Оберіг Алатир — значення найпотужнішого слов’янського оберега

Оберіг Алатир - значення найпотужнішого слов'янського оберега

Оберіг алатир — це один з найбільш потужних і ефективних слов’янських символів, здатний в одну мить змінити життя і дозволити вам добитися всього того, чого ви варті.

Зміст:

Оберіг Алатир і його історія

Історія появи цього символу, який зображувався на талісмани, одязі і предметах побуту ще у древніх слов’ян, оповита завісою таємниці. Невідомо насправді, звідки він з’явився, але легенд про виникнення цього символу складено чимало. Одна з них пов’язує його з містичним Алатир-каменем, розташування якого невідоме. Існує думка, що саме Від назви цього каменю походить слово «вівтар» і навіть сама традиція використовувати великі камені в ролі вівтарів.

Бел-горючий камінь Алатир. Зображення божества на острові Буян

Вважається, що на самій зорі часів з неба впав камінь, і потрапив він на острів Буян. Тоді цей острів був єдиною сушею, яка була на землі. Невідомо, де саме він перебував, але існує безліч казок і легенд, в яких згадується острів Буян. За старих часів вірили, що біля цього каменя і безпосередньо на ньому Боги відпочивають від трудів і милуються на створений ними світ.

Камінь-Алатир і острів Буян часто згадуються в заговірх, які потрібні для самих різних цілей. Деякі повір’я говорять, що камінь впав в море, але він був такий великий, що частина його залишилася на поверхні води. Він тримає на собі Світове древо, а від очей людей прихований. Слов’яни вірили, що на поверхні каменя були написані закони світобудови, які можуть змінити життя людини, що прочитав їх.

Значення символу Алатир

Значення символу Алатир досить туманно, єдиного тлумачення не існує. Символ являє собою восьмиконечную зірку з крапкою посередині. Одне з його значень — це центр всесвіту, Око бога Рода. Число променів зірки теж має своє сакральне значення. Відомо, що у слов’ян було стільки ж основних свят в році і вікових посвят.

Слов’яни вірили, що в символі Алатир укладені основи світобудови. Алатир-камінь вважали охоронцем і джерелом сонячного світла. За старих часів вірили, що з його допомогою боги можуть спілкуватися з людьми, тому Алатир-оберіг носили для того, щоб посилити свій зв’язок з божественними силами, які керують життям на землі.

Алатир символізує нескінченність Всесвіту, в якій знаходиться наша планета, а також гармонію, єдність і протистояння між двома началами. За старих часів він використовувався магами для того, щоб зберегти сім’ю, вилікувати важку хворобу і домогтися справедливості. Ще одне його значення — це пошук себе і прагнення до пізнання таємних знань, передача досвіду і зосередження мудрості.

Оберіг-Алатир — значення

Вважається, що Алатир-оберіг містить в собі всі знання і життєвий досвід наших предків. У ньому міститься мудрість, сила і велич природи, а також тих сил, які керують нашим світом. Його можна назвати одним з найсильніших слов’янських оберегів.

Такому амулетові приписують безліч властивостей. Навіть зараз вірять, що носіння даного символу у вигляді особистого талісмана або вишивки на одязі може вилікувати від будь-якої хвороби. Маються на увазі не тільки фізичні захворювання, а й пригніченість, депресії, лінь і апатія. Він дарує щастя і благополуччя кожній людині.

Іноді Алатир називають Щитом, що призводить до висновку про те, що такий оберіг буде мати захисними властивостями. У минулому даний оберіг робили зі срібла або золота, зараз ці матеріали теж вважають найбільш підходящими для виготовлення слов’янських оберегів. Іноді його прикрашали бурштином.

Серед слов’янських рун є руна Алатир. Вона означає зв’язок між трьома світами — Яви, Нави і Прави. Це символ підношення богам, зв’язку з ними. Дана руна позначає закономірні наслідки кожної дії в трьох світах. Іноді вона позначає будинок, як потужний образ міцної основи.

Зірка-Алатир — хто може її носити

Наші предки не тільки носили даний символ в якості оберега. Їм, як і багатьма іншими символами, прикрашали домашні і вуличні предмети побуту. Археологами були знайдені язичницькі релігійні предмети із зображенням символу Алатир. Його вважали творчим і світлим, що несе тільки позитивну енергетику, тому прикрашали їм ще й меблі, посуд і одяг, не забуваючи при цьому про те, що означає візерунок Алатир.

Носити такий оберіг можуть як чоловіки, так і жінки. Деякі вважають, що в даному знаку укладена гармонія між жіночою та чоловічою енергіями. Немає обмежень і за віком. Користуватися символом можуть навіть діти. За старих часів матері часто одягали своїм синам і дочкам такі амулети для їх захисту.

Зірка-Алатир завжди була присутня на одязі відунів часів стародавніх слов’ян. Деякий час вважалося, що носити його можуть тільки освічені люди, які володіють магічним даром. Пізніше він став амулетом мандрівників, даруючи їм мудрість, розсудливість, удачу і захист в дорозі. Хорошим оберегом він може стати для дослідника, історика або археолога, оскільки може поділитися досвідом предків і допомогти в пошуку знань.

В цілому, даний амулет необхідний тим, хто бажає зміцнити свій зв’язок з Богами і отримувати від них підказки в складних життєвих ситуаціях, знайти мудрість і благочестя. Вважається, що носить його стає праведником і може спілкуватися з Богами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: