Одолень трава — таємний слов’янський символ захисту

Одолень трава - таємний слов'янський символ захисту

Одолень трава — це один з найпоширеніших в наш час слов’янських символів. Як і всі інші, він має своє значення і може використовуватися в якості оберега.

Зміст:

Слов’янський оберіг Одолень трава

Одолень-трава — один з найпотужніших оберегів, які були поширені в часи стародавніх слов’ян. Його відносять до солярної групі, яка представляє собою символи, що позначають Сонце і його вічний рух. Їх прийнято тлумачити окремо, але група в цілому має і загальне значення — позбавлення від поганого і придбання корисного для людини.

Символ Одолень-трава — це не просто магічний знак. Він знаходиться на кордоні між древнеславянскими віруваннями і поняттям про медицину того часу. Прототипом для виникнення цього символу послужило рослина одолень-трава. Так в старовину називали білі і жовті латаття.

Саме магічне рослина одолень-трава мало досить велике значення, застосовувалося для лікування багатьох захворювань і використовувалося магами тих часів для різних цілей. До наших днів дійшли і заговори, в тексті яких є згадки цього могутнього рослини. Обереги ж з символом одолень-трави були поширені в минулому і вважалися наділеними дуже великою силою.

Значення оберега Одолень-трава

Основне значення оберега одолень-трава — це захист від злих сил. При цьому слов’яни деякий час вважали хвороби їх підступами, а тому цей оберіг можна назвати і захисником здоров’я людини. Він може бути і джерелом додаткової життєвої енергії, надаючи сил тоді, коли це необхідно носить оберіг.

Символ Одолень-трава очищає від негативу розум, тіло і душу людини. Тобто, з його допомогою можна зняти порчу і позбутися від важкої хвороби, а також захистити себе від чорного чаклунства і нечистої сили, хвороб і будь-якого іншого негативу. Негативом тут можна вважати і занепад в справах, проти цього такий оберіг теж ефективно бореться.

У минулому вважалося, що носити прикрасу або одяг з цим знаком не варто, адже так можна привернути до себе увагу потойбічного світу, а звичайній людині це ні до чого. Тому користувалися їм тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Оберіг Одолень-трава поміщали в дитячій колисці, одягали на хвору людину, носили, коли перебували в небезпеці.

Обережний знак Одолень-трава використовувався в якості індивідуального талісмана. Зазвичай його робили з дерева або металу. Найчастіше для цієї мети використовувалося срібло і золото, як місячний і сонячний метал відповідно. Вишивка теж застосовувалася, зазвичай вишивали цей символ на постільній білизні (особливо дитячому), подушках і рушниках. Якщо ви вмієте вишивати, можете зробити таку вишивку, щоб захистити ваш будинок і сім’ю.

Значення оберега Одолень-трава може змінюватися в залежності від того, на що нанести символ. Він часто зустрічався на посуді в якості захисту від отруєння. Це актуально в наш час з урахуванням якості продуктів харчування в деяких магазинах і погану екологію. Одолень-трава захищає організм від впливу отрут.

Малювали або гравірували знак Одолень-трава також на обладунках і зброю. На обладунках він служив захистом від ворожої зброї і допомагав повернутися з війни цілим і неушкодженим. На зброї же допомагав наносити більш важкі і шкідливі удари по ворогах, допомагав в битві.

Вважається, що перед тим, як носити такий оберіг, йому потрібно дати полежати під променями Сонця деякий час для очищення та активізації енергії, яка в ньому закладена.

Символ Одолень-трава — жіночий амулет

Як і чимала частина слов’янських оберегів, Одолень-трава має «пару». Це Цвіт Папороті. Одолень-трава вважається жіночим оберегом, а Цвіт Папороті має аналогічне значення, але підходить тільки чоловікам. За часів стародавніх слов’ян більшість подружніх пар мали парні амулети.

Відрізнити ці символи легко. Подумки розділіть лінією знак надвоє, уздовж. Якщо його лінії повернені вліво — це жіночий оберіг, а якщо вправо — чоловічий. Ви можете зробити або купити такий для себе і свого коханого, щоб захистити його від хвороб і нечистого чаклунства.

Правила вишивки також змінюються в залежності від того, який оберіг ви робите — чоловічий чи жіночий. Одолень-трава, як правило, оточується трояндами для дорослої жінки і бутонами троянд для дівчинки. Чоловічий варіант цього талісмана оточують жолудями для чоловіків і квітами хмелю для хлопчиків.

Цей символ дуже простий і одночасно складний. Але, так чи інакше, він легко може змінити життя на краще, роблячи її більш упорядкованим, безпечною і комфортною.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: