Сумісність Бика і Собаки

Гороскопи на сумісність користуються великою популярністю, тому що кожній парі хочеться дізнатися, що ж їх чекає у майбутньому. Важливо зіставляти не тільки гороскопи по знакам зодіаку, але ще й східні гороскопи. Вони теж допоможуть краще розуміти коханої людини. Якщо ви за східним гороскопом Собака, а кохана людина Бик або навпаки, то в сімейному житті ви будете спиратися на загальні принципи. Сумісність Бика і Собаки, з якими труднощами у відносинах зіткнеться ця пара?

Зміст:

сумісність знаків східного гороскопу бика і собаки

Сумісність знаків східного гороскопу Бика і Собаки

Чоловік Бик

З першого погляду можна подумати, що хлопець Бик володіє всіма якостями героя-коханця. В юнацькому віці панянки, як правило, мріють про авторитарному, навіть дещо деспотичний чоловікові, який веде їх за собою і бере на себе левову частку їхніх проблем. Саме такими якостями володіє хлопець, який народився в рік Бика.

Але лише через деякий час дівчина у відносинах з таким хлопцем починає ловити себе на тому, що їй не вистачає свободи і самостійності. Дівчина з незалежним характером навряд чи надовго затримається поруч з цим чоловіком. А ось, якщо дівчина вихована в патріархальній родині, то характер такого чоловіка їй доведеться за смаком.

Чоловік-Бик – це кам’яна стіна, за яку може сховатися жінка. Жінці поруч з ним потрібно бути чутливою і пластичною. У Бика, як правило, бувають проблеми з тим, щоб визнати в дівчині рівноправного партнера. Дітей він любить, він сімейна людина, але виховувати їх буде за суворими правилами.

Свою мужність і відповідальність Бик також прагне довести і в роботі, професійної діяльності. Йому подобається брати на себе відповідальність, тому він часто займає керівний пост або керує власним бізнесом.

Жінка Собака

Дівчина Собака за східним гороскопом відрізняється красою, граціозністю, легким і веселим характером. У неї чудове почуття гумору, вона легка в спілкуванні, ця дівчина вміє по-справжньому радіти життю. Якщо в оточенні вона зустрічає когось, хто не поділяє її почуттів, то вона тихенько піде в сторону, не стане сперечатися, в цьому проявляється її мудрість і прийняття людей різними.

Вона любить життя і любить змінювати своє життя. Як правило, у неї є кілька дуже амбітних цілей, до яких вона із задоволенням і завидною пристрастю рухається. Для цього знака характерно працьовитість. Але бажання багато працювати виходить не від страху залишитися бідною, а від інтересу і любові до своєї справи.

Шлюб, любовні відносини для неї теж важливі. Вона вибере для себе чоловіка, який не буде заважати їй реалізуватися у професії. Дуже ймовірно, що жінка Собака вибере для себе людину, виходячи із загальних професійних інтересів. Вибирає коханого вона довго, але вже якщо вибрала, то дуже сильно прив’язується до коханого. І це не означає, що вона буде проводити з ним весь свій вільний час. Це означає, що з об’єктом своєї любові дівчина Собака сильно з’єднується емоційно. Схильна дуже переживати, якщо втрачає друзів або якщо їй доводиться пережити розставання.

Сумісність чоловік Бик і Собака жінка

Простими і легкими ці відносини назвати не можна. Тут малоймовірна любов з першого погляду. Швидше за все, спочатку у них буде дружба, яка потім переросте в романтичні відносини.

Складнощі у відносинах

Чоловік Бик і жінка Собака, східний гороскоп такої пари говорить про те, що складнощі ці відносини зазнають на ґрунті того, що у них різні цінності. Чоловік бик схильний прагнути до престижу, загального визнання. Жінка ж Собака хоче жити і живе так, як цього хочеться тільки їй. Вона не орієнтується на думку оточуючих. Вона не одягне модне плаття, якщо воно їй не по душі. А йому, як раз дуже хочеться, щоб його жінка була самою модною, це важливо для його чоловічої самооцінки. Дівчина Собака навряд лм стане сидіти на нудному заході, коли йому на ньому вкрай важливо зав’язати нові корисні знайомства.

Шлюб

Пару об’єднають загальні мрії

Але є у них загальні якості, у чоловіка Бика і жінки Собаки, на яких і можуть триматися відносини і шлюб цієї пари. Обидва прагматики, вони міцно стоять на землі. Обидва дуже люблять ставити перед собою цілі і з захопленням їх досягати. Їм буде цікаво разом мріяти і втілювати мрії. Тільки доведеться знайти компроміс між його прагненням до престижу та її виключно внутрішніми поривами.

Секс

Стосунки у ліжку складуться у цієї пари непогано. В основному це з-за того, що дівчині Собаці цікаво і забавно виконувати роль, яку їй задає улюблений. Їй добре просто від того, що він поруч, їй неважливо вона домінує в сексуальних відносинах або скоріше підкоряється. А ось Бику, як раз дуже важливо відчувати себе в цьому питанні чоловіком і вона дає йому таку можливість.

Чоловік Собака

Він добрий, турботливий, зовсім не прагне легким відносин на одну ніч. Для нього вкрай важливі глибокі душевні стосунки, де він зможе довіряти своїй коханій дівчині.

Часто спостерігаючи або вступаючи у взаємодію з таким чоловіком, у жінки включається материнський інстинкт, або навпаки поруч з ним хочеться бути маленькою дівчинкою, про яку він подбає. Хлопець Собака володіє одним дивним якістю, завдяки якому підкорює багато жіночі серця. Він вміє і любить слухати жінку, наполегливо, терпляче. Ну, хіба повз такого можна пройти повз? Завдяки цьому навіть сама сором’язлива або стервозна дівчина розкриває перед ним свою жіночу душу.

Чоловік Собака, як правило має непорушні принципи, пов’язані:

Жінка Бик

У неї сильна воля, вона самодостатня. Дивлячись на неї, деякі можуть подумати, жінка Бик абсолютно не потребує чоловічому надійному плечі. Але, якщо поспостерігати за цією дівчиною тривалий час, то можна помітити, що панночка здатна розчулитися від дрібниць. А це означає, що за вольовим характером ховається ніжна душа.

Любовні стосунки, шлюб для дівчини Бика грають дуже важливу роль. Їй дуже важлива реалізація у цій сфері. Дівчина мріє про те, як буде мамою і дружиною. Сім’я і шлюб для неї система непорушних правил і традицій, які вона з задоволенням створює.

Східний гороскоп говорить про те, що любовні відносини для цієї панянки з самого початку житті мають велике значення, про професійну реалізацію вона думає, мріє набагато менше. З самого раннього юнацького віку вона займається пошуками любові. Такий зосереджений інтерес часто призводить до того, що вона в любові буває нещасним. Адже закохується панночка дуже часто.

Жінка Бик жіночна і мудра

Східний гороскоп розповідає, що жінка Бик відрізняється кокетством і жіночністю. Вона мудра від природи. Навіть, перебуваючи заміжня, у неї є прихильники, які готові в усьому їй допомагати.

Сумісність чоловіка Собаки і жінки Бика

Їх відносини в любові досить стабільні, але є свої нюанси. Сумісність їх будується на тому, що для обох важливі такі якості, як вірність, відданість, чесність, серйозність. Жінка Бик міцно стоїть на землі і вірно направляє свого коханого чоловіка Собаку, який іноді надмірно переживає з деяких питань.

Складнощі у відносинах

Сумісність Собаки і Бика за східним гороскопом знижується, коли жінка Бик починає демонструвати свій натиск і влада. Коли вона починає будувати свого чоловіка. Для його знака така поведінка неприпустимо, але найголовніше, він не розуміє, як захиститися і донести до неї, що так з ним не можна. Якщо вона буде вміло по-жіночому спрямовувати його в потрібне русло, зберігаючи при цьому його чоловічу самооцінку, тоді стосунки і шлюб будуть успішними, сумісність підвищиться.

На чому побудований шлюб?

Собака і Бик, для цих знаків характерно відразу замислюватися про шлюб та сім’ю, для обох абсолютно не властиво заводити легкі романи. В їх кохання, стосунки відсутня романтична гра, вони відразу розглядають один одного в ролі дружини, чоловіка, майбутніх батьків.

Тут навряд чи буде велика пристрасть і багато пригод. Обидва цінують затишок, домашню обстановку. Їм подобається вести довгі задушевні розмови або обговорювати щось пов’язане з світоустрієм, мистецтвом. Чоловік Собака любить про це говорити, а їй подобається його слухати. При цьому, якщо у неї є на якийсь рахунок свою думку, то він її обов’язково вислухає, від цього її серце завжди тане. Жінці Бику дуже лестить, що в ній визнають особистість, і що відносини не мають векторний характер, де чоловік завжди головне.

Секс

У сексі їм буде комфортно, Бики та Собаки в любові, для цих знаків величезної цінності секс не представляє. Можливо, їй іноді не буде вистачати від нього домінування в цій сфері. Але, якщо застосувати гру і попросити про це по-жіночому, то у неї вийде змінити все в бажану сторону. Чоловікові Собаці сподобається в ній пристрасність, сила. Дуже ймовірно, що поряд з нею зросте і його сексуальність.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: