Родимка на стопі, стегні і інших місцях ноги — прикмети

Родимка на стопі, стегні і інших місцях ноги - прикмети

Родимка на стопі, стегні або коліні може бути справжнісіньким знаком долі. Рідко зустрічаються родимки практично завжди провіщають екстраординарний життєвий шлях. Розшифрувавши значення кожної відмітини на тілі, можна дізнатися про своє майбутнє.

Зміст:

Що означає родимка на стопі

Як і більшість подібних прикмет про родимках, ті, які мають відношення до ніг, можуть змінювати своє значення на практично протилежне для чоловіків і жінок. Слід враховувати це при складанні прогнозу для себе або свого друга.

Коли родимка на стопі знаходиться у чоловіка в правій частині на лівій нозі, це говорить про те, що він від природи наділена високим інтелектом. Проникливість цієї людини робить його рішення вірними, який би сфери життя вони не стосувалися. Його мудрість дозволяє створити сім’ю і забезпечити високі доходи. Відрізняє власників таких відмітин і далекоглядність. Вони намагаються не розпорошуватися на дрібниці і направляють всю увагу на досягнення глобальних цілей.

Аналогічна родимка на ступні жінки говорить про її мінливості. Вона приймає рішення, проте нерідко змінює його на протилежне. Мінливість такої дівчини проявляється і в любовних відносинах — їм швидко набридають чоловіки, вони прагнуть до новизни вражень. Інтересу до роботи або навчання зазвичай немає. Власниці таких міток прагнуть тільки до отримання задоволення і розваг, більше зацікавити їх нічим не вийде.

Якщо пляма знаходиться на лівій ступні ближче до її центру, це говорить що власник або власниця мітки може похвалитися розсудливістю. Такі люди тактовні, вони можуть відрізнятися комунікабельністю і природною чарівністю. Вони подобаються оточуючим також своєю рішучістю, близькі люди і колеги часто відзначають сильний характер власників подібних родимих ​​плям.

Якщо мітка розташована зліва на лівій стопі у жінки або чоловіки, це говорить про щастя і процвітання. Можливо, вам і не світить стати мільйонером, але у вас завжди буде стабільний достаток, міцна сім’я і здорові діти, а також вірні друзі і хороші відносини з родичами, хороша репутація і престижна посада. Швидше за все, ви досить релігійні, правда, власники таких міток часто вивчають вірування інших народів, наприклад, буддизм.

Якщо мітка знаходиться на лівій ступні біля пальців, це говорить про те, що все життя людина буде перебувати на золотій середині. У вас буде середній дохід, непогана робота, стабільність, можливо комусь таке життя здасться нудною, але багато хто б все віддали за те, щоб мати те, що буде у вас.

Родимка на правій стопі в лівій її частині обіцяє, що інтелект власника — вище середнього. Якщо мова йде про вашу дитину, ви можете радіти, хоча далеко не завжди люди з високим інтелекту бажають працювати над отриманням хороших оцінок в школі.

Якщо будь-яка родимка на правій стопі жінки досить велика, це говорить про те, що головна її мета — створення сім’ї, турбота про чоловіка і народження дітей. Правда, кар’єрного зростання не передбачається через відсутність ділової «жилки». Якщо мова йде про чоловіка, то перед вами — відмінний сім’янин, який вірний дружині і любить своїх дітей. Надійний він і як діловий партнер, у нього є хороша репутація, якій така людина дорожить.

Кілька дрібних точок на будь-який ступні обіцяють чоловікові успіх. Швидше за все, в зрілому віці він зможе зайняти бажану посаду, сколотити непоганий стан і створити сім’ю. Якщо мова йде про жінку, то в сімейному житті особливого щастя не буде, можливі і великі невдачі. Ви добрі і відкриті, проте занадто бурхливий темперамент — це проблема, над якою потрібно працювати.

Будь-які відмітини на ступнях чоловіків і жінок говорять про непосидючості, бажанні вести активний спосіб життя. Замкнути таку людину будинку практично неможливо. Навіть якщо мова йде про жінку, яка знаходиться в декретній відпустці і ростить маленьку дитину, вона знайде, чим себе зайняти. Крім цього, подібні мітки говорять про бажання подорожувати і досліджувати світ. Правда, у багатьох це бажання залишається тільки мрією. Частенько вони провіщають важку хворобу.

Родимки на пальцях ніг мають окреме тлумачення. Воно сильно відрізняється в залежності від того, на якому з пальців знаходиться родимка. Такі мітки також можуть відкрити завісу таємниць вашого майбутнього.

Родимка на п’яті і підошві — що вона віщує

Родимка на п’яті — знак того, що в вашому організмі скоро зародиться хвороба. Невідомо, наскільки серйозною і важкою вона буде. Часто такі відмітини вказують на спадкові захворювання. Одночасно з цим вони вказують на стійкість людини і великий запас життєвої енергії. Однак він може виявитися енергетичним вампіром, нездатним відновлювати запаси енергії іншим способом. Такі люди завжди енергійні, проте рідко добрі до оточуючих.

Крім цього, у них є схильність до егоїзму і егоцентризму. Ці люди люблять хвалитися, вони вважають за краще більше говорити, ніж слухати, причому тема завжди одна — власні досягнення. Якщо вони побажають підняти свій рівень комфорту, здатні на багато що. Володарі подібних родимих ​​плям можуть пройти через будь-які позбавлення для того, щоб отримати бажаний рівень добробуту. Іноді вони навіть втрачають контакти з друзями і родичами, цілком віддаючись роботі.

Швидше за все, у вас не дуже багато друзів, які дійсно близькі вам по духу. А ось ворогів і недоброзичливців завжди вистачає, як правило, їх набагато більше, ніж тих, кому ви можете довіряти. Побудувати сім’ю ви здатні тільки з однодумцем. Цікаво, що власники таких родимок завжди відрізняються відмінним здоров’ям і прагненням до саморозвитку. Їх наполегливість допомагає їм стати фінансово незалежними людьми, які обіймають високі посади в престижних компаніях.

Читайте статтю про залежність форми руки характеру.

Значення родимки на п’яті може змінюватися в залежності від того, на якій нозі вона розташована. Так, мітка на лівій п’яті говорить про те, що від природи ви наділені потужною інтуїцією і високим інтелектом. Вас відрізняє мудрість, можливо, ви одна з так званих «старих душ». Крім цього, у власників таких міток розвинена духовність. Вони часто вивчають релігійні течії різних народів, можуть сповідувати не надто поширені вірування. Краща сфера для діяльності для вас — політика, журналістика і письменство, наука або дослідницька діяльність. Розвинений розум і високий інтелект дозволяють вибрати практично будь-яку професію.

Мітка на правій п’яті говорить про бажання подорожувати. Володарі таких міток дуже люблять зміни. Такі люди намагаються міняти обстановку, в якій вони перебувають, частіше. Часті власники подібних міток — мандрівники і моряки. Відзначається також любов до руху і активного способу життя. Це майже завжди авантюрні особистості з великим запасом енергії. Їм часто заздрять, однак такі люди практично ніколи не страждають від підступів заздрісників, оскільки вміють звернути будь-яку ситуацію в свою користь.

Родимки на ногах в області коліна

Родимки на ногах, які знаходяться на колінному суглобі або у внутрішній частині коліна означають, що перед вами знаходиться діяльна людина, яка абсолютно не вміє чекати. У поєднанні з усіма іншими здібностями, якщо вам вдасться їх реалізувати, такі риси характеру можуть гарантувати успіх у всіх сферах життя.

Нетерплячість власників таких відмітин часто стає причиною неуважності. Можливо, ви частенько не помічаєте помилок або нюансів, від яких може залежати результат справи. У роботі ви часто поспішайте, що призводить до помилок або зниження якості роботи.

Якщо така родимка є на правій нозі чоловіка, він створить щасливу сім’ю. Це саме можна сказати і до жінок, якщо аналогічне плямочка є на лівому коліні. Крім цього, вони зустрічаються у людей, які здатні досконало володіти своїм тілом. Швидше за все, вони займаються танцями, йогою або іншими видами спорту.

Родимка над коліном для жінки — знак успіху в створенні сім’ї або викладацькій діяльності. Такі цятки мають жінки, які мають природну чуйністю, однак вимогливість їм теж властива. З них виходять відмінні матері, які здатні виховати гідного члена суспільства. Такі жінки нерідко займають лідируюче положення в сім’ї.

Якщо мітка вище коліна є у чоловіка, це говорить про підприємливості та неабиякий інтелект. Швидше за все, вам світить високий дохід і солідна посада у престижній компанії. Можливо, ви побажаєте працювати тільки на себе і відкриєте свій бізнес. У цьому теж очікується успіх.

Родимка на внутрішній стороні стегна — значення

Родимка на внутрішній стороні стегна означає небезпеку судом. Такі мітки частенько можна побачити на ногах людей, які страждають від захворювань, що супроводжуються цим неприємним явищем. Якщо вас часто будять нічні судоми, можливо, прийшов час записатися на прийом до лікаря. Знайте це, якщо ви ставитеся до власників таких відмітин — рано чи пізно їх вплив проявить себе.

Чоловіки, які мають такі цятки, відрізняються умінням майструвати що-небудь руками. Це так званий домашній умілець, який здатний відремонтувати що завгодно — від водопровідного крана до пральної машинки. Він економить на послугах майстрів по ремонту, оскільки здатний з успіхом замінити їх.

Якщо така мітка є у жінки, то вона, швидше за все, має неабиякий талант до рукоділля. Це популярне в наш час хобі, проте не кожна може домогтися таких результатів, як дами з подібними родимками. Вони часто захоплюються вишивкою, в’язанням та іншими видами рукоділля з самого дитинства, навіть професію часто вибирають пов’язану з улюбленим хобі.

Родимки на ногах — значення області стегон і гомілок

Родимка, яка перебуває в задній частині стегна або щиколотки, говорить про те, що людина має екстрасенсорні здібності в тій чи іншій мірі. Багатьом сняться віщі сни, до того ж, методики читання майбутнього доступні кожному. Якщо ви помічали прояви неординарних здібностей, варто спробувати зайнятися їх розвитком. Власників таких цяток часто цікавить магія і окультизм. Крім цього, з них виходять хороші священики і духовні лідери, викладачі та лікарі.

Родимка на правому стегні чоловіка означає схильність до відокремленого способу життя, може дійти навіть від самітництва. У суспільстві вони часто стають ізгоями. У них є сильна залежність від думки матері. Таке ж пророцтво буде вірним і для жінки, яка має аналогічну мітку на лівому стегні.

Крім цього, родимка на правому стегні говорить про влюбливості, сміливості і приємному характер. Якщо вона знаходиться з протилежного боку тіла, це розповість про те, що перед вами знаходиться людина, яка не відчуває особливого інтересу до любовних відносин. Вони рідко заводять коханців, крім цього, відрізняються працьовитістю і здатні забезпечити сім’ю.

Невус на правій нозі, який знаходиться на щиколотці, говорить про успіх в політиці і будь-який інший сфері, яка пов’язана зі спілкуванням з людьми і створенням репутації. Є схильність до релігії, однак, в розумних межах — фанатизм у власників таких родимок практично не зустрічається, але глибока віра і інтерес до магії помічається частенько. Красномовство — головна їхня відмінність, найяскравіший талант.

Мітки на лівих щиколотках розкажуть про те, що перед вами знаходиться людина, яка прагне об’їхати весь світ. Навіть його робота може бути пов’язана з подорожами і постійними відрядженнями. Такі люди мають багато друзів і ведуть активний спосіб життя. Однак вони вважають за краще більше слухати, ніж говорити, відрізняються мовчазністю і не мають ораторських здібностей.

Все родимки на литках, щиколотках і гомілках говорять про те, що у їх власника неймовірно потужна енергетика і розвинена інтуїція. Є помітні здібності до паранормальних, їх варто розвивати. Ви духовно розвинена людина, для якого не буде ніяких перешкод в житті.

В цілому, значення родимок на ногах можуть стати в нагоді не тільки людям, які стали володарями таких міток. Знаючи тлумачення цих прикмет, можна багато чого довідатися про своїх близьких людей і просто весело провести час за вивченням свого тіла на предмет пророкувань.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: