Амулет на удачу — як знайти, як зробити і як купувати

Амулет на удачу - як знайти, як зробити і як купувати

Амулет на удачу — один з найпоширеніших в усі часи, свої версії цього талісмана були у кожного народу, який жив колись на нашій планеті. З цієї статті ви дізнаєтеся, як наслідувати їхній приклад і знайти удачу.

Зміст:

Який амулет на удачу краще вибрати

Трохи везіння не завадить кожній людині, і з цим добре впорається амулет на удачу. З ним ваше життя стане краще в усіх відношеннях, адже без удачі не впоратися жодна справа. Є три варіанти набуття власного амулета.Його можна випадково знайти, зробити самостійно або купити. Від способу, яким ви скористалися, щоб отримати амулет на удачу, залежить і його сила, і то, як саме він буде діяти. Знайдені випадково черепашки, камені і подібні предмети можуть стати хорошим талісманом удачі. До них відноситься і четирехлепестковий конюшина — один з найдавніших і відомих символів удачі. Якщо недалеко від вашого будинку росте конюшина, можете спробувати знайти той, у якого буде чотири пелюстки замість трьох. Його потрібно засушити і носити з собою так, щоб не пошкодити його і не втратити випадково. Добре підходить розміщення під прозорим кабошоном, наприклад.

Решта випадково знайдені речі, як правило, знаходяться не зовсім випадково. Ваша інтуїція підказує, що цей камінь або черепашку варто було б підібрати. Ви самі зрозумієте, що може принести вам везіння. За камінням найкраще вирушати до річки або моря. Ніякого очищення або зарядки випадково знайдені обереги не вимагають. Деякі вважають їх подарунками від вищих сил.

Монети приносять не тільки удачу, а й гроші. Якщо ви знайшли монету, рік випуску якої збігається з вашим роком народження, вам крупно повезло. Її можна використовувати як талісман, монетка буде приносити вам удачу, особливо велике везіння вас чекає в кар’єрі і грошових справах.

Ті, кому не щастить на випадкові знахідки, вважають за краще робити амулети на удачу своїми руками. Це дуже хороший варіант, адже предмет буде вбирати вашу енергію ще в процесі виготовлення. Вам не доведеться звикати один до одного, як це іноді буває з покупними виробами. Як правило, амулети на удачу, зроблені своїми руками, вимагають активації. Зазвичай це нескладні заговори. Також потрібна регулярна підживлення амулета власною енергією, щоб він не втрачав свою силу.

До цього виду талісманів відносяться різна біжутерія, яка робиться самостійно в домашніх умовах, мішечки з травами та іншими компонентами, наузи, малюнки, особисто викувані підкови і подібні предмети. Ви можете вибирати той варіант, який ви точно зумієте зробити. Багато хто займається творчістю в магічних цілях, наповнюючи предмети чарами і обзаводячись не тільки красивими виробами, а й магічними помічниками.

Якщо ви не знаєте, як зробити амулет на удачу, спробуйте почати з будь-якого нескладного способу виготовлення прикраси, брелка або іншого предмета. Не вибирайте занадто складні методики, і тоді ваша справа увінчається успіхом.

У наш час купити можна практично що завгодно, в тому числі і амулети і талісмани для різних цілей. Це швидкий спосіб отримання амулета, який добре підходить для зайнятий або не прагнучих до творчості людей. Але слід знати, що покупні обереги вимагають обов’язкового очищення, активації і зарядки енергією. Заряджати талісмани слід регулярно, як покупні, так і зроблені особисто вами. Не забувайте і про те, що ви не можете знати, яку енергію несе в собі річ і чиї руки її чіпали до того, як її придбали. Це істотний мінус амулетів, які продають в магазинах і на ринках.

Як очищати куплені амулети удачі

Будь-магічний предмет, який не зроблено особисто вами з позитивними думками в голові, вимагає очищення. Це необхідно тому, що замість амулета удачі ви можете отримати невідомо якої і чиєї енергією заряджений предмет. Про те, що речі можуть нести в собі енергію різного характеру, сказано чимало.

Очищення від негативної енергії проводиться за допомогою чотирьох стихій. Це повітря, вогонь, вода і земля. Представляти повітря може ароматична паличка, якою слід Окур предмет. Хорошим варіантом буде аромат ладану, сандалу, сосни або будь-який інший, який володіє очисними властивостями. Ви можете зробити свої пахощі самостійно. Непогано підходить також церковний ладан, який володіє сильними очисними властивостями. Деякі вважають за краще залишати оберіг на якийсь час на вулиці, щоб він був схильний до дії вітру.

Після цього слід пронести оберіг над полум’ям свічки. Якщо є можливість, розведіть багаття і потримайте предмет над ним. Але робити це треба акуратно, особливо, якщо він виготовлений з, наприклад, дерева. Якщо немає можливості пронести предмет над вогнем, хоча б покладіть його біля свічки. Свічка може бути як звичайною, так і церковної.

Потім амулет на удачу повинен бути підданий очищенню водою. Бажано промити його проточною водою, наприклад, потримати в струмку або річці. Чим довше ви будете це робити, тим сильніше буде ефект. Деякі вважають за краще кропити обереги святою водою, це непоганий варіант. Якщо немає можливості дістати святу воду або поїхати до природного джерела води, можна гарненько промити предмет під струменем води з-під крана. І останній етап — це закопування в землю. Це складно, тому більшість залишає предмети в солі на ніч, після чого сіль викидають на вулицю або змивають в каналізацію.

Як зарядити амулет на удачу

Цей нескладний обряд застосуємо як для куплених амулетів на удачу, так і для виготовлених своїми руками. Заряджають будь магічні предмети після очищення, якщо ви не робили його самостійно. Кращий час для цього — опівночі, фаза місяця відповідає меті, якої повинен служити амулет. В даному випадку це залучення удачі, тому фаза місяця — зростаюча або повний місяць.

Вам будуть потрібні три свічки. Їх можна купити в церкви, а можна взяти звичайні. Звичайно, перші більш кращі. Поставте свічки трикутником, в центрі якого буде знаходитися ваш амулет. Після цього дивіться на нього і промовте тричі:

Мій тепер талісман, доля моя! Удачу і везіння мені принесе, Біди і негоди від мене відведе.

Тепер візьміть ваш талісман в руки. Сконцентруйтеся на цілях, в досягненні яких вам потрібна його допомога. Уявляйте, як він повинен діяти і в чому саме допомагати вам. Постарайтеся відчути, як ваша енергія наповнює предмет, затиснутий між долонь. Ви самі визначите час, який необхідно витратити на це. Тепер ваш талісман повністю готовий до використання, але його зарядку час від часу проводити доведеться, адже сила предмета буде витрачатися на залучення удачі для вас.

Як зробити амулет на удачу своїми руками

Амулети-мішечки відомі кожному, і ви можете зробити такий на удачу. Як і вся магічна робота для цієї мети, їх роблять на зростаючу або повному місяці. Зробити мішечок досить просто. Його потрібно зшити з невеликого клаптика і наповнити відповідними предметами, які будуть приносити вам удачу. Готовий мішечок носять в кишені або сумці, можна також тримати його в гаманці.

Колір тканини для мішечка, який залучають удачу — червоний. Цей колір завжди вважався кольором удачі, грошей і благополуччя. Тканина найкраще вибирати натуральну, нитки теж. Під час виготовлення мішечка концентруйтеся на цілі, заради якої займаєтеся цим.

Рослини — практично головний компонент таких мішечків. Для того, щоб залучити удачу, вибирайте апельсинові кірки, алое, гранатове шкірку, полуничні листя, мускатний горіх, нарцис, папороть, яблуневий цвіт, лісовий горіх, лавровий лист, мох, жолуді, бадьян, фіалки, корицю. Зрозуміло, не варто забувати про чотирилистої і звичайному конюшині, який вважається символом удачі.

У мішечок можна додати шматочок бірюзи, цей камінь приносить удачу. Це може бути уламок, кабошон або невелика намистина. Невеликі фігурки, які зображують підкови, пелюстки конюшини, вузол удачі, золоту рибку, сонечко і інші відомі символи удачі. Можна покласти в мішечок кролячу лапку.

Готовий мішечок можна час від часу змащувати ефірною олією, наприклад, під час зарядки амулета. Добре підходить кориця, лотос, апельсин, аніс.

В цілому, всі народні прикмети, пов’язані з амулетами на удачу, не виникли на порожньому місці. Це сучасний темп життя не дозволяє помічати дрібниці, в той час, коли у наших предків були сторіччя, протягом яких можна було визначити, працює будь-яка магічна річ, чи ні.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: