Символ Ярило в історії слов’ян і значення оберега

Символ Ярило в історії слов'ян і значення оберега

Символ Ярило в слов’янській культурі — це один з ключових елементів, пов’язаних з сонячним світлом в цілому і з весною зокрема. Він має вкрай потужної захисної силою і може виступати як чудовий оберіг. Але підходить цей знак не кожному — це слід пам’ятати, якщо ви зберетеся робити татуювання.

Зміст:

Знак Ярило і його історія

Ярило не є центральним божеством в ієрархії вищих сил наших предків. Деякі історики навіть вважають, що це був не бог, а обрядовий символ. Про це говорить, наприклад Микола Гальковский, відомий історик-слов’яністи. У той же самий час традиційна історія, так само як і сучасні слов’янські громади все ж вважають Ярилу божеством, а не персоніфікацією свята.

Знак Ярила

Проте, незалежно від точки зору, символ Ярило займав дуже важливе місце в житті наших предків. Він уособлював собою все ті якості, що були притаманні цьому весняному богу, і був в першу чергу юнацьким оберегом. У зовнішньому виконанні цей знак не мав якихось строгих традицій. Але у всіх слов’янських народів він зображувався практично однаково. Цей знак виглядав як лик сонячного бога, від якого розходяться промені світла або полум’я.

Такий знак наші предки наносили на святкові весняні одягу, він зображувався на будинках і ритуальної випічці. Але був цілий ряд правил, які ставилися до цього символу, без дотримання яких він таїв у собі небезпеку. Безтурботно користуватися його силою можна було лише навесні — в той час, коли бог Ярило повністю входив свого царювання.

Оберіг Ярило, його значення і сила

Бог слов’ян Ярило

Символ Ярило — бога Сонця і весни був вкрай потужним оберегом. Навесні його силою міг скористатися кожна людина, однак, в будь-яку іншу пору року подібна сила може бути небезпечною. Без побоювання можуть використовувати його лише юнаки та дівчата віком від 14 до 25 років. Це пов’язано з самою суттю бога Ярило. Він — не покровитель Сонця, як про це говорять розхожі омани, а саме — уособлення весняного Сонця. Тому і силою його можна користуватися лише в весняну пору року, або тим, чиє життя знаходиться в стадії весни.

В цілому, кажучи про ту силу, яку надає даний оберіг, можна сказати, що вона може використовуватися в будь-яких цілях — будь це захист від злого умислу або ж, наприклад, розвиток творчих здібностей. Вона може допомогти також і в любовних справах, однак, підходить тільки для старту відносин — однолюбства і стабільністю у відносинах весняний бог не відрізнявся. Тому підійде використання даного аспекту оберега Ярило тільки для того, щоб привернути увагу протилежної статі або ж внести родзинку в застояні відносини.

Про обмеження на використання даного оберега говорилося вище. Користуватися ним людям старшого віку можна лише навесні року, і то — з обережністю. Якщо звертатися до неї занадто часто, або мати злі наміри — вона має високу ймовірність звернутися на шкоду. Таким чином, цей оберіг Сонця при неправильному носінні може привести до інфантилізму, відсутності розсудливості і непослідовності в рішеннях — тому використовувати його для бізнесу навряд чи буде можливо навіть молодим людям.

Татуювання Ярило — що несе в собі це тату

Варто відзначити, що ставлення до татуювань у наших предків було неоднозначним. Точно так само і зараз — в окремих язичницьких громадах подібні знаки на тілі знаходяться під повною забороною, в інших же — навпаки заохочуються. Істина, як завжди, знаходиться посередині. Тату в минулому відігравали значну роль серед людей, і ігнорувати таку традицію просто нерозумно. Подібне можна пояснити лише пуританством. У той же самий час безрозсудне використання символів і нанесення їх на своє тіло в результаті може обернутися куди великою шкодою — тому підходити до такого рішення потрібно дійсно виважено і обережно.

Татуювання Ярило

Магічні символи, які використовуються в татуюваннях, впливають на своїх носіїв все життя, і далеко не завжди такий вплив може бути бажаним і виправданим. Проте татуювання Ярило здатна стати хорошим стимулом для людини, повністю виправдовує принципи бога Ярило. Тобто поки в людині немає злих помислів, навряд чи такий знак принесе біду. Він може допомогти в розкритті будь-якого потенціалу, дозволяючи домогтися всього, чого людина гідна. Такий знак надає людині і випробування на життєвому шляху — і з ними доведеться стикатися постійно. Але за їх подоланням обов’язково піде нагорода. Чи готові ви на таку зміну свого життя, яке обов’язково піде слідом за тату Ярило? Вирішувати тільки вам.

В цілому символ Ярило — безумовно світлий знак. Однак варто пам’ятати про те, що занадто яскраве світло може обпалювати. Тому користуватися його силою може не кожен, і з нею потрібно бути обережними.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: