Процедури для зволоження волосся в домашніх умовах

Процедури для зволоження волосся в домашніх умовах

Красиві жіночі волосся завжди привертають увагу. Саме тому вони в будь-якій ситуації повинні залишатися не просто карколомними зовні, але і, що немало важливо, здоровими зсередини. Одним з найбільш частих захворювань волосся є їх недостатнє зволоження. Це стає причиною сухості, тьмяності, ламкості і нездорового вигляду. Тому їм обов’язково потрібно допомогти у відновленні.

Фахівці в салонах і перукарень можуть впоратися з цією проблемою, застосовуючи спеціальні професійні засоби. Однак такі процедури вимагають вкладення чималих грошей. Більше нічого не залишається, як навчитися зволожувати волосся самостійно. До того ж, приготувавши все своїми руками, можна бути впевненими, що складові компоненти натуральні.

Нормалізувати водний баланс волосся, ви досягнете того, що волосся стане більш слухняним, будуть швидше рости. Крім того, знизиться ризик виникнення посічених кінчиків. У цьому головну роль зіграють зволожуючі маски для волосся, які ви зможете зробити самостійно, не вдаючись до покупки будь-яких дорогих складових.

Наприклад, у багатьох в холодильнику можна знайти різні молочні продукти. Звичайна кисляк чудово підійде в якості маски. Для початку трохи подогреем її, потім наносимо на волосся і обов’язково утеплюємо, для цього використовуємо поліетилен і м’яке тепленьке рушник. Через півгодини маску змиваємо, але без використання шампуню. Інакше можна пошкодити ту плівку, яку створює кисле молоко для захисту волосся. Замість кислого молока можна використовувати кефір.

Масла, такі як реп’яхову, обліпихова, а також касторове і т. П., Часто застосовуються, щоб зволожити і взагалі поліпшити стан волосся. Пропонуємо рецепт маски з використанням масла: робимо суміш з гарненько збитого яйця, пари столових ложок касторової олії, а також гліцерину зі столовим оцтом, взятих по чайній ложечці. Спочатку втираємо частина вийшла кашки в шкіру голови, потім інше розподіляємо по волоссю. Як завжди, не забуваємо про утеплення. Через 35-45 хвилин суміш необхідно змити з волосся тепленькою водичкою і шампунем.

На жаль, ми часто часто не придивляємося до свого волосся. Якщо з ними немає явних проблем, ми вважаємо, що вони в порядку і не вимагають додаткового догляду. Однак, придивившись, можна помітити посічені кінчики, які свідчать про нестачу уваги. Нанесення цих самих масел допоможе відновити і зволожити пошкоджені кінчики, тільки в цьому випадку радимо залишити маску довше, ніж зазвичай, наприклад, на ніч. Уже через кілька регулярних застосувань можна помітити позитивний результат.

Додатково рекомендується використання засобів, що містять силікон — він покриває волосся плівкою, яка не дозволяє їм швидко втрачати вологу і вирівнює їх структуру.

Щоб забезпечити додаткове зволоження і полегшене розчісування волосся, зазвичай використовуються бальзами та кондиціонери. Замість таких косметичних засобів бажано застосовувати домашні, які легко приготувати самостійно. Відмінним ополаскивателем стане вода, розведена з великою ложкою оцту або лимонної кислоти. Просто споліскуємо волосся після використання шампуню. Можна взяти замість такої води настій лікувального рослини, наприклад, ромашки, кропиви, чайного гриба або іншого подібного.

Але буває і так, що будь-які маски і інші подібні способи лікування волосся проявлять ніякого результату навіть після тривалого застосування. У цьому випадку кращим виходом буде похід до фахівця, який може порекомендувати процедуру глибокого зволоження, для чого існує безліч різноманітних засобів, що випускаються професійними фірмами.

Не забувайте стежити за тим, щоб волосся не страждали від нестачі зволоження та інших негативних факторів. Адже волосся — одна з візитних карток жінки.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: