Що значить родимка на соску, на грудях

Що значить родимка на соску, на грудях

Пігментні мітки на грудях мають особливе значення, особливо для жінок, якщо це родимка на соску. Тлумачення таких прикмет слід знати, якщо у вас є подібна відмітка на тілі. Далеко не завжди вони говорять тільки про риси характеру, над якими вам доведеться працювати, щоб очистити свою карму.

Зміст:

Що означає родимка на соску

Родимка на соску — це велика рідкість. Якщо вона не викликає побоювань лікаря, то може стати вашою родзинкою незалежно від статі, до якого ви ставитеся. Однак лікарі в будь-якому випадку рекомендують видаляти такі родимки жінкам, які планують годувати дитину грудьми, оскільки пошкодження освіти загрожує серйозними неприємностями.

Народна прикмета каже про те, що у жінок такі мітки з’являються тоді, коли вони готові до народження дитини. Це знак материнства і швидкого поповнення в родині. Можливо, саме таким способом ваш організм показує вам, що пора задуматися про потомство. Причому дитина обов’язково стане відомим, він отримає славу і багатство.

Якщо зліва на соску є кілька родимок, це говорить про те, що основне призначення жінки — народження дітей. Швидше за все, їй ще в дитинстві подобалося грати з ляльками, які зображували немовлят. Велика рідкість — бездітні жінки з такими мітками. Якщо їй не пощастило з зачаттям, вся материнська любов буде витрачатися на домашніх тварин, чоловіків і родичів. Саме такі люди із задоволенням йдуть працювати в дитячі сади і школи.

З точки зору карми, родимка на соску — не дуже хороший знак. Якщо вона праворуч, це погрожуй хворобами суглобів. Крім цього, така мітка може передбачати високу ймовірність інвалідності після травми. Якщо вона знаходиться зліва, це означає небезпеку через захворювання серцево-судинної системи. Тайські езотерики вважають, що саме в цьому районі проходить важливий енергетичний меридіан, який відповідає за здоров’я серця і суглобів людини. За старовинним російським прикметами родимка на лівому соску — знак нещасливою особистому житті, а на правому — багатства.

Родимка на соску, яка є у чоловіка, говорить про те, що він володіє потужним темпераментом і любить жіночу увагу. Втім, в шлюбі вони завжди зберігають вірність, одружуються тільки по любові. А якщо мітка знаходиться на ореолі у жінки, вона говорить про пристрасному характер.

Родимка під грудьми з правого боку

Серед того, що означає родимка під правою груддю, є перекази про підступність таких жінок. Однак це підступність зазвичай направлено на кар’єрне зростання. Йдеться про жінок, які головною своєю метою зробили кар’єру. На шляху до бажаної посади вони здатні буквально піти по головах.

Таке підступність не є небезпечним для близьких жінки. Вона може бути милою людиною для родичів, відмінною дочкою, матір’ю і дружиною. Такі дами рідко плетуть інтриги, поки це не стосується матеріальної вигоди. Але як тільки мова заходить про роботу, про наявність будь-яких моральних принципів вони відразу ж забувають. Може доходити і до кримінальних історій, хоча гострий розум і великий досвід в офісних інтригах дозволяє не бути спійманої.

Такі якості дозволяють багато чого досягти в житті. Йдеться про жінок, які прагнуть до високих доходів, престижної посади і шані. Однак мало хто знає, які способи домогтися мети вони використовували, коли займатися не такі значущі місця в суспільстві. У розумінні таких людей єдиний спосіб уникнути суперництва — це знищити конкурентів, вивести їх з гри.

Родимка під лівою груддю — значення

Родимка під лівою груддю говорить про виняткове підступність її власниці. Однак піти на підлість вона може тільки через любов. Як правило, такі дами плетуть інтриги і намагаються добитися уваги чоловіка, що сподобався будь-яку ціну. Саме серед власниць таких невусів знаходяться бажаючі відвести чужого чоловіка. Сімейні чоловіки їм особливо подобаються, навіть викликають спортивний інтерес.

У такий дами може бути не один коханець, іноді вони живуть на кілька сімей. Чоловіки, зрозуміло, ні про що не здогадуються, адже їх невірні дружини вміють замітати сліди обману. Мати таку жінку в своєму оточенні — просто небезпечно, адже ніяких моральних забобонів вона не має. Вчорашня подруга за один день може перетворитися в суперницю, проти якої доведеться вести боротьбу.

Однак незважаючи на постійне плетіння інтриг і вміння залучити будь-якого чоловіка, в шлюбі їм не везе. Часто їх улюблені викривають постійні обмани і знаходять більш чесних супутниць життя. До речі, якщо така родимка під грудьми є у чоловіка, тлумачення для нього нічим не відрізняється від жіночого. Це затятий зрадник, і дівчата викликають у нього тільки спортивний інтерес.

Вам напевно буде цікава стаття про трактування фігур з родимок.

Що означає родимка між грудей на грудях у жінок

Родимка між грудей у ​​жінок і чоловіків говорить про стабільність. Вона буде переслідувати вас до кінця життя. У жодній сфері життя не очікується різких спадів і підйомів. Звичайно, великих статків нажити не вийде, проте і потребуватиме не доведеться. Схожим чином складуться справи і з іншими питаннями — особистим життям, кар’єрою і друзями. Ви завжди будете триматися золотої середини.

Жінки з родимками на лівій груді часто змушені страждати від нещасної любові. Це кармічний знак, який говорить про те, що в минулому житті ви зруйнували чиїсь стосунки. Крім цього, є попередження про серйозну особисту драму. Вона стосуватиметься або шлюбу, або любовних відносин, яких подій в родині і серед родичів.

Родимка на правій груді говорить про те, що вам судилося стати дружиною і матір’ю. Така мітка обіцяє, що чоловіків у вашому житті буде трохи, швидше за все, навіть один єдиний. Ви не будете прагнути до любовних пригод, сімейне щастя стане головним пріоритетом вашому житті.

Значення родимок на грудях у чоловіків

Якщо трохи нижче соска є багато родимок, наприклад, більше десяти, цей чоловік слабкий духом і не має сили волі. Йому не варто вірити, оскільки він ненадійний і здатний обдурити. Якщо там є всього одна-дві мітки, значення прикмети змінюється на протилежне. Це означає, що перед вами чесний і надійний чоловік, з яким не страшно створювати сім’ю.

Крім цього, родимки під лівими сосками у чоловіків говорять про романтичності людини. Є велика ймовірність захоплення подорожами або мореплавством, археологією або авіацією, а може бути, інший не менш цікавою діяльністю. Мітка під правим соском говорить про те, що перед вами благородний чоловік, справжнісінький лицар. Він любить дітей і здатний стати відмінним чоловіком і батьком.

Родимки на грудях часто мають вдівці, які пов’язують себе узами шлюбу тільки один раз. Втративши кохану, вони більше не бажають мати відносини з жінками. Такі люди все життя зберігають вірність своїй другій половині, вони виключно моногамні і закохуються по-справжньому тільки раз в житті.

В цілому, значення родимок плям на грудях може стати цікавою інформацією для людини, у якого є такі позначки. Тільки вам вирішувати, наскільки вірити старовинним прикметам і думок сучасних езотериків. Як мінімум, таке ворожіння за родимками зможе стати цікавим способом провести час і дізнатися себе краще.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: