Що означає інтимна родимка на члені, лобку і статевих губах

Що означає інтимна родимка на члені, лобку і статевих губах

Родимка на члені у чоловіків — така ж рідкість, як відмітини на статевих губах жінок. Такий секрет на вашому тілі може багато розповісти про ваш темперамент і характер. За старих часів вірили, що такі інтимні прикмети мають особливе значення.

Зміст:

Що означає родимка на члені

Родимка на члені у чоловіка говорить про те, що він вкрай велелюбний. Він дуже любить жіноча стать і користується величезною популярністю серед жінок. Навіть в дівчині, яку навколишні вважають непримітною і малоцікавою, такий хлопець здатний відшукати якусь родзинку. Це справжній дамський угодник, який може вгадати бажання жінки без слів. Він непогано розбирається в жіночій психології і здатний потурати всім жіночим примхам.

Темперамент чоловіки, у якого є родимка на пенісі, знаходиться на високому рівні. Однак з нього вийде зразковий сім’янин, адже шлюб такий хлопець може укладає любові. Незважаючи на виражений темперамент, чоловік з такою ознакою на інтимному місці не змінюватиме своєї коханої жінки. Він довіряє своїй другій половині і, в свою чергу, сам не піде на зраду.

Такі люди, як правило, роблять своїх дружин дуже щасливими. Вони розуміють жінок, цінують шлюб і приділяють чимало уваги своїй дружині. Такі люди ніколи не залишаються холостяками до кінця днів. Сексуальне життя в шлюбі з такою людиною б’є ключем, власники родимок в інтимних місцях завжди знають, як її урізноманітнити. Проблеми з потенцією у таких чоловіків — велика рідкість. Вони романтичні і приємні в спілкуванні. Як правило, у таких людей народжуються красиві і успішні діти. Якщо родимок три або більше, це говорить про багатодітності.

Серед того, що означає родимка на члені, є і успішність людини. Він легко домагається поставлених цілей. Часто такі люди стають багатими і успішними бізнесменами. При цьому навіть народжені в бідних сім’ях знаходять способи розбагатіти без особливих вкладень. Це спритні і везучі люди, які легко вирішують проблеми, їх життя складається непогано. Вони ведуть себе природно в будь-якій ситуації, не люблять прикидатися і зазвичай заробляють на життя чесними способами.

Родимка на статевих губах — значення

Родимка на статевих губах у жінки говорить про те, що їй притаманне нестандартну поведінку в сексі. Вона може бути надмірно затиснутою або занадто агресивною. Дівчата, у яких є родимки на статевих органах або біля них, вкрай темпераментні. Вони не здатні переносити тривале утримання. Інтимне життя грає для таких дам важливу роль. Вони чуттєві і сповнені пристрасті, можуть надавати перевагу нестандартні види сексу.

Родимки на геніталіях жінки говорять про те, що її діти будуть красивими і успішними. Цікаво, що якщо мітка має великі розміри, це говорить про те, що один з нащадків власниці родимки стане відомою людиною. Дівчата з такими мітками сексуально привабливі. Навіть не володіючи ідеальною зовнішністю, вони здатні запаморочити голову будь-якому чоловіку.

Крім того, значення прикмет може трохи змінюватися в залежності від місця розташування відмітини на лівої чи правої статевої губі. Так, якщо мова йде про мітку праворуч, її власниці судилося прожити незвичайне життя. Однак легкої вона не буде, доля буде заплутаною і непередбачуваною. Доведеться пережити чимало змін і поворотів долі. Родимка на лівій статевої губі говорить про слабке здоров’я. Такий знак на тілі попереджає — не затягуйте з укладенням шлюбу і народженням дітей, адже стан здоров’я в зрілому віці може не дозволити завести спадкоємця.

Про що говорить родимка на лобку у чоловіка

Родимка на лобку чоловіка означає, що він доб’ється чималих успіхів, він порядний і цікавий. Йому щастить як в особистому житті, так і в ділових питаннях. Однак удача може виявитися тимчасовим явищем, і покладатися тільки на везіння не варто.

Як правило, чоловіки з такими мітками вміють привертати увагу жінок. Вони красиві, привабливі і сексуальні. Такі хлопці міняють дівчат частіше, ніж рукавички. Про серйозні стосунки вони зазвичай зовсім не замислюються до зрілого віку. У таких чоловіків розвинений інстинкт мисливця. Утримати їх надовго може тільки неприступна дівчина. Байдужість і холодність привертає таких завойовників сильніше, ніж інші якості.

Такі хлопці люблять галасливі компанії і легко заводять друзів. При цьому отримання задоволень і відносини з жінками не йдуть на шкоду професійного успіху. Володарі родимок в паху зазвичай непогано заробляють і займають престижні посади.

Якщо мітка знаходиться зліва, це говорить про пихатість. Чоловік з такою ознакою не здатний працювати в команді. Для нього має значення лише повагу оточуючих до його особистих досягнень. Незважаючи на деякий снобізм, такий хлопець відрізняється відповідальністю і щирістю. Мітка з правого боку лобка говорить про те, що чоловікові щастить буквально в будь-якому починанні. Величезна увага він приділяє створенню сім’ї, але може бути справжнім диктатором, не який з точкою зору дружини. Схоже значення має мітка на підборідді чоловіки.

Родимка на лобку жінки — прикмети

Родимка на лобку жінки — знак щасливці, свого роду, прикмета на удачу. Така мітка обіцяє, що ви проживете спокійне й щасливе життя. Доля буде прихильною до вас. Власниці таких міток в інтимній частині тіла живуть довго. Крім цього, їх чекає успіх у кар’єрі і щасливе сімейне життя, прекрасний чоловік і здорові діти. Останні завжди отримують допомогу і необхідну підтримку. Найчастіше власниці відміток в інтимних місцях дбають про освіту дітей.

Від природи такі жінки мають зовнішньою і внутрішньою красою. Є і ораторський талант, вміння повести людей за собою, дар переконання. Такі дами часто роблять успіхи в кар’єрі. У зрілому віці вони стають справжніми професіоналами з хорошим доходом. Ці дівчата цінують зароблені гроші і з розумом розпоряджаються ними.

Дівчата з родимками на лобку завжди стильно і модно одягнені. У них прекрасний смак, такі дами люблять самовиражатися за допомогою зовнішнього вигляду. Часто вони вибирають неординарний стиль в одязі, зачісці і макіяжі. Якщо у вас є подібна мітка на тілі, ви любите увагу оточуючих, проте, не подобаються людей, які помічають тільки зовнішність. Ваше оточення складається тільки з людей, які помічають всі сторони вашої душі, характер і професійні якості.

Як правило, дівчата з родимками на лобку мають міцний зв’язок з родиною. Вони завжди можуть розраховувати на підтримку родичів, рідко сваряться зі своїми батьками навіть в підлітковому віці.

В цілому, родимки в інтимних місцях у чоловіків і жінок обіцяють сприятливий майбутнє. Якщо у вас є ця позначка на тілі, швидше за все, вам доведеться прожити цікаве і довге життя. До того ж є велика ймовірність народження красивих і успішних нащадків.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: