Оберіг від привороту і порчі

Оберіг від привороту і порчі

Оберіг від привороту і порчі необхідний кожній людині. Все в тій чи іншій мірі схильні до негативних впливів кожен день. З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно підібрати і зарядити такий оберіг.

Зміст:

Оберіг від привороту і порчі — магія символів

Практично у кожного народу існують універсальні захисні символи, що допомагають убезпечити себе, своїх близьких, своє добро і будинок від різноманітних напастей. Найпоширеніший з них в наш час можна зустріти в будь-якому місці. Це, звичайно ж, хрест. І він дійсно несе в собі потужну позитивну енергетику, яка підживлюється мільйонами молитов, підносяться віруючими християнами щодня. В якості захисту зображення хреста використовувалося задовго до появи християнства. Це — своєрідна «решітка», крізь яку жоден нечистий дух не може проломитися, в той час як позитивна енергія спокійно проходить між прутів. Зображення хреста наносилися на будь-які предмети — їх можна зустріти в самих простих орнаментах кам’яного віку, в традиційному одязі всіх народів світу і в якості талісманів.

Відомі символи інших релігій також можуть допомогти вам врятуватися від зла, проте, слід чітко розуміти, що працювати вони будуть в першу чергу тільки у прихильника цієї віри, а людині з іншим віросповіданням можуть, навпаки, принести в будинок енергію конфліктів і подразнень.

Але існують і універсальні знаки, однаково добре працюють у людей, які представляють різні конфесії. Так, хорошим прикладом подібних символів буде оберіг молвінец, зображення якого часто використовувалися нашими предками в побуті. Непогано працюють в якості захисту і скандинавські руни, так як їх знання і принципи дії ніяк не пов’язані з аспектом віри — це фундаментальні символи, енергетика яких безпосередньо «вшита» в світобудову. Кращі захисні рунічні знаки — це руни Альгиз і Турісаз.

Молитва — прекрасний оберіг від заздрості і привороту

Якщо у вас немає часу, можливості або бажання створювати спеціальний талісман, який відводив б від вас негативну енергетику, то ви можете просто звернутися до своїх святих-покровителів. Недарма і у наших предків, і у сучасних ревно віруючих християн молитви є обов’язковою частиною щоденного розпорядку.

Навіть прочитання «Отче Наш» від чистого серця щоранку і щовечора здатне надати вельми міцну і стійку захист, якщо не від сильної наведеної порчі, то як мінімум від випадкових привороту і лихослів’я.

Крім того, для захисту від подібних негативних впливів часто звертаються до Богородиці, або ж до Георгія Побідоносця, якщо потрібно впоратися з дійсно потужною і злий магією, а також покарати того, хто навів порчу.

Як зробити оберіг від заздрості, порчі і привороту своїми руками

Перш ніж приступати до виготовлення амулета, слід пам’ятати, що більшість подібних предметів можуть захистити від дуже серйозних магічних впливів, однак, мало які з них здатні зняти вже існуючі негативні програми. Більш того, у багатьох випадках, якщо ви змогли визначити порчу або приворот, створені вами магічні предмети не тільки не позбавлять вас від проблеми, а зможуть стати додатковим джерелом енергії для підживлення негативних установок.

Крім того, в магічному ремеслі є таке правило — будь-який інструмент, створений своїми руками, працює в рази краще, ніж аналогічний, придбаний у кого-то з рук. Тому при виготовленні оберега від порчі слід докладати максимум ваших особистих зусиль і вмінь, уникаючи, по можливості, придбання готових талісманів і амулетів.

Разом з цією статтею читають: захист від заздрості і привороту

Не варто переживати — навіть якщо ви ніколи не займалися будь-яким ручним творчістю і не робили ніяких виробів, ви все одно зможете впоратися. Більшість талісманів від порчі виготовляються з простих предметів з мінімумом зусиль.

Мішечки з травами

Багато рослин славляться здатністю вбирати негативну енергетику і відводити зло від своїх власників. Тому з рослин часто створюються амулети. Дуже популярні зараз мішечки з травами, які можна як розвісити по будинку, так і покласти собі в ліжко, зробити невеликий кулончик або брелок. Для створення подібного мішечка найкраще використовувати тільки натуральну тканину і трави, зібрані на зростаючому місяці своїми руками. Але, через брак можливості самостійно зірвати трави, можна скористатися й послугами різноманітних магазинів, аптек або ж просто піти на ринок.

Найкращими властивостями для відлякування злих сил завжди мали спеції. Вважалося, що нечисті істоти, що несуть приворот і порчу, не зможуть підійти до власника пряного амулета непомітно і обов’язково видадуть свою присутність чханням. Тому можете сміливо використовувати в якості наповнювача будь-яку пряність, яка найбільше подобається вам по запаху.

Не варто забувати і про те, що подібні мішечки можуть не тільки захищати вас від порчі, привороту і інших негативних впливів, але і володіють підтвердженою медичної ефективністю, як ароматичні засоби. Так, лаванда може допомогти налагодити режим сну, кріп — забезпечити захист від алергії, а мати-й-мачуха — зміцнити здоров’я дихальної системи.

Обереги від привороту і порчі для будинку

Якщо ви хочете захистити в першу чергу своїх близьких, а також майно і житло, то можна використовувати різноманітні статуетки і більше габаритні предмети, які не можна носити при собі.

Одним з найпопулярніших домашніх оберегів був коров’ячий череп, розташований над дверима. Однак, не слід йти на ринок і купувати коров’ячу голову, щоб потім довго і наполегливо чистити її від залишків м’яса і шкіри — подібний захист працює тільки в тому випадку, якщо тварина була вирощено вами, прожило довге і щасливе життя, допомагаючи вам в господарстві і побуті. Тоді воно буде раде послужити своїм господарям і після смерті. Але більшість корів, м’ясо яких продається на ринку, живуть в жахливих і жорстоких умовах, а їх смерть дуже часто не буває швидкою і безболісною, тому їх останки також будуть нести відбиток вкрай негативної енергії.

Куди краще для домашньої захисту від порчі підійдуть різноманітні культові предмети. Це можуть бути ікони, хрести. Обов’язково оформите у себе «червоний куточок», в якому постійно стоятимуть свята вода, церковний хліб, рушник і ікони.

Непогано допоможуть захистити житло від подкладов і порчі орнаменти, розташовані на вікнах і одвірках вхідних дверей. Але, крім цього, слід завжди дотримуватися додаткову обережність і перевіряти свій поріг і будинок на наявність подкладов — обереги здатні тільки запобігти прямому наведення порчі. Якщо ж ви самі занесете сторонній предмет в будинок, то ніяка захист вас не врятує.

Камені від привороту і порчі

Про те, що різноманітні мінерали, дорогоцінні й напівкоштовні камені мають свою, особливу магічну силу, люди знали ще з найдавніших часів.

Слід пам’ятати, що далеко не кожен камінь має здатність саме відводити порчі. Деякі, такі як авантюрин або гематит — взагалі здатні притягувати до вас негатив і підвищена увага з боку суспільства, тому треба бути обережним.

Добрими камінням для створення оберегів є, в першу чергу непрозорі різновиди. Вони можуть виступити як в ролі дзеркала, відбивши темну енергію в недоброзичливця, так і в якості «сорбенту», взявши на себе весь негатив. Однак, кварц, аметист і ювелірні прозорі вироби можуть служити хорошим індикатором порчі: якщо ви помітили, що камінь потьмянів, став матовим або потріскався — це значить, що на вас хтось навів найсильніший потік негативу.

Очищення талісманів від порчі і привороту

Слід пам’ятати, що будь-який талісман, призначений безпосередньо для захисту від порчі і привороту, слід періодично чистити. Інакше, рано чи пізно, він стане сам випромінювати негативну енергію і перетвориться з захисника в губителя. Обов’язково завжди звертайте увагу на зовнішній стан вашого амулета від порчі і привороту. Якщо на ньому з’явилися ознаки підвищеного зносу, потускнения, плями — це вірний знак того, що настав час приступати до очищення вашого талісмана. Коли від подібних проявів не вдається позбутися після проведення магічної чистки, від талісмана треба позбутися, закопавши його на перехресті далеко від дому. Навіть якщо вам сильно дорога ця річ, її подальше використання може загрожувати вам серйозними проблемами. Виробляти обряд очищення бажано на повному місяці. Є кілька методик чищення. Найпростіший варіант — це покласти вашу річ в проточну воду. Крім того, аналогічним чином слід чинити і з купленими і подарованими талісманами, щоб зняти з них енергетичний відбиток творця і продавця. Також, не зайвим буде вдатися і до допомоги інших стихій — Окур амулет пахощами, провести їм над полум’ям свічки і закопати на час в землі, або ж присипати сіллю.

Позитивно впливає на захисні властивості і місячне світло. Незалежно від призначення талісмана, він завжди може насититися чистою і світлою енергією, якщо на нього деякий час будуть потрапляти прямі промені місячного світла.

В цілому, різноманітні талісмани, амулети і обереги можуть дійсно добре захистити вас від порчі і привороту, але слід уважно підходити до їх вибору і стежити за їх станом.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: