Сумісність Бика з іншими знаками

Представники знаку Бика, так само як і сама тварина, споконвіку славилися своєю старанністю, любов’ю до праці, благородством. Такі люди ніколи не кидають яку-небудь справу на півдорозі. Взявшись за одне, вони йдуть до кінця, і їх неможливо збити з наміченого шляху. Для них не існує нездоланних перешкод. В дружбі, любові, роботі вони відрізняються відповідальністю, надійністю і вимогливістю. Сумісність Бика з іншими знаками може бути різною, так як є знаки з якими людина може конфліктувати, а з іншими навпаки буде нормально спілкуватися або навіть побудувати міцну сім’ю.

Зміст:

сумісність бика за гороскопом з іншими знаками зодіаку

Сумісність Бика за гороскопом з іншими знаками зодіаку

Вдала сумісність Бика з іншим знаком, часто пов’язана із віком і досвідом пари, а також з їх прагненням створити міцну сім’ю. Але важливе значення тут відіграє і розташування зірок. Це пов’язано з тим, що різні знаки наділені різними рисами характеру, життєвими цілями і прагненнями. Якщо партнери зможуть домовитися між собою і налагодити спілкування, то таку пару чекає успіх на всіх фронтах.

Бик в любовних справах

Бики часто стають жертвами нерозділеного кохання. Швидко запалюються пристрастю, намагаючись подолати всі перешкоди на своєму шляху, відсувають розум на задній план і віддають перевагу почуттям. Чоловіки і жінки народжені в рік Бика особливо проникні і комунікабельні, для них не виникає проблеми з пошуком контакту з співрозмовником. Саме тому такий знак користується популярністю серед протилежної статі. За словами астрологів, це самий велелюбний знак.

Особливо яскраво це проявляється в юнацькому віці. На жаль, така велелюбність приводить їх до нерозділеного кохання. Якщо ж предмет обожнювання відповів взаємністю, то почуття Бика швидко гаснуть, як і спалахнули і людина відправляється на пошуки нової любові. Так може тривати довгий час, поки не зустрінеться справжня любов, або не настане період зрілості. В останньому випадку вибір партнера, часто пов’язаний вже не з безмірною любов’ю, а з життєвими орієнтирами.

Люди, народжені під цим знаком віддають себе повністю у відносинах, можуть кілька годин перебувати в мріях про світле безхмарному майбутньому. Якщо предмет обожнювання не відповідає взаємністю, то Бик буде відчувати не найкращі почуття, людина може навіть витратити більшу частину свого часу, забувши про все, для вибудовування стратегії про завоювання протилежної статі. Так може тривати роками. Вщухнуть почуття представника наполегливої знака, тільки з появою нового предмету обожнювання.

Биков приваблює в партнері

З віком представники знаку переглядають життєві цінності. Чим старша людина, тим більше він потребує партнера, що має життєві цінності, прагнення, а також бажання створити міцну сім’ю. Його вже не влаштовує юнацька влюбливість — тільки той представник протилежної статі займе місце в його серці, який розділяє з ним його орієнтири. В іншому випадку, міцних відносин можна не чекати. По-справжньому міцні пари, можна побудувати тільки зі спокійною людиною, здатним міркувати розсудливо.

У відносинах з Биком повинна бути пристрасть

Наприклад любовна сумісність у Бика з Раками дуже гарна, а також можливий вдалий союз з Тільцями. А ось гарна любовна сумісність з Водолієм під великим питанням, так як для Водолія свобода понад усе. Пристрасть і бурю емоцій представники знаку можуть отримати при союзі з Левом, Овном або Стрільцем. Іноді пристрасть і емоції необхідні Бикам, яким може набриднути тихе і спокійне життя. Але і на постійну пристрасть у відносинах люди, народжені під цим знаком рідко погоджуються. Все має бути в міру. Адже в першу чергу, в сумісності з Биком, саме він у парі і грає роль кам’яної стіни і добувача.

Сумісність чоловіка Бика з іншими знаками зодіаку

Практично будь-якій жінці буде важко, якщо чоловік проявить диктаторські нотки характеру. Саме тому не кожна жінка готова принести себе в жертву відносин, ставши поступливою домогосподаркою. Сім’я з таким чоловіком повинна створюватися тільки після 30 років. Хоча у такого союзу є і позитивні сторони. Чоловік стає справжньою опорою для своєї жінки. Це здобувач, для якого на першому місці завжди буде стояти сім’я. Можна бути впевненими, що чоловік Бик не буде змінювати, перебуваючи у шлюбі. Для нього важливіше фортецю родини, ніж швидкоплинні захоплення. Щоб побудувати сім’ю, супутниця повинна володіти такими якостями як: поступливість, смиренність, мудрість.

Якщо представник знака вибрав собі супутницю має амбіції, довго такий шлюб не протримається, так як прагне до того, щоб його супутниця могла створити затишок у домі. Крім цього, важливе значення для Бика приймає допитливість і освіченість супутниці, оскільки тільки розумними доводами і логікою вона зможе переконати коханого у своїй правоті. У стосунках чоловік любить владу і ідеальна сумісність у Бика повинна бути з тими знаками зодіаку, хто підходить такому партнерові по емоційному стану.

Але іноді його прагнення до контролю над всім і вся призводить до того, що представник знака морально пригнічує свого супутника життя. Чоловічий представник такого знака найчастіше не проявляє романтичності у відносинах. Від чоловіка ви не дочекаєтеся вечері при свічках або польоту на повітряній кулі. Для нього любов проявляється в наданні допомоги своєї коханої — помити посуд, прибрати будинок. І це, напевно найкращий прояв любові. Загальна сумісність Бика з Раками в роботі і дружбі досить хороша, люди, народжені в ці роки, підходять один одному. Якщо заглянути в гороскоп, то Рак здатний ставити інтереси свого партнера понад усе, тому загальна сумісність Бика з Раком майже 100 %.

Сумісність жінки Бика з іншими знаками зодіаку

Дівчата Бики завжди дуже ініціативні, романтичні і чуйні на різні пропозиції. Такі жінки славляться своєю хазяйновитістю, гостинністю і смаком. Завдяки тому, яка у жінок Биків позитивна характеристика, вони здатні перетворити будинок у затишний вогнище. Вибираючи собі в супутниці життя таку жінку, практично жоден чоловік не помилиться. Жінка Бик ніколи не зрадить і не обдурить. За словами астрологів, сумісність Бика та інших знаків буде хороша з практичним і надійним чоловіком.

Жінка Бик вірна і надійна

Для жінки такого знака не важлива романтика, вона віддає перевагу реалізму, їй не важливо як до тебе ставляться інші люди. Для неї не так важливі прогулянки під місяцем, як можливість поділитися робочими проблемами з чоловіком. Для жінки важливо, щоб вона була почута своїм обранцем. Не так важлива його допомога, підтримка. За гороскопом сумісність у Бика жінки, найбільш оптимальна з Дівою, Скорпіоном і Левом. Про Близнюків і Риб кажуть, що в їх голові гуляє вітер, що зовсім не підходить. Такий союз приречений на небажання чути одне одного та зрозуміти, це призведе до постійних сварок.

Однак не варто думати, що відданість представників цього знака передбачає покірність своєму чоловікові у всіх життєвих ситуаціях. Союз з деспотичним чоловіком приречений на швидкий розрив. Для жінки важливо, щоб її обранець по достоїнству оцінив всі її старання. Якщо цього вона не відчуває, то жінка піде. Вона цілком самодостатня і без чоловіка, саме тому ні про яке терпіння зневаги мови йти не може.

Сумісність Бика з іншими знаками за східним гороскопом

Багато хто задається питанням, яка ідеальна сумісність Бика і з яким із знаків, людина народжена в цей рік зможе створити зразковий сімейний союз? Представники даного знака мають традиційний погляд на життя, саме тому велике значення надається готовності пари побудувати сім’ю. Для Бика необхідний м’який знак, дотримується всього традиційного.

Бик і Щур

Пара приречена на щасливе майбутнє, якщо Щур навчиться чути і слухати свого партнера. Представники обох знаків, знають, як важко заробляються гроші і раціонально ними розпоряджаються. Бик виступає в якості гаранта безпеки і надійності, а Пацюк — вірності і безмежної любові.

Бик і Бик

В даному союзі відбувається додаток партнерів один одним, вони з’єднуються як частини пазла. Незважаючи на любов до влади, війни в парі не буде. Кожен підбере собі нішу, не втручаючись у справи партнера.

Бик і Тигр

Стосунки у такій парі будуть напруженими, оскільки Тигра можуть пригнічувати своїм авторитетом. Різні погляди на життя, неможливість зрозуміти один одного — все це буде призводити до сварок. Єдиним виходом із ситуації стане зміна світогляду.

Бик і Кролик (кіт, кіт)

Теоретично союз можливий з кішкою (кроликом), але практично обом партнерам буде вельми непросто перший час. Це пов’язано з тим, що доведеться багато в чому змінити свої звички в догоду партнеру. Нерідкі ситуації, коли партнерів стає важко перебувати разом, оскільки у відносинах не вистачає пристрасті, так як Кролик (заєць) — занадто сором’язливий. Походи до друзів і на розважальні заходи здатні принести в їхнє життя нові емоції.

Бик і Кінь

Бик буде прагнути загнати темпераментну Кінь в певні рамки і не завжди між такими знаками буває дружба. Бик буде проявляти агресію і запальність, що відштовхне партнера, тому Кінь йому не підходить. Для створення міцного союзу, над відносинами доведеться довго і наполегливо працювати.

Бик і Коза

Конфліктів не уникнути

Бику доведеться дуже нелегко з непостійною Козою. Це буде призводити до непорозумінь і як наслідок, до конфліктів. Коза буде вимагати від партнера те, чого він не може їй дати зв’язку з натурою — захоплення і обожнювання. Нерідкі конфлікти на фінансовій ґрунті, коли партнери не можуть зрозуміти постійну і невиправдану з їх точки зору витрату грошей.

Бик і Мавпа

Представники знаку є практично повними протилежностями за характером один одного, однак притягує їх, немов магнітами. Але так триває не довго. По закінченню деякого часу Бика починає напружувати спонтанна Мавпа, а її сарказм по відношенню до нього, ранить. Це призводить до сварок в парі.

Бик і Кабан

Не ідеальне, але досить непогане поєднання для обох знаків. Схожі інтереси і цілі об’єднують їх. Єдиною перешкодою на шляху до щастя може стати любов Кабана до неробству. Навіть якщо врахувати гороскоп і вибрати відповідні знаки зодіаку, такий союз досить складний.

Бик і Півень

Кожен представник знака спрямований на створення довгих і гармонійних відносин, саме тому пару чекає міцний союз. У ньому все прекрасно поєднується — чуйність, взаєморозуміння, тяжіння, підтримка, пристрасть. Кожен отримує радість, веселощі і захоплення.

Бик і Дракон

Представники знаків не схожі один на одного, проте їх союз можна назвати успішним. Дракон навчить Бика квапливості, якої йому трохи не вистачає, а той, у свою чергу, навчить поважати думку і погляди партнера. Якщо в парі назріває конфлікт, проблему необхідно відразу вирішити і не відкладати його на потім. Тільки так можна зберегти гармонію у відносинах.

Бик і Змія

Можна сказати, що цей союз — еталон сімейного щастя. Змію в партнері буде залучати надійність, здатність бути опорою і логічне мислення. Змія буде намагатися у всьому догодити партнера, а той, у свою чергу, буде закривати очі на дрібні недоліки Змії. Однак варто звернути увагу, що консервативного Бика може відштовхнути бурхливе минуле життя партнера. Саме тому необхідно її ретельно приховати. Як то кажуть, брехня на благо.

Бик і Собака

Складний союз на думку астрологів. Це пов’язано з тим, що у партнерів різні життєві позиції. Собаці просто необхідно бути в тренді, їй важко буде зрозуміти консерватизм свого супутника. Різні ідеали і цілі в житті стануть каменем спотикання. Наполегливі характери не дадуть їм поступитися один одному пальму першості. Собака надмірно товариська і відкрита, саме тому знайти спільну мову часто не представляється можливим.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: