ніяких правил, які б це забороняли.

Ікони, що оберігають будинок

Якщо ви не можете потурбуватися придбанням ікони, оберігає будинок, тобто, купити таку, біля якої прийнято молитися саме про захист житла, слід знати, що молитися перед ликами Спасителя або Богородиці можна про все. Однак перед Володимирській і Тихвінської зазвичай просять про здоров’я, слухняності дітей, вони допомагають зміцнити зв’язок між дітьми та батьками, уникнути «війни поколінь».

Перед ликом свого святого-покровителя також можна просити про що завгодно, будь це успіх в новому підприємстві або захист будинку від зла. Адже насправді оберегом є не саме зображення, а ваша молитва і допомога Господа.

Рекомендую також прочитати: чи можна дарувати ікони.

Семистрільна — це одна з найбільш сильний ікон, яка захищає як житло, так і всіх його мешканців від порчі, привороту і нечистої сили. Якщо ви побоюєтеся чорної магії, можете вибрати її своїм оберегом для дому та молитися перед нею про захист. У наш час цю ікону часто можна побачити навпроти вхідних дверей. Вважається, що зло не може увійти в приміщення, захищене їй. Це стосується не тільки нечистої сили, але також таємних ворогів і заздрісників.

Остобрамская ікона Богородиці — ще один хороший приклад домашнього оберега. Вона захищає від сварок, негативної енергії, порчі і прокляття, а також небажаних гостей, підступів недоброзичливців, заздрісників і нечистої сили. Майте на увазі, що таємний ворог може перестати ходити в ваш будинок, якщо ви розмістите в ньому це зображення. Звертайте увагу, хто з ваших знайомих або сусідів не бажає переступати ваш поріг.

Ікона Святителя Спиридона Триміфунтського допомагає в різноманітних справах, які пов’язані з будинком. Перед нею моліться про придбання речей для дому, наприклад, побутової техніки або меблів. Вона допоможе вам, якщо не вистачає коштів на покупку необхідного. Пошук житла, як оренда, так і купівля-продаж, теж не буде проблемою.

Неопалима Купина захищає від пожеж. Якщо у вас старий будинок з поганою проводкою, така ікона зовсім не буде зайвою в вашому червоному кутку. Так ви захистите своє майно і життя домочадців від вогню.

Ікона Іоанна Воїна буде хорошим оберегом для будинку від злодійства і грабежу. Вона необхідна тим, хто живе в неблагополучному районі. Якщо в будинку часто бувають дрібні, незначні пропажі, цей святий допоможе вам знайти того, хто в цьому винен. У наш неспокійний час складно уявити собі будинок, в якій була б зайвою така ікона.

Образ Святого Микити Новгородського захищає від будь-якого негативного впливу за допомогою магії або лихого ока. Перед ним моляться про захист від заздрісників і ворогів. Ця ікона прибере страхи і тривогу, допоможе впоратися з нервовою атмосферою, що найчастіше викликана приворотом або людський заздрістю, а іноді і порчім.

В цілому, головне при використанні зображень святих — це не самі картини, а ваша віра, тому, намагайтеся в першу чергу відкривати своє серце Богу, а не бездумно скуповувати релігійні символи.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: