Причини появи прищів на обличчі у жінок

Причини появи прищів на обличчі у жінок

Поява прищів на шкірі обличчя неприємно для будь-якої жінки. Угри і акне підсвідомо асоціюються у оточуючих людей з недоглянутістю, неохайністю і неохайністю. І в цьому є частка справедливості — прищі куди «охочіше» утворюються саме на брудній шкірі, закупореній сальними пробками та іншими функціональними забрудненнями.

Але чи тільки в цьому криється справжня причина появи вугрів?

Формування прищів на щоках, скронях, вилицях і шиї може бути прямо пов’язане з неправильною роботою внутрішніх органів і систем, а також стати наслідком деякого роду збоїв в організмі. Причини появи такої неприємності у прекрасних жінок різноманітні, і з’ясовувати їх бажано за участю лікаря-дерматолога. На жаль, визначити точний провокуючий фактор даного явища самостійно вдається далеко не всім. Отже, в чому ж може критися причина прищів на вилицях у жінок, і як з нею боротися?

Зміст:

 • Чому з’являються вугри?
 • Причини появи вугрової висипки на обличчі
 • Лікування прищів: яким чином воно проводиться?
 • Чому з’являються вугри?

  Найбільш часта причина появи вугрів — закупорка фолікулів шкірним салом, яке в надмірній кількості виробляється сальними залозами. Пора, в якій «застоялося» шкірне сало (а разом з ним частинки пилу і бруду, залишки декоративної і уходовой косметики), починає запалюватися, в зв’язку з чим на поверхні шкіри з’являється характерне хворобливе піднесення червоного відтінку.

  Оскільки весь вміст пори досить щільно, воно не може покинути її швидко, і «зріє» протягом декількох днів. Після цього прищ розкривається, гнійний стрижень розриває шкіру і виливається назовні разом з кров’ю і сукровицею. Деякі жінки вважають за краще прискорювати цей процес, і видавлюють прищі самостійно, за допомогою пальців або ватних паличок, змочених в етиловому спирті.

  Так як в порі весь цей час відбувався запальний процес, внутрішні структури шкіри починають пошарово відновлюватися, що також може зайняти досить тривалий час. На місці колишнього прища з’являється специфічний рубець, званий постакне. Іноді від нього буває вкрай важко позбутися, особливо якщо він є рихлість або ямку. Та й плями після вугрової висипки часом досить важко вивести звичайними народними методами.

  Однак весь процес, хоч і є головним каталізатором освіти прища, не є першопричиною його появи. Причин прищів на вилицях і щоках існує безліч, і щоб позбутися від них з протекцією від подальших рецидивів, боротися слід саме з першоджерелом настільки неприємного косметичного дефекту.

  Вивчення причин і призначення лікування прищів на вилицях тісно пов’язані між собою. Лікар, який вас спостерігає, повинен детально вивчити природу вашої проблеми, щоб призначити вам її адекватну терапію. Лікування вугрів завжди є комплексним, і ви повинні бути готові до того, щоб займатися своєю шкірою впритул.

  Причини появи вугрової висипки на обличчі

  Рекордно поширеною причиною прищів під вилицями у жінок є гормональний дисбаланс. Представниці прекрасної статі часто стикаються з такими «побічними ефектами» під час вагітності. Та що вже говорити про вагітність, якщо кожна друга стикається з вуграми в передменструальному і менструальному періоді! Однак і гормональні перебудови є єдино винними в прищах на обличчі далеко не завжди.

  До внутрішніх причин прищів на скронях і вилицях слід віднести:

  Також приводами для формування прищів на вилицях і шиї можуть стати паразитарні інвазії. Однією з найпоширеніших є демодекоз — досить стійке і важке дерматологічне захворювання, яке викликається побутовим кліщем демодекс. До слова, поширення та прогресування демодекозу традиційно починається саме зі щічної області обличчя.

  Щоб з’ясувати точну причину появи прищів в вашому випадку, слід звернутися до практикуючого фахівця в галузі дерматології. Він візьме всі необхідні зіскрібки і відправить вас на аналізи крові (включаючи алергологічну і гормональну панель). Це допоможе йому зрозуміти, чи є у вас грибкові / паразитарні інвазії, або ж ваш косметичний дефект безпосередньо пов’язаний з внутрішніми проблемами в організмі.

  При незадовільних результатах загального і біохімічного аналізу крові, вас направлять на поглиблені дослідження у пульмонолога, гастроентеролога, ендокринолога або інших вузько фахівців.

  Лікування прищів: яким чином воно проводиться?

  Терапія будь вугрової висипки проводиться в комплексі, і включає в себе цілий ряд важливих процедур.

  В першу чергу, вам слід з’ясувати, в чому йде конкретна причина появи у вас непривабливих прищів. Якщо справа в порушенні роботи внутрішніх органів — в першу чергу, вам доведеться лікувати саме їх.

  Для цього можуть прийматися спеціалізовані препарати або проводитися фізіотерапевтичні процедури.

  Поява вугрів часто буває пов’язано з зашлакованностью кишечника. В цьому випадку вам слід цілеспрямовано зайнятися його очищенням — наприклад, зробити курс клізм, або пропити біологічно активні добавки, які допомагають вивести з організму продукти розпаду і гниття. Зверніть увагу на свій раціон.

  Якщо ви страждаєте на хронічні запори, а в вашому повсякденному меню фігурують кріплять продукти, їх слід негайно виключити. А налягати доведеться на попускає їжу, навіть якщо вона вам зовсім не до смаку. Перш за все, це варений буряк, несолоний рис, сухофрукти.

  Тільки в тому випадку, якщо першопричина освіти прищів ідентифікована і усунена, ви можете приступити до усунення косметичного дефекту. Якщо ви вчините інакше, і почнете позбуватися безпосередньо від самих прищів, не вивчивши природу їх появи, вам не вдасться уникнути рецидивів, і ви самостійно піддасте себе бігу по колу.

  Якщо ж причинний фактор знайдений і викорінена, варто звернути увагу на такі процедури:

  Не виключено, що процедури щодо усунення самих запальних елементів доведеться проводити також в комплексі — наприклад, спочатку виконати чистку, а потім перейти до курсу пілінгів для усунення залишкових явищ.

  Нерідко пацієнткам радять пити антибіотики, щоб купірувати поширення сильного застійного акне. Також вам можуть прописати мінеральні і полівітамінні комплекси, якщо в ході діагностики буде встановлено, що ви в них потребу. Нерідко лікарі радять своїм підопічним додатково приймати біологічно активні добавки. Наприклад, пивні дріжджі. Це допомагає очистити шкіру і зупинити поширення запального процесу в її клітинах.

  Щоб позбутися від постакне, вам доведеться вдатися до пілінгу. В принципі, їх можна виконувати самостійно, в домашніх умовах, використовуючи маски з бадягі. Щотижня варто вдаватися до механічної шліфовці за допомогою абразивів. Якщо ви ще не знайшли свій ідеальний скраб, або у вас немає можливості купити його, скористайтеся натуральним дрібнодисперсним кави або цукром. Після ексфоліаціі бажано наносити на поверхню обличчя масло какао з додаванням кількох крапель ефірного концентрату кориці.

  Зіткнувшись з прищами, не впадайте у відчай і не намагайтеся залікувати їх самостійно. Зверніться до грамотного фахівця за допомогою в цій справі. Будьте красиві!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: