Причини целюліту: що провокує «апельсинову кірку»?

Причини целюліту: що провокує «апельсинову кірку»?

У чому для вас полягає поняття ідеально красивого тіла? Це, швидше за все, форма, розмір, ступінь розвиненості м’язів, тонка талія, гладкість і еластичність шкірних покривів. Ось про гладкості та еластичності шкіри обов’язково потрібно поговорити більш детально. Для того щоб ваша шкіра завжди мала привабливий зовнішній вигляд, необхідно постійно боротися з таким страшним ворогом, як целюліт.

Зміст:

 • Що таке целюліт і як з ним боротися
 • Етапи розвитку целюліту
 • Як позбутися нав’язливої ​​«апельсинової кірки»?
 • Поради фахівців
 • Що таке целюліт і як з ним боротися

  Ви зараз скажете, що ще років 30-40 тому ніхто навіть і гадки не мав про таке поняття. Якщо бути точніше, жінки і не підозрювали, що целюліт є їх найстрашнішим ворогом. Часи змінюються, і тепер навіть кожна школярка знає про те, що він псує шкіру, її зовнішній вигляд. Як же з ним боротися?

  Целюліт був в усі часи, але тільки в наші дні його стали вважати явним недоліком жіночого тіла. Придивіться, адже навіть на картинах великих художників, які зображали оголених красунь можна чітко розглянути целюліт.

  Його ніколи не приховували і не вважали його поява проблемою.

  Навпаки, «апельсинова скоринка» була явною ознакою жіночої краси, так як свідчила про огрядності.

  Целюлітом називається змінена структура жирової тканини. Такі зміни відбуваються в результаті особливостей обміну речовин. Целюліту схильні тільки жінки, так як в жіночому організмі спочатку більше жирової маси, ніж у чоловіків. Медичний термін позначення целюліту носить назву набряково-фіброзна паннікулопатія або панникулит, а також жирова ліподистрофія, вузликовий ліпосклероз, едематофібросклеротіческій панникулит. У народі целюліт називають «синдром апельсинової кірки».

  Целюліт першої стадії є практично у кожної жінки після 20 років. У деяких випадках прояви целюліту можна спостерігати навіть у дівчаток в момент статевого дозрівання.

  Крім цього, завдяки численним дослідженням стало відомо, що причини появи целюліту — це в більшій чи меншій мірі спосіб життя, який ми ведемо.

  Найчастіше — це малорухливість, носіння високих підборів, неправильне харчування, часті стресові ситуації і комплекс таких шкідливих звичок, як куріння і регулярне вживання алкоголю.

  При цьому один з найбільш вагомих факторів є саме стрес, який присутній в житті кожної жінки.

  Для того щоб дізнатися чи є ви «щасливою» володаркою «апельсинової корочки» і виявити причини целюліту на вашій попі досить лише злегка натиснути на шкіру в області сідниць і стегон, поставивши пальці однієї руки поперек м’язових волокон, а другий на відстані кількох сантиметрів від першої. Якщо ви злегка зрушите руки у напрямку один до одного і побачите ямочки й горбки — це явна ознака того, що тепер саме час починати активну боротьбу за красу свого тіла.

  Етапи розвитку целюліту

  Насправді не все, а точніше, зовсім небагато, знають про те, які причини целюліту на жіночих ногах і що його розвиток відбувається в кілька етапів.

  Всього їх три:

  Причини целюліту такі:

  Останні три пункти — основні причини целюліту у худих.

  Як позбутися нав’язливої ​​«апельсинової кірки»?

  По крайней мере, 1-2 з усього перерахованого вище в нашому житті обов’язково присутній, а це свідчить про те, що целюліт на попі, ногах, руках може бути абсолютно у кожної дівчини чи жінки.

  Для того щоб звести до мінімуму його прогресування, необхідно по максимуму обмежити всі ці негативні фактори, які негативно впливають на здоров’я.

  Це стосується куріння і алкоголю.

  Якщо ви не можете зовсім від них позбутися, то максимальне їх обмеження допоможе призупинити процес.

  Не менш важливо давати відпочивати жіночого тіла від обтягує одягу (бюстгальтерів, стягуючі трусиків і іншого). Від цього поліпшуються мікроциркуляції крові і залишається менше шансів для появи целюліту.

  Що стосується харчування, то головним вашим принципом має бути:

  Поради фахівців

  Від цієї недуги неможливо позбутися назавжди, проте почати виявляти причину і лікування целюліту, зменшивши тим самим ступінь його прояви можна якщо:

  Будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати. Те ж можна сказати і про целюліт.

  Однак якщо ви не думали і не займалися цим раніше, тоді вам пора задуматися, яке лікування цієї недуги. Давайте розглянемо варіанти.

  Всілякі косметичні препарати здатні надавати різну дію на целюліт.

  Різниця полягає в активних компонентах, які входять до їх складу:

  Всім нам відомо, що целюліт може бути на попі і ногах, однак, є і жінки, які страждають від целюліту на руках.

  Такі целюлітні горбки доставляють їм багато проблем, змушуючи ховати руки під одягом, тоді як передпліччя обростають жиром, стають в’ялими і щільно прилеглими до одягу.

  Запущена стадія целюліту на руках супроводжується ще й хворобливими відчуттями, спазмами, розривом дрібних кровоносних судин.

  Які причини целюліту на повних жіночих руках? Одна з перших причин — це порушення венозного кровотоку, що найчастіше буває у жінок похилого віку.

  Для боротьби з целюлітом на руках важливо дотримуватися всіх вищеописаних правил, і крім цього виконувати прості вправи з гантелями, а якщо дозволяє здоров’я, то і виконувати віджимання, підтягування, займатися на силових тренажерах. Слідкуйте за собою і будьте здорові!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: