Обгортання для схуднення

Обгортання для схуднення

У наш час бути стрункою — модно. І якщо в попередні століття красивими вважалися «огрядні» пишнотілі пані, то сучасні жінки невпинно стежать за своєю фігурою, намагаючись наблизитися до параметрів 90-60-90.Медікі і дієтологи пропонують все нові і нові способи для спалювання жиру: всілякі косметичні креми, масажі, комплекси вправ і т. д.

Одним з найбільш ефективних і досить доступних засобів є обгортання. Плюсом цієї процедури є те, що для її проведення не потрібно вирушати в салон. Обгортання для схуднення можна провести і самостійно прямо вдома, використовуючи компоненти, які є на кожній кухні.

Зміст:

 • Як проводити обгортання
 • Види обгортань для схуднення з застосуванням різних компонентів
 • Кому не рекомендується проводити обгортання для схуднення
 • Як проводити обгортання

  Перш за все, підготуйте все необхідне для обгортання.

  Пропонуємо вам список предметів, який включає в себе не тільки засоби для проведення самої процедури, а й для підготовки до неї:

  Приготувавши все необхідне, можна починати готувати тіло до обгортання. Відправляйтеся в душ, щоб гарненько розпарити тіло. Використовуйте скраб і зробіть легкий масаж, приділяючи увагу проблемним зонам.

  Таке очищення позбавить шкіру від ороговілих частинок і очистить пори. Завдяки цьому склад для схуднення краще вбереться в найглибші шари шкіри, і процедура буде більш ефективною.

  Насухо витріть рушником і нанесіть готовий склад для обгортання м’якими масажними рухами. Про те, які засоби можна використовувати для його приготування ми поговоримо трохи пізніше.

  Обмотайте харчовою плівкою. Вона повинна досить щільно прилягати до тіла, але не завдавати дискомфорт. Для поліпшення ефекту надіньте утеплюють штанці або махровий халат. Рухатися в такому стані не потрібно, щоб плівка з’їжджати. Спокійно полежте, переглядаючи улюблений фільм або читаючи цікаву книгу.

  Через 40 хвилин можна знімати плівку. Якщо у вас є можливість, можете продовжити час косметичної процедури до години. Змийте склад для обгортання. Для посилення антицелюлітного ефекту можна прийняти сольову ванну, після чого витріть тіло насухо і нанесіть антицелюлітний крем або масло. Після проведення процедури постарайтеся не пити протягом однієї години і не їсти протягом двох годин.

  Види обгортань для схуднення з застосуванням різних компонентів

  Для обгортання необов’язково купувати дорогі косметичні засоби. В якості активного компонента для такого складу можуть послужити продукти, які знайдуться на кухні в кожної жінки.

  Пропонуємо кілька видів доступних обгортань.

  Яких результатів чекати після процедури обгортання:

  Кому не рекомендується проводити обгортання для схуднення

  На жаль, у такій ефективної процедури, як обгортання, є ряд протипоказань.

  Її забороняється проводити в наступних випадках:

  Перш ніж провести процедуру, обов’язково перевірте, чи немає у вас алергічної реакції на компонент, який ви будете використовувати для обгортання.

  Це допоможе уникнути серйозних проблем зі шкірою. Якщо під час проведення процедури ви відчуєте дискомфорт, негайно розмотайте целофан і прийміть душ.

  Після того, як ви зробите обгортання для схуднення живота, стегон і сідниць протягом двох тижнів, ви не дізнаєтеся своє відображення в дзеркалі.

  Підтягнуте красиве тіло без целюліту і мінус кілька кілограм — такий ефект вас чекає вас після проведення курсу процедур обгортання!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: