Очищення організму від паразитів: симптоми, діагностика, лікування

Очищення організму від паразитів: симптоми, діагностика, лікування

Кількість і різноманітність паразитів, які можуть тривалий час жити і розмножуватися в людському тілі, і ніяк себе не «видавати» при цьому просто величезна. Вони бувають дуже маленькими, невидимими для людського ока, а можуть виростати до декількох метрів в довжину. Люди в переважній більшості випадків навіть не здогадуються про те, які саме «непрохані гості» відвідали їх тіло.

Паразити в організмі людини здатні жити роками, завдаючи йому непоправної шкоди своїм існуванням.

Зміст:

 • Види паразитів
 • Симптоми
 • Джерела і шляхи зараження
 • Діагностика
 • Очищення і лікування організму
 • Види паразитів

  В даний час медичній науці відомо близько 250 видів паразитів, що живуть в організмі людини і вельми успішно там розвиваються.

  До їх числа відносяться воші, лицьової і коростяний кліщі, токсоплазми, грибки, віруси і мікроби. Всі ці паразити можуть чекати вас на кожному кроці, тому необхідно бути гранично уважним і обережним.

  Якщо людини попросити назвати відомих йому паразитів, що мешкають в організмі, то, швидше за все, він назве гельмінтів. Саме про них ми найчастіше чуємо і навіть стикаємося з ними, проходячи черговий огляд.

  Існує особливий розділ медичної науки під назвою паразитології, який займається вивченням і пошуком способів боротьби з високорозвиненими видами шкідників.

  В їх число входять:

  Також частими гостями людського тіла є токсоплазми, хламідії і трихомонади, які згубно впливають на стан здоров’я і провокують розвиток різних, часом невиліковних хвороб. Більшість з нас ніколи не замислюється над тим, які можуть бути присутніми паразити в організмі людини, які симптоми говорять про їхню наявність.

  Симптоми

  Потрапляючи в системи життєзабезпечення людини, шкідники починають розвиватися і розмножуватися. В процесі своєї життєдіяльності вони виділяють токсичні речовини, які порушують роботу внутрішніх систем. Крім цього, часто розвиваються алергічні реакції, послаблюється імунітет, погіршується перебіг хронічних захворювань.

  На жаль, дуже часто наявність ознак присутності паразитів в організмі людини їм просто ігнорується, приписується проявам тих чи інших захворювань.

  Найбільш поширеними і часто зустрічаються симптомами наявності «чужих» в тілі людини є:

  Часто імунна система «не бачить» і ніяк не ідентифікує «непрошених гостей», тому розпізнати ознаки їх присутності буває просто неможливо без проведення лабораторних досліджень.

  Джерела і шляхи зараження

  Всупереч поширеній думці, що заразитися різними глистами і грибами можуть тільки ті люди, які не стежать за чистотою своїх рук, «підчепити» їх здатні навіть найзатятіші чистюлі і перестрахувальники.

  Основними шляхами зараження вважаються:

  Заразитися дуже легко, а ось очистити організм від них буває дуже складно. Часом навіть на лікування новітніми лікарськими препаратами йде досить багато часу. Тому для того щоб звести до мінімуму ризик зараження цими «шкідниками» необхідно вивчити корисні поради лікарів і чітко їх дотримуватися: ретельно мити руки, овочі і фрукти, їсти м’ясо і рибу тільки після термічної обробки і т. д.

  Діагностика

  Методи діагностики присутності «гостей» постійно удосконалюються, розробляються нові більш точні.

  До основних і найбільш часто використовуваних методів належать:

  Для впевненості в тому, що жоден паразит НЕ проскочить повз і буде обов’язково виявлений, найчастіше призначається проходження всіх способів діагностики.

  Очищення і лікування організму

  Дізнавшись так багато про те, що нас практично на кожному кроці підстерігає небезпека і що практично всі люди заражені тими чи іншими мікроорганізмами, кожна розсудлива людина задасть собі питання «як можна очистити від паразитів організм»?

  Велика частина існуючих в даний час медикаментозних методів очищення організму засновані на вживанні лікарських препаратів, що створюють непридатні для життєдіяльності паразитів умови проживання. Курс лікування досить тривалий, тому потрібно запастися терпінням, він може відставляти від 30 днів до року.

  Всі існуючі антигельмінтні препарати, за допомогою яких здійснюється очищення організму від паразитів, умовно поділяються на такі групи:

  За допомогою, яких препаратів буде проводитися чистка організму від паразитів, може вирішити тільки лікар. Через три місяці після закінчення курсу лікування рекомендується повторно здати всі аналізи і в якості профілактики пропити ще 10-15 днів приймається раніше під час лікування препарат.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: