Підкова на щастя й удачу — як правильно вибрати оберіг

Підкова на щастя й удачу - як правильно вибрати оберіг

Підкова на щастя — це один з тих талісманів, які відомі людині не одну сотню років і дійшли до наших днів. Він існує ще з тих часів, коли коні служили людині в якості основного засобу пересування і перевезення вантажів. Відповідно, підкови губилися набагато частіше, ніж зараз.

Зміст:

Підкова на щастя і її значення

Складно знайти людину, яка б не знала, що підкову вішають на удачу. За старих часів мати власного коня міг не кожен, біднякам вони були недоступні. Щасливих власників цих тварин, які могли за ними доглядати, вважали не тільки багатими, а й везучими, щасливими у всьому людьми. Тому наші предки вірили, що підкова несе в собі частинку цієї удачі і щастя, і З її допомогою можна притягнути у своє життя везіння і стати більш щасливим.

У минулому старі рекомендували підбирати підкови, що лежать на дорогах, вішати біля входу в будинок, почитати її, як рідну матір, і просити допомоги так, як просили б у рідного батька. Вважалося, що такий оберіг не тільки приносить щастя, удачу і матеріальне благополуччя, але і захищає сім’ю від горя, злих людей і інших неприємностей.

У багатьох культурах кінь вважалася символом багатства, високого становища в суспільстві, родючості і міцного здоров’я. Зображення коней популярні і серед прихильників вчення фен-шуй, адже вони приносять в будинок удачу. Можливо, ще й тому підкова теж вважається символом успіху, удачі і благополуччя. У деяких регіонах вона була символом повної чаші через зовнішньої схожості з цим посудиною, якщо вішати оберіг ріжками вгору. У Південній Америці її вважають здатною відлякати будь-які злі сили і захистити від чорного чаклунства.

Підкова на удачу — як її вибрати

Кращий варіант домашнього оберега-підкови — це річ, яка була використана конем. У сучасному світі складно послухатися поради предків і знайти її на дорозі. Але існують приватні стайні, школи верхової їзди і іподроми, де можна попросити в подарунок або купити справжню підкову.

Якщо у вас є можливість прогулятися неподалік від подібного місця, у вас є шанс знайти її. Підібравши підкову, слід залишити на землі монетку. Якщо ви приймаєте її в подарунок, наприклад, на іподромі, потрібно дати що-небудь натомість. Це може бути невеликий сувенір, солодощі або кілька монет.

Вважається, що дійсно принесе щастя тільки та підкова, яка була у використанні і після цього була подарована або ж знайдена випадково. Купувати її теж можна, а ось красти — ні в якому разі. Якщо знахідка виявилася брудною, слід почистити її, а потім змастити маслом.

Питання про те, як правильно вішати підкову, має велике значення. Розміщена в неправильному місці, вона буде тільки красивим предметом інтер’єру. Сторона, в яку спрямовані ріжки оберега, теж грає свою роль. Про це ви можете отримати додаткову інформацію з окремої статті про те, як правильно поводитися з цим оберегом.

Підкова на щастя може розміщуватися не тільки в будинку, хорошим оберегом вона буде і для офісу, магазину та будь-якого іншого закладу, якому не завадить трохи удачі і щастя. У минулому моряки брали такі обереги з собою в море для захисту від бур і інших неприємностей.

Чи працює сувенірний оберіг-підкова

Далеко не у кожного є можливість придбати, знайти або попросити в подарунок справжню підкову, якою користувалася кінь. Однак на прилавках магазинів можна побачити безліч варіантів сувенірів у вигляді цього популярного оберега, що приносить удачу. Як правило, вони ще й можуть виглядати досить стильно і прикрасити ваш передпокій. Крім цього, є ще і прикраси у вигляді підкови — кулони, сережки, брошки і багато іншого. Вони можуть стати вашим особистим талісманом удачі, для чого зовсім не підходить справжня підкова.

Багато хто вважає, що «несправжня» підкова, тобто, та, яка не контактувала з конем, працювати не буде. Але це не зовсім так. Безперечно, справжня підкова вважається кращим варіантом. Однак люди на протязі не одного століття вірили в силу щасливою підкови, сподівалися на її допомогу і користувалися їй як оберегом для будинку. Тому такий талісман в деякому сенсі можливо порівняти з «намоленій» іконою. Головне — це віра в його силу, без неї жоден оберіг працювати не буде.

Але при використанні сувенірних підков є одне обмеження. Це матеріал виготовлення. Він обов’язково повинен бути натуральним — дерево, метал, камінь або фарфор. Пластикові вироби вважаються невідповідними для використання їх в ролі талісманів. Зараз часто можна побачити магніти на холодильник у вигляді підков з пластика. Це стильний аксесуар, який може прикрасити вашу кухню, але з оберегами він не матиме нічого спільного.

Що стосується особистих талісманів-підков на удачу, краще вибирати цінні метали або мідь. Самий підходящий матеріал для кулона у вигляді підкови — це золото або срібло. Якщо у вас є можливість придбати сувенір-підкову для будинку з цих цінних металів, дуже добре. З таким талісманом ви ніколи не дізнаєтеся бідності і горя. За фен-шуй, оберіг-підкова чорного кольору захищає від будь-яких хвороб.

Найкраще, якщо сувенірна щаслива підкова дісталася в подарунок. Тоді значення символу буде підкріплюватися позитивною енергією радості від отримання подарунка. Якщо вам дійсно подобається ця річ, то, що вона «несправжня» не матиме ніякого значення. Навряд чи вона буде чимось гірше підкови, якою була підкована кінь.

Деякі вважають, що непоганою ідеєю буде самостійне виготовлення підкови. Якщо робота з металом вам недоступна, можете спробувати зробити її з солоного тіста, картону та інших матеріалів, з якими ви вмієте працювати. Готовий амулет можна прикрасити іншими Обережно символами, які вам подобаються і здаються сумісними з тим, що означає підкова. Прості елементи декору начебто намистин або квітів теж непогано підходять. Звичайно, вона не несе в собі енергетику сприятливого по фен-шуй тваринного і не використовувалася для його захисту, але будь-яка річ, виготовлена ​​своїми руками для конкретної мети, може допомогти її досягти.

В цілому, підкова може стати не тільки амулетом для залучення удачі, але і просто чудовою прикрасою вашого будинку, тому, навіть якщо ви і не довіряєте древнім знанням наших предків, нехтувати такою покупкою не варто.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: