Родимка на губі, над і під нею — значення позначки

Родимка на губі, над і під нею - значення позначки

Родимка на губі, над, під і біля неї — це старовинна прикмета, значення якої може пролити світло на риси характеру людини, його таланти і схильності. За старих часів за такими прикметами передбачали майбутнє.

Зміст:

Родимка на губі — значення

Родимка на губі або біля губ — знак Венери. Вона означає, що римська богиня любові прихильна до вас і в знак свого покровительства залишила мітку на вашому тілі. По крайней мере, так свідчать старовинні європейські повір’я, які дійшли до наших днів. Найчастіше такі відмітини зустрічаються у жінок, хоча чоловіка богиня любові теж може ощасливити своєю увагою. Це передбачає успішність в любові, здатність залучити партнера і володіння приголомшливим природним магнетизмом.

Володарі родимок на верхній губі привабливі і приємні в спілкуванні. Вони відрізняються легким характером. Суспільство такого людини буде приємно практично кожному. Їх люблять родичі, друзі, навіть колишнє подружжя рідко будують підступи. Недруги намагаються обходити вас стороною, оскільки теж потрапляють під ваше чарівність.

Втім, ви рідко заводите ворогів. Вас відрізняє цілеспрямованість і готовність йти до своєї мрії. Однак до людей, які здатні «піти по головах», ви ні в якій мірі не належите. Порядність і великодушність — це риси, які відрізняють людей, відзначених самої Венерою. Вони мають чіткі переконання і рідко від них відступають. Чоловіки, які мають на своїх губах родимки, відрізняються винятковими лідерськими якостями і намагаються в будь-якій справі бути першими.

Дуже рідко зустрічаються родимки на внутрішній частині губ. Вони говорять про можливість знайти своє призначення в релігії. Можливо, ви майбутній священик або тибетський чернець. Такі люди часто цікавляться різними філософськими і езотеричними вченнями, однак від своєї істинної віри ніколи не відступають.

Що означає родимка під губою

Родимка під нижньою губою праворуч означає абсолютно те ж саме, що і аналогічне плямочка зліва. Однак тлумачення цих повір’їв для чоловіків і жінок практично завжди виявляється різним.

Родимка під губою у чоловіка означає, що він здатний домогтися будь-якої мети. Він вміє знаходити вихід з будь-яких, навіть найскладніших ситуацій, приймати складні рішення і швидко реагувати на зміну декорацій в грі під назвою «життя». Такі люди часто мають страхи і сумніви, проте сила їх волі дозволяє позбутися від цих неприємностей. Шкідлива звичка — рідкісне явище для них, вони здатні розправитися з будь-яким своїм недоліком.

Жінки з аналогічними родимками розважливі. Вони можуть повільно приймати рішення, рідко йдуть на ризик, навіть виправданий. Перед тим, як приймати якесь важливе рішення, така дівчина вдумливо зважить всі його плюси і мінуси. Вони байдужі при вирішенні питань, враховують тільки факти, які не змішують особисті справи з роботою. Ваше рішення практично завжди виявляється правильним. Відрізняє вас і справедливість, ви намагаєтеся не чинити зла тим, хто цього не заслужив.

Що віщує родимка над губою — зліва і справа

Родимка в даному випадку, як зліва, так і справа, говорить про сильний характер. Якщо мова йде про жінку, вона має риси, більш властивими сильній статі. Це пані, які не бажають залежати від кого-небудь, вони самодостатні і цілеспрямовані. Власниці сильного і твердого характеру, впевнені в собі. Їх приваблює влада, однак схильностей до маніпулювання людьми немає. Своїм авторитетом дівчина з такою ознакою на обличчі здатна придушити будь-якого суперника.

Представниці прекрасної статі з подібними цятками біля губ стрімко будують кар’єру. Вони відмінно просуваються службовими сходами за рахунок видатних здібностей в обраній діяльності. Виключно власними силами вони отримують підвищення в посаді і збільшення заробітної плати. Є всі шанси стати справжніми акулами бізнесу.

Незважаючи на «чоловічі» якості, володарки міток під носом залишаються жіночними. Вони чарівні, люблять флірт, розуміють, як залучати партнерів, не відчувають проблем в шлюбі. Вони рідко змінюють заданої партнеру. Як правило, володарки подібних родимок вміють вчасно зупинитися, їх мізки не «відключаються» в непередбачених ситуаціях, а розум завжди тверезий.

З такої жінки вийде хороша мати. Але далеко не факт, що діти оцінять її вимогливість і строгість. Представниця прекрасної статі, яка домоглася багато чого за допомогою виключно власних умінь і можливостей, буде вимагати від нащадків такого ж завзяття. Вона з розумінням ставиться до їх невдач, але не стане утримувати дорослих ледарів, яким б не був дохід сім’ї.

Тлумачення прикмети є різним для чоловіків і жінок. Так, чоловіки, що володіють подібною яскравою відмінною рисою, розпусні і сексуальні. Вони знають, як домогтися уваги жінки. Уміння спокушати — це справжній дар, коли мається на увазі власник подібної мітки. Вони легко заводять романи, протягом усього життя встигають пов’язати себе стосунками з сотнями жінок.

Крім цього, хлопець з родимкою під носом амбітний. Він знає, чого бажає досягти і як повинна виглядати його життя. Правда, запити рідко збігаються з суворою дійсністю. Хлопець може наобіцяти багато чого, а потім розвести руками і сказати, що нічого не вийшло. Вірити йому не варто, він годиться тільки для того, щоб приємно провести час. Втім, навіть володіють подібними рисами можуть виявитися придатними для шлюбу.

Родимка біля губи — тлумачення прикмети

Родимка біля губи, яка знаходиться праворуч, говорить про жорсткому характері, якщо мова йде про жінку. Вона підступна, часто груба, любить владу і знає, як її досягти. Така дама легко побудує кар’єру і займе керівну посаду, влаштується на роботу в найпрестижнішу компанію і буде отримувати чималі доходи. Однак стати турботливою дружиною і матір’ю у неї не вийде — є схильність до агресії, викликаної труднощами на роботі. До того ж, кар’єра цікавить цю даму більше, ніж побутові турботи, чоловік і діти.

Якщо така мітка знаходиться зліва, це говорить про те, що перед вами — жінка з виключно приємним характером. Вона звикла купатися в увазі чоловіків і знає, як його залучити. Такі дами стають хорошими подругами, з ними можна весело провести час, вони цікаві і безпосередні.

Обтяжувати себе побутовими труднощами не люблять, тому сімейне життя може бути складною. Це ж стає причиною вибору ролі коханки, а не дружини, і боротися з такою суперницею, якщо вона здасться на горизонті, вкрай складно. Якщо є фінансові можливості для полегшення ведення побуту, труднощів вдасться уникнути. В іншому такі жінки можуть представляти із себе просто ідеальних дружин, які віддані своїм другим половинкам. З них виходять уважні і чуйні матері.

Аналогічні риси характеру присутні і чоловіків, за умови наявності відповідних родимок. Якщо така є справа — перед вами кар’єрист, зліва — досвідчений спокусник, який зможе стати непоганим чоловіком.

В цілому, тлумачення родимок на губах і біля них можуть зацікавити кожну людину, у якого є такі знаки уваги богині кохання Венери. За допомогою знання таких прикмет можна дізнатися більше про себе і своїх знайомих.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: